שותפים להצלחה

דרושים הייטק בירושלים, איזור ירושלים והסביבה

מי שמגיע לעבוד בהייטק בעיר יגלה תוכנית עשירה של כנסים, מפגשי מיטאפ ייחודיים לתעשייה וחללי עבודה משותפים "האבים" במקומות צעירים ואטרקטיביים ברחבי הבירה. לפניכם כמה דברים שחשוב לפני שעונים על מודעות דרושים הייטק ירושלים.

חברות הייטק הממוקמות בירושלים:

ההייטק עולה לעיר הבירה. בשנים האחרונות ניתן לראות בירושלים נוכחות בולטת של חברות הייטק מובילות ובעיקר סטארטאפים. הרשות לפיתוח ירושלים פרסמה נתונים שתומכים בכך שעיר הקודש היא גם עיר של הייטק, על פיהם פועלות כ-550 חברות הייטק בירושלים ומתוכן 470 סטארט אפים. עיריית ירושלים וקרנות רבות מעודדים יחדיו את העשייה בייצור אווירה חדשנית של חממת סטארטאפים ויזמות.

ירושלים מכונה כבר בירת ההייטק של ישראל בשל הגידול המואץ בהייטק בעיר הבירה. כאן תמצאו מגוון אופציות לקריירה בהייטק. עבודה בהייטק בירושלים מוצעת בחמישה מתחמים מודרניים מושקעים: הר חוצבים, הפארק הביוטכנולוגי JBP, ביו מד, כפר ההייטק בגבעת רם והגן הטכנולוגי מלחה. אזורים אלה לא נופלים ברמתם ממרכזי פיתוח אחרים בארץ כמו הרצליה פיתוח או מת"מ חיפה ומספקים תנאים מצוינים לעובדי ההייטק בירושלים.

משרות הייטק באיזור ירושלים:

הר חוצבים פארק המדע הוא הפארק המועדף על מי שמשיב למודעות דרושים הייטק בירושלים. ניתן למצוא בו מגרשי חנייה מרווחים, מסעדות ומגוון שירותים (כמו שירותי בריאות, חנויות מחשבים, תחנת דלק) וכיום מועסקים בו יותר מ-9,000 עובדים.

עבודה בהייטק בירושלים מתאימה לתושבי ירושלים שעובדים בהייטק ולסטודנטים באוניברסיטה או במכללות בעיר המעוניינים לעבוד בתעשייה בקרבת מקום לימודיהם. חברות הייטק וסטארטאפים הפועלים בעיר מציעים למי שעונה על מודעות דרושים הייטק ירושלים תנאים מיוחדים, משכורות מתגמלות והזדמנויות קידום על מנת למשוך גם תושבים מחוץ לירושלים להגיע ולעבוד בעיר, מתוך מטרה משותפת עם העירייה "להצעיר" את העיר ולפתח אותה מהבחינה הטכנולוגית.

בירושלים גם פועלת עמותת Made in JLM המקדמת את קהילת הסטארטאפים והיזמות הטכנולוגית בעיר עם מגוון אירועים, פעילויות, מיטאפים. גם חברת Jumpspeed Ventures מסייעת לסטארט אפים ירושלמיים להמריא וכבר השקיעה בין 100,000-500,000דולר בסטארטאפים מהעיר.

בנוסף, פועלת בעיר קרן הון סיכון JVP במתמקדת בהשקעה בחברות הזנק בתחומים שונים כמו תוכנה, מוליכים למחצה, תקשורת ואף מפעילה חממה טכנולוגית בירושלים. יזמי הייטק שמחפשים חללי עבודה משותפים ייהנו כאן מהאבים שונים, ביניהם חלל העבודה האופנתי Siftech וחלל העבודה המשותף PICO.

איפה שווה לעבוד בירושלים

זירת ההייטק הירושלמית מציגה שמות גדולים בתעשייה: בפארק ההייטק הר החוצבים ממוקם מרכז מחקר ופיתוח של אינטל ענקית השבבים הבינלאומית, אשר מעסיקה בעיר יותר מ-1200 עובדים במגוון תפקידים דוגמת מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי תוכנה, QA, אבטחת מידע ועוד. גם לחברת סיסקו הגלובלית מרכז פיתוח בירושלים המעסיק מאות עובדים, ביניהם מהנדסי תוכנה, בודקי תוכנה, מנהלי תקשורת ועוד. אין ספק שכוכבת העל הירושלמית מבין חברות הייטק בירושלים היא חברת מובילאיי שאף רשמה את האקזיט הגדול ביותר בתולדות מדינת ישראל (15 מיליארד דולר), משרדיה ממוקמים בפארק הר החוצבים והיא מרבה לגייס עובדים עבור תפקידים כמו מהנדס תוכנה, בודק תוכנה, מנהל מוצר, מתכנת Frontend, מומחה לינוקס, מהנדס אלגוריתמים ועוד.

בין מודעות דרושים באיזור, ניתן למצוא גם סטארטאפים כמו 40Nuggets המתמחים ביצירת כלים אוטומטיים לאתרי אינטרנט, EZSAVE האפליקציה לחיסכון בהוצאות, Lightricks שפיתחה אפליקציות לעיבוד תמונות, OurCrowd המציע פלטפורמה לגיוס השקעות לחברות הזנק ו- SNAPKEYS שפיתחה מקלדת בלתי נראית.

תחבורה ומידע נוסף

רוב חברות הייטק בירושלים ממוקמות במתחם של פארק הר החוצבים שמככב גם במודעות דרושים הייטק ירושלים. הגישה לפארק נוחה מאוד, הוא קרוב לערוצי תחבורה ראשיים מכביש 443 ומכביש 1. כמו כן, מגיע למתחם קו אוטובוס 102 מת"א ומודיעין וישנו גם שירות הסעות חינם ישירות לפארק שעובר בשכונות שונות בעיר בשעות קבועות בבוקר ואחה"צ-ערב. בקרוב גם יפעל קו של הרכבת הקלה שיגיע לפארק. סטארטאפים בעיר מתרכזים בעיקר בשכונת תלפיות שגם אליה פשוט להגיע יחסית באמצעות קווי אוטובוס שונים וכן במתחם הגן הטכנולוגי מלחה, סמוך לקניון מלחה אף הוא בעל נגישות תחבורתית גבוהה לחלקי העיר.

Gotfriend חברת השמה בירושלים:

שווה בהחלט להשתלב בין חברות הייטק בירושלים, ליהנות מתנאים נוחים, מהזדמנויות תעסוקתיות ששמורות למי שבוחרים לעבוד בעיר הבירה וליהנות מהצביון המיוחד של עיר הקודש. הגישו מועמדות למשרות באמצעות חברת Gotfriends מהגדולות והותיקות שבין חברות ההשמה להייטק – המתמחה בגיוס אנשי הייטק לסטארטאפים מתחת לרדאר ולחברות מהמצליחות בשוק ותוכלו לקבל מגוון הצעות עבודה אטרקטיביות בירושלים.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים