שותפים להצלחה

חברות AI בישראל 2023

לא צריך לדעת יותר מדי על הייטק או על חברות הייטק בשביל להבין שאחד התחומים המדוברים, פורצי הדרך והמבטיחים ביותר בענף הוא תחום ה-AI – בינה מלאכותית. ממדיה והשלכותיה העתידיות של מהפכת ה-AI הושוו כבר לאלו של מהפכות המיחשוב, האינטרנט והמובייל, יחד או לחוד, ויש כאלה שטוענים שזוהי מהפכה שלא נופלת בחשיבותה מהמהפכה התעשייתית.

מה שבטוח הוא שמדי יום נפתחות עוד ועוד משרות בחברות AI, ושכמו שהביקוש לטאלנטים בתחום הולך ועולה, כך גובר גם הביקוש מצד המועמדים, אשר קופצים על כל מודעת דרושים ai שמתפרסמת. אם אתם רוצים לקבל יתרון על המתחרים ולהגיע למשרות שבאמת מתאימות לכם, אל תבזבזו את זמנכם היקר על לוחות דרושים בחברות AI – שלחו את קורות החיים שלכם אלינו ותנו לנו למצוא את ההזדמנות הנכונה ביותר עבורכם. מי יודע, אולי היא נמצאת ממש כאן:

 

משרות AI מבוקשות:

מדוע כדאי לעבוד בתחום ה-AI
לעסוק בתחום ה-AI, למשל בתור AI Data Scientist, זה לחיות את חזית הטכנולוגיה והחדשנות, להתמודד עם אתגרים מקצועיים מרתקים ולצבור המון ידע וניסיון בנושאים שמניעים היום את העולם. היום, תחום ה-AI רק מתחיל לממש את הפוטנציאל העסקי והכלכלי העצום שגלום בו. מניות של חברות AI מובילות הן משהו שכל אדם שמבין בשוק ההון ימליץ לכם לשים עליו יד, וגם חברות צעירות שנמצאות בתחילת דרכן מצליחות לגייס סכומים מרשימים ולסלול לעצמן דרך מבטיחה לעתיד.

בישראל, תחום ה-AI נמצא בצמיחה וישנן לא מעט חברות בינה מלאכותית ישראליות ומבטיחות. ישראל נמצאת בעשירייה הראשונה בדירוג המדינות שמובילות את תחום ה-AI וב-2023 כמות הנציגים הגדולה ביותר שנכנסה לדירוג 50 הסטארטאפים המבטיחים של Forbes בתחום הבינה המלאכותית, אחרי ארה"ב, הגיעה מישראל.

עולם ה-AI נוגע במגוון תחומים מרתקים – סייבר, ביג דאטה, אלגוריתמים, Machine Learning ועוד. בהתאמה, גם מודעות דרושים ai פונות למגוון רחב של מועמדים. אם אתה מהנדס תוכנה שמעוניין להתפתח בתחום ה-AI, יש לנו מגוון משרות פיתוח תוכנה עבורך. אם אתה מהנדס אלגוריתמים – מדי יום מגיעות אלינו משרות אלגוריתמים חדשות בתחום, וכך גם בעולמות הסייבר, הדאטה ועוד.

השכר בתחום משתנה אמנם אבל אם ניקח מדד כללי של מפתח בתחום ה-AI או מהנדס בינה מלאכותית, נראה ללא ספק שהשכר תואם את הביקוש: בממוצע, אפשר לומר שהשכר עבור משרות AI שדורשות ניסיון של עד שנתיים עומד על כ-26 אלף שקלים, בעוד שעם קצת יותר ניסיון ירוויח מפתח ai שכר של 36 אלף שקלים בחודש, ויותר.

בואו לבנות איתנו קריירה
כמו שאמרנו, לא צריך יותר מדי בשביל להשתכנע ש-AI הוא התחום עבורכם. אבל כדי לבנות קריירה ב-AI, אתם צריכים לצידכם מקצוענים. יש כל כך הרבה משרות בינה מלאכותית וכל כך הרבה אנשים שיתחרו איתכם על כל אחת מהן, אתם ממש לא צריכים להיעלם בין עוד אלפי פניות למודעות דרושים ai כשיש לצידכם חברת השמה שמובילה אתכם ישירות אל המשרה שאתם מעוניינים בה - במסלול VIP.

עם המומחים שלנו ב-Gotfriends, לוחות דרושים ai הם בכלל לא משהו שתצטרכו לפגוש. בזכות הקשרים ההדוקים שלנו עם חברות AI מובילות ועם סטארטאפים מעולים בתחום, אנחנו מקבלים באופן שוטף משרות AI בלעדיות, שבכלל לא מתפרסמות בלוחות הדרושים, כך שלכם יש יתרון מטורף על פני מועמדים אחרים.

הניסיון שצברנו במשך שנים של עשייה, שבהן הפכנו לחברת ההשמה להייטק המובילה בישראל, מאפשר לנו ללוות אתכם, לייעץ לכם ולסייע לכם בכל שלב של הדרך, החל מההגעה לראיונות העבודה, דרך שלבי הגיוס עצמם וכלה במשא ומתן על התנאים. אצלנו תקבלו את המשרות המתאימות לכם ביותר ותוכלו לבחור ביניהן מתוך חשיבה מעמיקה על הדרך המקצועית שאותה אתם מעוניינים לעבור, כדי לבנות את הקריירה שעליה אתם חולמים. מוכנים לעשות את הצעד הראשון? שלחו לנו קורות חיים.

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים