דרושים בחברת Salesforce

עבודה בחברת salesforce

ב-20 שנות פעילותה הספיקה חברת Salesforce לבסס את מעמדה כענקית טכנולוגית, פורצת דרך וחדשנית, אשר נמצאת בהתפתחות מתמדת, מכפילה את הכנסותיה מדי שנה ומציגה קצב מסחרר של רכישת חברות סטארטאפ מצליחות.

אין ספק שהצטרפות לחברת סיילספורס היא הצטרפות לסיפור הצלחה: החברה, שהוקמה בשנת 1999 בסן פרנסיסקו, היא מהמובילות בעולם בתחום מערכות ה- CRM מבוססות הענן, המשרתת מעל 150,000 חברות ברחבי העולם.

CRM הוא גם הסימול תחתיו נסחרת חברת סיילספורס בבורסה לניירות ערך בניו יורק, כאשר שווי השוק שלה עומד על מעל 110 מיליארד דולר, עם מעל 50 סניפי ייצור, מחקר ופיתוח בכל רחבי העולם, ועם קצב גדילה מסחרר שמשאיר מאחור את כל מתחרי החברה.

עבודה ב Salesforce:

תחומים רלוונטים:
בסיילספורס מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

סיילספורס כמקום עבודה

חברת סיילספורס תהיה אחד השמות הבולטים בכל חיפוש אחר חברות הייטק ברעננה, תל אביב או הרצליה. נדמה שהחברה נמצאת בכל מקום, וזאת כיוון שאחת מאסטרטגיות ההתקדמות שלה היא רכישת חברות סטארטאפ מבטיחות. בין הרכישות המקומיות של החברה ניתן למצוא סטארטאפים שונים והרכישה הבולטת ביותר היא של חברת דאטורמה הישראלית, שנעשתה תמורת למעלה מ-800 מליון דולר בשנת 2018.

על פי קצב ההתפתחות הנוכחי של החברה, ניתן לראות יותר ויותר מודעות דרושים Salesforce בלוחות השונים, אך שמה של החברה הולך לפניה והביקוש לאותן משרות עצום גם הוא. בארץ בלבד מוצעות מדי יום עשרות משרות Salesforce, זאת לצד האפשרות לקריירה מבטיחה מעבר לים, באחת מאלפי המשרות המוצעות בסניפי החברה ברחבי העולם.

החברה, השואפת למצויינות, מבקשת לגייס לשורותיה עובדים מבריקים במגוון רחב של תחומים. המשרות המפורסמות במודעות דרושים Salesforce נחשבות לנחשקות במיוחד, ופונות לאנשי מקצוע מתחומי התוכנה והטכנולוגיה, השיווק והמכירות, הפיננסים והגיוס. בין אותן הצעות ישנן גם לא מעט משרות ניהוליות, וכמובן אפשרות להתקדם לתפקידים ניהוליים לאורך הדרך.

מדוע מומלץ לעבוד בסיילספורס

שליחת קורות חיים למודעות דרושים Salesforce היא פתח לתחילתה של קריירה משגשגת. מעבר לתנאי שכר מהגבוהים במשק, משקיעה החברה בהתפתחות ובהתקדמות של עובדיה, ושואפת לעבור עמם דרך ארוכה שתאפשר להם למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם. החברה, המגדירה את כל המצטרפים אליה כבני משפחה, מעודדת מגוון אנושי ומגייסת את עובדיה בהתאם, ומקדמת את המעורבות החברתית וההתנדבותית של עובדיה במסגרת שעות העבודה שלהם ולא על חשבון זמנם הפרטי.

החברה זוכה שוב ושוב לתארים המביעים את שביעות רצון עובדיה ואת הביקוש הגדול להצטרף לשורותיה: בשנת 2018 נבחרה כמקום העבודה הטוב ביותר באירופה, הוכתרה על ידי לינקדאין כמקום שבו העולם רוצה לעבוד כיום, וצוינה במגזינים פורבס ופורצ'ן כחברה החדשנית והמוערכת ביותר בעולם כיום.

רוצים להצטרף להצלחה ולהפוך לחלק ממשפחת סיילספורס? אין צורך לבזבז את זמנכם על לוחות דרושים הייטק כשיש לכם חברת השמה שגם היא כבר חלק מהמשפחה. הניסיון והקשרים ההדוקים שלנו ב-Gotfriends עם חברות ההייטק המובילות בארץ יבטיחו לכם להשיג את המשרה המבוקשת בקלות ובמהירות. שלחו לנו קורות חיים, המשפחה שלכם מחכה לכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים