דרושים בחברת Locusview

דרושים בחברת Locusview

היא כבשה את שוק האנרגיה בארה"ב, הגיעה למכירות של עשרות מיליוני דולרים תוך שנתיים בלבד, ומאז ממשיכה לכבוש יעדים נוספים. גם אתם רוצים לקחת חלק בהצלחה של Locusview?

על סמך הקצב בו החברה קוצרת הצלחות בשווקים בינלאומיים, ניתן בהחלט לומר כי במקרה של Locusview אפילו השמיים הם לא הגבול. החברה, שנוסדה בשנת 2015 בשיתוף פעולה ישראלי-אמריקאי, עוסקת בפיתוח פלטפורמה דיגיטלית מבוססת ענן (SaaS) לניהול פרויקטים מורכבים של הקמת תשתיות בתחומי האנרגיה, המים והתקשורת.

תשתיות הגז הטבעי בארה"ב הן השוק הראשון אליו נכנסה החברה, לאחר שזיהתה כי רובו המוחלט של השוק מבוסס על תשתיות ישנות המצריכות החלפה והרחבה באופן מיידי. תוך שנתיים ממועד השקת המוצר הראשון שלה בארה"ב (2018) הצליחה החברה להטמיע את הפלטפורמה שפיתחה בקרב יותר מ-20 חברות לתשתיות אנרגיה, מהגדולות והמובילות בארה"ב. בשנתיים אלו בלבד, נוהלו באמצעות הפלטפורמה של לוקוסוויו עשרות אלפי פרויקטים להקמת/ הרחבת תשתיות בהיקף כולל של 5 מיליארד דולר, והיקף המכירות של החברה הגיע לעשרות מיליוני דולרים בשנה.

ב-2021 השלימה Locusview גיוס של 64 מיליון דולר בהובלת קרן IGP לפי שווי שעומד, לפי ההערכות, על בין 300 ל-400 מיליון דולר. לפני סבב זה גייסה החברה 16 מיליון דולר נוספים. ב-2021 זכתה החברה גם במכרז של חברת האנרגיה הממשלתית בהודו.

Locusview Careers:

תחומים רלוונטים:
בלוקוסוויו מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Locusview כמקום עבודה

החברה פועלת בשוק הצמא לפלטפורמה שפיתחה. הביקוש לתשתיות חדשות הולך וגדל וחברות רבות הפועלות בתחום הגז, החשמל, המים, התקשורת ועוד, נאלצות להחליף ו/או להרחיב את התשתיות הקיימות. הפרויקטים המורכבים, המוערכים בסכומים של כחצי טריליון דולר בשנה, מנוהלים כבר עשרות שנים בצורה ידנית על גבי מפות ומסמכי נייר. הפתרון פורץ הדרך של החברה מאפשר לחברות התשתית לבצע את תהליכי איסוף המידע, האישור והבקרה באופן דיגיטלי שחלקו נעשה אוטומטית לחלוטין ומקצר תהליכים של שבועות וחודשים לתוצאות בזמן אמת.

הדבר מאפשר לחברות לחסוך גם בכוח אדם ובעלויות נלוות מבלי להתפשר על הבטיחות, כך שלא מפתיע שהחברה כובשת בזה אחר זה את השווקים הבינלאומיים הגדולים. הביקוש האדיר למוצריה מביא עמו התרחבות וצמיחה בקצב שיא, מה שמביא לנוכחות גבוהה של מודעות דרושים לוקוסוויו בלוחות השונים.
אחד מסניפיה הראשיים של החברה ממוקם בשיקגו, ארה"ב, ואילו הסניף הראשי השני ממוקם לצד שורה ארוכה של חברות הייטק בהרצליה פיתוח. אם ראיון עבודה ב- Locusview Israel נשמע לכם כמו התגשמות חלום, אתם בטח מעוניינים לדעת אילו מודעות דרושים Locusview נפוצות במיוחד בחברה, לכן נספר שלאנשי ה-Backend  שביניכם יש ביקוש רב, בעיקר לתפקידי Backend JAVA Developer וגם לתפקידים בכירים יותר כמו Backend Team Lead. אל דאגה, אנחנו מבטיחים שגם לאלו מכם שמגיעים מתחומים אחרים יש למה לחכות.

מדוע מומלץ לעבוד ב- Locusview

אם מדגדג לכם באצבעות להתחיל לחפש מודעות דרושים לוקוסוויו, אנחנו בהחלט יכולים להבין, אבל תנו לנו לשכנע אותכם אפילו יותר עם כמה מהדברים שנאמרו על החברה: אמרו שהיא נמצאת במקום הנכון ובזמן הנכון עם המוצר הנכון; שהיא מובילה מהפכה דיגיטלית ושזיהתה הזדמנות אדירה; שהיא צומחת וגדלה פי 2 כל שנה; ושמעטות החברות שהצליחו, כמוה, לתת מענה מספק מצד אחד לצרכי הצוותים בשטח, ומצד שני למנהלים הבכירים. אם נפנה לחברה עצמה, Locusview מגדירה את הצוות שלה כ"נבחרת חלומות שהיא ממש כמו משפחה", ומציעה לכם להצטרף אליה אם אתם מעוניינים לקחת חלק בפיתוח טכנולוגיות פורצות דרך וביצירת עולם בטוח יותר.

אנחנו יודעים, אפילו לנו מתחשק להגיש להם קורות חיים, אבל לשמחתכם אנחנו ממש אוהבים את העבודה שלנו. Gotfriends – ההייטק של ההשמה, היא חברת השמה להייטק המובילה בישראל. מבחינתנו, המילה השמה היא הרבה יותר ממציאת המשרה הבאה שלכם. אנחנו חיים את התחום בשביל להעניק לכם ליווי מקצועי, אכפתי ואישי בתכנון הדרך המקצועית שלכם. איתנו לא תצטרכו לבזבז זמן יקר על חיפוש מודעות דרושים Locusview, אלא תקבלו עד אליכם, לפני כולם ומתחת לרדאר של מחפשי העבודה, את המשרות הכי שוות שמתאימות לכל הדרישות שלכם. איתנו תוכלו להתייעץ ולהתלבט בנוגע לבחירות הנכונות לקריירה שלכם, ולהגיע לכל השיאים המקצועיים שעליהם אתם חולמים. שלחו לנו קורות חיים – המשרה הבאה שלכם הרבה יותר קרובה ממה שאתם חושבים.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים