מחפשים את השלב הבא בקריירה?

שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.

שותפים להצלחה

דרושים סייבר ואבטחת מידע

ישראל נחשבת למעצמה בתחום: 16% מההשקעות מופנות לסטארטאפים בישראל העוסקים בסייבר, מקום שני אחרי ארה"ב. גם שכר העובדים בתחום מושפע מכך: השכר הממוצע בתחום עומד על 20-55 אלף ש"ח בהתאם לשנות הניסיון, ולמעלה מכך עבור דרג ניהולי. לפי רשות החדשנות יש סיבה לפופולאריות של משרות דרושים סייבר: חסרים כעשרת אלפים עובדים בתחום!
תנו לנו להקפיץ לכם את הקריירה: שלחו אלינו את קורות החיים וקבלו מאתנו רק את המשרות הכי מתאימות עבורכם.

נמצאו 546 תוצאות חיפוש:

iOS Security Researcher בחברה אמריקאית

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
החברה מספקת מערכות לניהול Mobile. באופן ספציפי יותר, מפתחים מערכות לניהול מכשירי Apple ועובדים עם כל מכלול המכשירים של Apple. החברה קנתה חברת סייבר ישראלית העוסקת בחקר חולשות למכשירים ניידים, ומספקת נראות לתקיפות ברשת.
החברה ממוקמת בתל אביב- קו רכבת, משלבת מודל עבודה היברידי ומונה 2500 עובדים גלובלית, 30 מתוכם בארץ.
מהות התפקיד: חלק מצוות גלובלי של חוקרים, דיווח למנהל הקבוצה. מחקר חולשות ב-iOS, פיתוח פיצ'רים בהתבסס על המחקר (ב-Python בערך 30% מהזמן) ו-Reverse Engineering.
דרישות המשרה:

- 4 שנות ניסיון במחקר
- ניסיון בפיתוח עם iOS
- ניסיון ב-Reverse
- ניסיון בפיתוח ב-Python

מס' משרה: 144928

Application Security Engineer בחברה ישראלית

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
החברה מפתחת תוכנות לעיבוד דיגיטלי של סאונד ומוצרים לאולפני הקלטות. התוכנות שלהם מאפשרות שמיעה טובה יותר של שיר שהוקלט בכל סוג של רמקולים- החל ברמקולים גדולים בהופעות חיות, עבור מערכת רמקולים ביתית ורמקולים של מחשב שולחני.
החברה ממוקמת בתל אביב- קו רכבת, משלבת מודל עבוה היברידי ומונה 250 עובדים.
מהות התפקיד: כפיפות ישירה ל-CISO, הצטרפות לעוד חבר בצוות. עבודה מול צוותי פיתוח ומערכות System בכל רמות ה-SDLC. ביצוע Code Review, Performing Security Design Reviews, Threat Modeling ו-Penetration Tests, Mentoring לצוותי הפיתוח בתחום האבטחה.
דרישות המשרה:

- 3 שנות ניסיון ב-Pen Testing/Application Security
- ניסיון ב-Code Reviews

מס' משרה: 144923

Researcher בחברת מודיעין דיגיטלי בתעשיית הפורנזיקה

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
מדובר בחברה המפתחת מערכת שתפקידה לקבל מכשיר סלולרי שהחרימה המשטרה, לפרוץ את ההגנות, לשלוף מידע, לעבד אותו, לעשות עליו אנליטיקות ולעזור לחוקר לקבל עובדות וראיות פורנזיות שיעזרו לפתור פשעים בשלב מאוחר יותר, בעיקר פשעים רחבי היקף כמו פיגועי טרור, סחר בבני אדם וכדומה.
החברה ממוקמת בתל אביב- קו רכבת, משלבת מודל עבודה היברידי ומונה 500 עובדים בארץ ולמעלה מ-1,000 בעולם.
מהות התפקיד: חלק מצוות מחקר של אפליקציות Native בסמארטפונים המאפשרת לגופי משטרה לנתח מידע שיוצא מטלפונים של חשודים. איסוף מידע, ביצוע Reverse Engineer ופיענוח מידע בעיקר מסמארטפונים. קוד ב-C#, Python. חלוקה שווה בין מחקר לפיתוח.
דרישות המשרה:

- שנתיים ניסיון במחקר/Malware Analysis/Reverse Engineering
- ניסיון עם Reverse
- ניסיון בפיתוח ב-C#/Python

מס' משרה: 144856

Cyber Security Engineer בחברה בתחום ה-Cyber ההגנתי

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
מדובר בחברה המסייעת לאלפי ארגונים ברחבי העולם לבנות אסטרטגיות הגנה מפני מתקפות סייבר, לבלום מתקפות בזמן אמת ולהתאושש לאחר מתקפות. החברה עובדת עם הנהלות, דירקטוריונים, צוותי מערכות מידע וחוקרי הסייבר של חברות מובילות ברחבי העולם.
החברה ממוקמת בתל אביב- קו רכבת, משלבת מודל עבודה היברידי ומונה 200 עובדים בעולם, מתוכם 140 בישראל.
מהות התפקיד: הצטרפות לחבר צוות אחד, כפיפות לראש צוות. הטמעה ראשונית מול הלקוח, התקנה של המוצר אצל הלקוח. On Boarding עם הלקוח, איפיון הסביבה, הבנה מה המערכת שקיימת היום, כתיבת התראות, מה האיומים על הלקוח וכתיבת החוקים.
דרישות המשרה:

- 4 שנות ניסיון בתחום אנליטיקה/Tier3/SOC
- ניסיון עם פתרונות/מוצרי אבטחת מידע
- ניסיון בפיתוח מעל Linux
- ניסיון בכתיבה של סקריפטים

מס' משרה: 144793

Senior Security Researcher בחברה טכנולוגית

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
מדובר בחברה העוסקת ב-AI ל-Compute Power. החברה מפתחת מנועים חדשניים ל-Training ו-Inference מבוססי Deep Learning המאפשרים כוח מחשוב מותאם AI ולאתגרי ה-Big Data של היום.
לחברה שני סייטים- אחד בתל אביב- קו רכבת והשני באזור הצפון- קו רכבת (לבחירת העובד/ת), משלבת מודל עבודה היברידי ומונה מאות עובדים.
מהות התפקיד: פונקציה ראשונה ויחידה בחברה, השתלבות תחת קבוצת הארכיטקטורה, ביצוע מחקר חולשות למערכות Firmware וEmbedded.
דרישות המשרה:

- 5 שנות ניסיון במחקר אבטחת מידע
- ניסיון במחקר חולשות
- ניסיון בפיתוח Embedded/Firmware/Low Level
- תואר טכנולוגי

מס' משרה: 144705

SOC Analyst בחברה עם תרומה לאנושות

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
החברה מפתחת ומציעה את השירות העולמי המוביל לחקר ולגילוי שורשים משפחתיים. החברה מוסיפה ערך לחיים של מיליוני אנשים באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך שעוזרת למשפחות בכל העולם לגלות, לשמר ולשתף את ההיסטוריה שלהן ומחברת בין קרובי משפחה.
החברה ממוקמת באזור המרכז, משלבת מודל עבודה היברידי ומונה 500 עובדים גלובלית.
מהות התפקיד: קבוצת Security Operations, עבודה בצוות. ניתוח מערכות אבטחת מידע ומודיעין על מנת לזהות ולהגיב לאיומים פוטנציאליים ולהמליץ על אסטרטגיות הפחתה.
דרישות המשרה:

- שנתיים ניסיון כ-SOC Analyst
- שנת ניסיון מחברת הייטק

מס' משרה: 144693

Cloud Security Researcher בחברת סטארט-אפ

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
מדובר בחברה המפתחת מוצר של Observability שמטרתו לתת כלים ללקוחות בסביבת ה-Production שלהם. בעצם לאפשר לתת ראות בכל מיני כלים, להנגיש מידע, לנהל חקירות ועד אלגוריתמים של Machine Learning. בנוסף, לתת התראה בעבור דברים קריטיים שעתידים לקרות - מנגנון אלרטים מורכב.
החברה ממוקמת בתל אביב- קו רכבת, משלבת מודל עבודה היברידי ומונה 260 עובדים, מתוכם 110 בישראל.
מהות התפקיד: הצטרפות לצוות המחקר בקבוצת ה-Security בדיווח למנהל המחקר בהודו. עבודה בסביבת ענן AWS, כתיבת חוקים, Threat Hunting ותקשורת עם לקוחות (15% מהתפקיד) כדי להבין את צרכי ה-Security שלהם.
דרישות המשרה:

- 3 שנות ניסיון כ-Security Researcher/Analyst
- ניסיון בפיתוח עם Cloud

מס' משרה: 144627

Security Analyst בחברת Cyber

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
מדובר בחברה המפתחת רשת מבוססת Cloud המאפשרת תקשורת ארגונית מאובטחת ומהירה. הפתרון של החברה נותן מענה מקיף לצרכי הארגון וסוגר את הפער בין הצרכים של העסקים הדיגיטליים לבין הרשתות היקרות, האיטיות והבלתי גמישות של חברות התקשורת המסורתיות. כל זאת באמצעות ארכיטקטורת ה-Cloud-Native Carrier.
החברה ממוקמת בתל אביב- קו רכבת, משלבת מודל עבודה היברידי של 3 ימי עבודה מהבית ומונה 700 עובדים גלובלית, מתוכם 400 בארץ..
מהות התפקיד: אנליזה בצוות MDR. מחקר של פישינג, תוכנות כופרה. התפקיד כולל 50% עבודה מול הלקוח, כתיבת קוד, מתן פתרון ויעוץ של אבטחת מידע ללקוחות פרימיום של החברה. עובדים עם Python, TCP/IP, DNS, SSL, SMB, HTTP, FW, AV, SIEM, MSSP, XDR.
דרישות המשרה:

