הנתיב המהיר לעבודה - שש סיבות להתעקש על חברת השמה

מודעות דרושים, חברים, חברים של חברים, קבוצות בפייסבוק ושיטוט אקראי באינטרנט – יש לא מעט דרכים לחפש עבודה, אך הניסיון מלמד שכדי למצוא אותה צריך לעשות את זה נכון. זו, ככל הנראה, הסיבה שהרבה מחפשי עבודה בוחרים להיעזר בחברת השמה המתמחה בתחום ההייטק – היתרונות, מסתבר, רבים ומגוונים. אם גם אתם בדרך לעבודה חדשה, הנה כמה סיבות לבחור בחברת השמה:

הנתיב המהיר לעבודה - שש סיבות להתעקש על חברת השמה

1. כי קשרים בחברות היי-טק לא בונים ביום אחד –היתרון בחברת השמה הוא שהיא מקבלת את פניכם אחרי שכבר עשתה שיעורי בית והקימה מאגר מפואר של קשרים המקיף את החברות המובילות, המעניינות והמסקרנות בשוק. אנשי המקצוע בחברות ההשמה 'למדו' את הארגונים ואת שלוחותיהם בארץ ובחו"ל ומיינו משרות פוטנציאליות. כשתשבו מולם והם יענו על השאלות שלכם, הם ידעו לספק תמונה אקטואלית ומקצועית, הנובעת מהיכרות אישית עם הנפשות הפועלות.

2. כי עין טובה יכולה למנוע בעיות – שידוך יעיל בין מועמד הרעב להישגים לבין ארגון היודע מה הוא רוצה – יכול להבטיח שנים רבות של הרמוניה וסיפוק הדדי. לחברות ההשמה יש ניסיון שלכם אין, והודות לכך ה'עין' שלהן תדע לסרוק ביתר יעילות את הארגונים המציעים עבודה ולהציע לכם רק את מה שמתאים לכם.

3. כי עין טובה גם יודעת לזהות שינויים – לחברות השמה יש כאמור היכרות עם עולם הסטארט-אפים ועם חברות הייטק מובילות בישראל, המאפשרת להן לתפור עבורכם חליפת תנאים ושכר אטרקטיבית וריאלית. מה שהייתם שווים בעבר אינו רלוונטי עוד. פרמטרים שונים כמו תנודות שוק, ניסיון מצטבר, שינויים בהיצע העובדים וכן הלאה, משפיעים ישירות על תנאי העבודה והשכר, ובחברת ההשמה תקבלו מידע עדכני ומהימן על 'השווי' שלכם נכון להיום, תדעו כמה לדרוש ותוכלו לוודא שלא יזרקו אתכם מכל המדרגות אחרי שתנקבו בסכום.

4. כי אין כמו יד על הדופק - מי שסיים ללמוד לפני עשור ועבד במקום אחד לא בהכרח מכיר את הטכנולוגיות המבטיחות של המחר. חברות השמה, לעומת זאת, משקיעות מאמצים רבים ברחרוח בשטח: מה חדש? היכן מסתתרת הבשורה הבאה? מה עובד היום ומה יעבוד מחר? אתם, אנשי ההיי-טק העסוקים בפרויקטים בארגון הנוכחי שלכם, לא תמיד יודעים אילו טכנולוגיות חדשות יש בשוק – וחברות ההשמה יכולות לסייע ולהתאים את הכישורים שלכם לטכנולוגיה המתאימה.   

5. כי ראיון עבודה הוא קצת כמו דרשת בר מצווה – אין ברירה, צריך להתכונן ולהתאמן. איתור ארגון רציני, המעניק הזדמנויות תעסוקתיות מאתגרות, הוא תהליך חשוב ומחייב. כשאתם יוצאים לדרך, חשוב לוודא שאתם מוכנים. חברת ההשמה מלווה אתכם כגוף מקצועי ועוזרת לכם להשאיר רושם ראשוני מוצלח. לפני הריאיון תזכו, לרוב, בהדרכה אישית ומפורטת על הארגון, על העומדים בראשו, על הדרישות שלו ועל הציפיות מכם. הרושם הראשוני הוא קריטי, והבקיאות שלכם לגבי הצפוי לכם באותו מעמד עשויה להכריע את הכף – ולכן לא כדאי לקחת סיכון.  

6. כי אפשר רק להרוויח – ארגונים רציניים ומובילים הבינו כבר מזמן שפנייה לחברות השמה מגדילה את סיכוייהם לקבל לשורותיהם עובדים איכותיים, ועל כן ממילא כשיש משרה חמה הם פונים לחברות ההשמה. הם גם אלו שמשלמים לחברות ההשמה במקרה של גיוס מוצלח – ולמעשה לכם, המועמדים, אין מה להפסיד (כי ממילא השירות ניתן לכם בחינם), אלא רק להרוויח ולהיחשף למשרות עדכניות ומשתלמות.

בהצלחה! 

תחומים מובילים:
משרות הייטק מבוקשות:
מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום

שלחו קורות חיים
המאמץ עלינו!
עזבו אתכם מחיפוש משרות ומישיבה מייגעת מול המחשב.
שלח קורות חיים
שלח קורות חיים
ואנו נמצא עבורך את משרת ההייטק המתאימה לך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.
בחר קובץ
קובץ אינו תקין - אנא בחר קובץ אחר

5 שפות הפיתוח הכי קשות ומוזרות שאי פעם המציאו

5 שפות הפיתוח הכי קשות ומוזרות שאי פעם המציאו

יכול להיות שכשישבתם על הכסא הקשה והלא נוח בחדר 210 בקורס מבוא ל- C באוניברסיטה, חשבתם שזו שפת הפיתוח הכי קשה שאי פעם המציאו. טעיתם, כמובן... יש עוד אינספור שפות פיתוח שהן הרבה, אבל הרבה יותר קשות ושלמזלכם עדיין לא נתקלתם בהן בשום מקום עבודה.

להרחבה