שאלות ותשובות למועמדים

למה לעבוד עם גוטפרנדס?

גוטפרנדס היא חברת ההשמה הגדולה והמובילה בישראל להשמה בהייטק, בעלת מוניטין ללא דופי והיכרות קרובה ועמוקה עם כלל השחקנים בתעשייה. כחברת ההשמה המובילה בהייטק, אנחנו מגייסים 250 אנשים כל חודש ומתמחים בגיוס טאלנטים למקצועות הטכנולוגיים השונים: cyber, פיתוח תוכנה, Medical, אלגוריתמים ועוד, בעיקר עבור משרות רלוונטיות שנמצאות מתחת לרדאר.

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע המתמחים בגיוס והשמה להייטק והוא זה שידע להתאים לכם במדויק את המשרה האידיאלית. הצוות ילווה אתכם ויסייע לאורך כל תהליך הגיוס, לרבות בתהליך המו"מ על השכר, התנאים והאופציות.

המועמדים אצלנו נמצאים במרכז ואנחנו שומרים איתם על קשר הדוק ודיסקרטי לאורך כל התהליך.

אנחנו מתמחים בהשמה טכנולוגית לתחומים הבאים:

פיתוח Web/Mobile, אבטחת מידע וסייבר, בדיקות QA ואוטומציה, ניהול מערכות מידע (DBA, BI, Big Data), ניהול מוצר/פרויקט, משרות בכירים, סיסטם ותקשורת וכן משרות עבור יוצאי יחידות טכנולוגיות (8200, 81, ממר"ם ועוד).

למה בכלל צריך חברות השמה?

מה צריך היום כדי למצוא עבודה? קורות חיים מעודכנים, פרופיל לינקדאין מושקע ואולי איזו חברה שתזרוק עליכם מילה טובה. אז למה בכלל צריך לפנות לחברות השמה?

  1. לא כל המשרות מתפרסמות בחוץ. יש לכך כל מיני סיבות - למנוע הצפה של קורות חיים, לשמור על דיסקרטיות במקרה של החלפת עובד קיים וכמובן לחסוך בזמן של סינון קורות חיים. אך כל האוצרות החבויים האלה מגיעים אל חברות ההשמה.
  2. חיסכון בזמן. חיפוש עבודה הוא משרה מלאה: לקרוא, לסנן, לשלוח מיילים, לענות לטלפונים. אתם לא צריכים לוותר על זה, אבל למה לא להוסיף שחקנית חיזוק עם מאגר משרות גדול, שתדאג לשלוח לכם רק את מה שמתאים?
  3. מידע מאחורי הקלעים. כמה פעמים דילגתם על מודעה שכמעט-כמעט התאימה? יש המון מידע פנימי שלא מתפרסם, כמו מה המעסיק באמת מחפש ואילו "דרישות חובה" הן לא באמת קריטיות. חברות ההשמה יודעות ה-כ-ל.
  4. חיפוש דיסקרטי. הפחד הכי גדול הוא שהמעסיק שלכם יגלה שאתם מחפשים עבודה. חברות השמה הן פתרון מצוין במקרה שלכם: הדיסקרטיות מובטחת והאינטרס משותף - הן מתוגמלות רק על בסיס הצלחה.
  5. זה לא יעלה לכם שקל. שמעתם נכון - מאגר ענק של משרות, מידע פנימי ולפעמים סודי, חיסכון בזמן ודיסקרטיות מובטחת - וכל הטוב הזה בחינם לגמרי. עדיין מתלבטים?

בגוטפרנדס תוכלו למצוא בקלות משרות רבות וכן ייעוץ ועזרה בניהול החיפוש, הכנה לראיונות (מידע על החברה, טיפים לראיונות, ציפיות החברה) והמשא ומתן שלאחריו. מוזמנים לשלוח קורות חיים למייל resumes@gotfriends.co.il

איך אדע כי אתם שומרים על דיסקרטיות בתהליך חיפוש העבודה שלי?

אנחנו שולחים קורות חיים של מועמד/ת רק אחרי שיחת טלפון מעמיקה ואישור.

אנו מקפידים להפנות מועמדים למשרות רלוונטיות בלבד, וזאת לאחר שיחה שבה אנו מתאמים ציפיות מול המועמדים ומבררים מה התפקיד וסוג החברה המעניין אותם כיום. לאורך התהליך תוכלו לעבוד איתנו בתיאום מלא ולשלוט על תהליך החיפוש.

קורות החיים מועברים לחברות (רק למשרות רלוונטיות!) ללא פרטים מזהים וללא שמות מקומות עבודה.

כאשר חברה מגייסת תבקש לשוחח איתך, נוודא איתך שהמשרה המוצעת אכן הולמת את ציפיותך ורק לאחר מכן ניצור ביניכם את הקשר. אנחנו כמובן מחויבים לשמור על דיסקרטיות בתהליך עד לאחר קבלת החוזה.

למה אני מתחייב? האם השירות כרוך בתשלום?

השירות, מבחינת המועמד, אינו כרוך בתשלום. אף פעם.

אנחנו נשמח שתעדכן אותנו בתהליכי החיפוש. ככל שנשמור יותר על קשר במהלך החיפוש, כך התהליך יהיה יעיל וממוקד יותר - בעזרת הפידבקים שנקבל ממך, נוכל לעשות וויסות מדויק יותר של הפניות אליך עד שנמצא לך את משרת חלומותיך.

באילו אזורים בארץ אתם פעילים?

גוטפרנדס מגייסת לחברות ברחבי הארץ בדגש על מרכזי ההייטק המובילים בישראל:

תל אביב, רמת החייל, רמת גן, הרצליה, רעננה, פתח תקווה, חיפה, באר שבע, יקנעם, רחובות, נתניה, ירושלים, איירפורט סיטי.

משרות רבות נמצאות בקו הרכבת ויש חברות שמאפשרות עבודה היברידית.

צרו קשר