- 3 שנות ניסיון בתפקידי אנליזה
- ניסיון ב-Wireshark
- ניסיון עם פרוטוקולים של Network

מס' משרה: 144633

Wi-Fi & Networking Researcher בחברת סטארט-אפ בתחום ה-Security

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
מדובר בחברה המפתחת טכנולוגיה שמבקרת ומגנה על המרחב האווירי של ארגונים וחברות מפני מתקפות זדוניות. המערכת מנטרת את המרחב האווירי סביב האירגון, ממפה את המכשירים הפעילים בו בכל רגע נתון ובאמצעות מידע זה היא מזהה איומים על הרשת האירגונית, מגלה התקפות ומסכלת אותן.
החברה ממוקמת בתל אביב- קו רכבת, משלבת מודל עבודה היברידי ומונה 15 עובדים.
מהות התפקיד: פונקציה יחידה בחברה בתחום הזה, חלק מצוות הפיתוח, כפיפות ישירה למנהל הפיתוח.
דרישות המשרה:

- 3 שנות ניסיון בחקר סייבר בתחום ה-Networking וה-Wi-Fi
- ניסיון בפיתוח ב-Python/JavaScript

מס' משרה: 144488

SOC Expert Team Leader בחברת סטארט-אפ

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
חברת מוצר SaaS שפיתחה פלטפורמה SOC Online. מדובר בדשבורד Online אשר יושב אצל הלקוח, קיים בענן ומשקף ללקוח בזמן אמת את הפעילות, ההתנהלות והחקירות שמתבצעות אצל הלקוח. הפלטפורמה מאפשרת ללקוח התנהלות עצמאית Online מול החברה, בפועל יש מאחורי המוצר Cyber Brain.
החברה ממוקמת בתל אביב- קו רכבת ומונה 150 עובדים גלובלית, 130 מתוכם בארץ. עבודה מהמשרדים.
מהות התפקיד: ניהול של 2 צוותים המונים 15 עובדים, כפיפות ל-Head Of SOC, 40% Hands On.
דרישות המשרה:

- שנתיים ניסיון SOC
- חצי שנת ניסיון ניהולי
- ניסיון ב-SIEM/EDR

מס' משרה: 144367

ללא אמצעים מתאימים אין אדם, ארגון, חברה או מדינה החסינים מפני התקפות סייבר שהולכות ומשתכללות באופן מתמיד. דבר זה מוביל לכך שכמומחי אבטחת מידע תוכלו לעבוד בארגונים ממשלתיים, תעשיות מגוונות או חברות הייטק.

העיסוק בתחום מתפרש על פני מספר ענפים: הגנה (לרבות ארכיטקט הגנה), בדיקה (ניסיונות חדירה המתבצעים לרוב על ידי מי שבעבר היה האקר בעצמו), מתודולוגיה, ניטור וחקר סייבר. המקצועות המבוקשים הם: Data scientist (תפקיד המגלם שילוב של יכולות אנליטיות גבוהות לצד הבנה עסקית ומוצרית) Malware analyst (בתפקיד זה תידרשו לחקר וניתוח הפונקציונאליות, מקור הנוזקות ופוטנציאל ההרס שלהן), Reverse engineering (פירוק קטעי קוד של נוזקות וניתוחם) וגם מומחה אבטחת מידע (על פי רוב לתפקידי אנליזה, מחקר או בניהול צוות).

אם גם בעיניכם מצא חן השילוב של תנאים מצוינים לצד היכולת להילחם ברע שבעולם וחיפוש הנזק הבא, ואתם מעוניינים להשתלב במקצוע אבטחת סייבר או להתקדם בו, תוכלו לחפש משרות באמצעות חיפוש של ביטויים כדוגמת דרושים סייבר בירושלים או דרושים אבטחת מידע בחיפה (תלוי כמובן באזור מגוריכם).

יועצי הקריירה של Gotfriends ישמחו להפגיש בין השאיפות המקצועיות שלכם לבין המשרות הפתוחות שיש לנו, חלקן כאלו שאינן מתפרסמות עדיין והגיעו אלינו דרך קשרים עם החברות הנכונות.

שלחו לנו קורות חיים ובואו להגן על העולם.

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים