מחפשים את השלב הבא בקריירה?

שלחו קורות חיים, אנחנו נדאג לכל השאר.

דרושים אבטחת מידע ומשרות סייבר

ישראל נחשבת למעצמה בתחום: 16% מההשקעות מופנות לסטארטאפים בישראל העוסקים בסייבר, מקום שני אחרי ארה"ב. גם שכר העובדים בתחום מושפע מכך: השכר הממוצע בתחום עומד על 20-40 אלף ש"ח בהתאם לשנות הניסיון, ולמעלה מכך עבור דרג ניהולי. לפי רשות החדשנות יש סיבה לפופולאריות של משרות דרושים אבטחת מידע: חסרים כעשרת אלפים עובדים בתחום!
תנו לנו להקפיץ לכם את הקריירה: שלחו אלינו את קורות החיים וקבלו מאתנו רק את המשרות הכי מתאימות עבורכם.

נמצאו 409 תוצאות חיפוש:

Malware researcher בחברת Start Up מתחת לרדאר בתחום אבטחת מידע

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
אנחנו מחפשים Malware researcher וזה / זו יכול/ה להיות את/ה!
מדובר בחברה שמפתחת טכנולוגיית End-point - Agentless המחליפה את מוצרי ה-RBI וה- SWG בארגון, מבלי להתפשר על Detection ו-User experience. הטכנולוגיה היא Patent Pending ומוטמעת אצל מספר ארגונים גדולים בעולם.
החברה ממוקמת בתל אביב ועובדת במודל היברידי.
נשמח לקבל את קורות החיים שלך!
דרישות המשרה:

- שלוש שנות ניסיון במחקר Malware

מס' משרה: 138531
שלחו פרופיל

Cyber Security Analyst בחברת Start Up בתחום ה-Security

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
אנחנו מגייסים Cyber Security Analyst למשפחה! מדובר בחברה פורצת דרך בתחום ה-Web Application Security לזיהוי ומניעה של גניבת מידע ופגיעה בפרטיות הגולש בזמן אמת, מבלי לפגוע בביצועי המערכת. חוסמים כמיליארד וחצי בקשות ביממה. מעבדים Traffic של כמליון בקשות בשניה.
החברה ממוקמת בתל אביב בקו רכבת ועובדת במודל היברידי.
נשמח לקבל את קורות החיים שלך!
דרישות המשרה:

- שלוש שנות ניסיון כCyber Analyst/ Data Analyst
- ניסיון עם SQL
- ניסיון עם Python
- ניסיון מעולם ה- Web/ רשתות

מס' משרה: 138537
שלחו פרופיל

Cyber Analyst בחברה מרשימה שהוקמה על ידי יוצאי יחידות מודיעין

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
החברה נרכשה לאחרונה על ידי אחת החברות הגדולות בשוק ב־80 מיליון דולר לאחר שגייסה 30 מיליון דולר ופועלת באופן עצמאי, המתמחה בהגנת סייבר על בתי חולים וציוד רפואי, בשילוב של מומחיות בתחום הסייבר.
הטכנולוגיה של החברה מאפשרת זיהוי ולמידה של המכשור הרפואי והנכסים הקריטיים ברשת באופן אוטומטי והגנה עליו ללא התערבות במכשור עצמו, זאת באמצעות שילוב של Deep Packet ממוקמים בתל אביב איזור שרונה. יושבים בתל אביב, מונים 40 איש, מודל העבודה במודל היברידי גמיש.
מהות התפקיד: השתלבות בצוות המחקר של החברה, בכפיפות לראש צוות אנליסטים.
לפרטים נוספים, שלח/י קורות חיים
דרישות המשרה:

- 3 שנות נסיון כ- Cyber Analyst

מס' משרה: 138513
שלחו פרופיל

Data Security Analyst בחברה מוכרת ומובילה

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
אנחנו מגייסים Data Security Analyst למשפחה! מדובר בחברה שפיתחה מערכת המעניקה ללקוחות החברה פלטפורמה, שבה הם מבצעים פעולות לניהול ממשקים פנים ארגוניים . לאחרונה אף השיקה מערכת הפעלה למקומות עבודה (Work OS) שמאפשרת לצוותים לתכנן, לנהל ולעקוב אחרי משימות, תהליכים ופרויקטים ואף מאפשרת לצוותי פיתוח ולכל ארגון לפתח כלים ייעודיים משל עצמם.
החברה ממוקמת בתל אביב ועובדת במודל היברידי.
נשמח לקבל את קורות החיים שלך!
דרישות המשרה:

- שלוש שנות ניסיון כ-Data Security Analyst
- ניסיון בעבודה עם Python
- ניסיון בעבודה עם SQL

מס' משרה: 138471
שלחו פרופיל

Cyber Security Practitioner חברת סטארט אפ מצליחה

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
חברת סטארט אפ מצליחה ומדהימה בתחום הFintech בת"א , עובדים היברידי, מאפשרים 2 ימים מהבית למי שרוצה, מונים כיום 60 עובדים. מדובר באפליקציית העברות התשלומים השנייה בגודלה בישראל. תחום אפליקציות התשלומים צובר תאוצה בשנים האחרונות בישראל, ומתנהלת בו תחרות הן בין האפליקציות עצמן שנמצאות בשליטת הבנקים והן מול חברות כרטיסי האשראי, שפעילותן המרכזית גם כן בתחום התשלומים.ה יש להם מעל 2 מיליון יוזרים בישראל וגב כלכלי חזק של אחד הבנקים המובילים בארץ!
אופי התפקיד : הקמה ותחזוקה של מוצרי אבטחת מידע , מתן מענה לפיתוח ולמשתמשים, יישום אבטחת מידע בסביבת CLOUD עם פיירוולים , אנטיוירוס וכדמה.
דרישות המשרה:

שנתיים ניסיון בתור איש/ת אבטחת מידע
ניסיון עם טכנולוגיות Firewall, אנטיוירוס וכדומה
ניסיון עבר מתחום הסיסטם

מס' משרה: 138440
שלחו פרופיל

Cyber Security Researcher בחברת סטארטאפ בתחום ה-Security

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
מפתחים טכנולוגיה פורצת דרך בתחום ה Web Application Security לזיהוי ומניעה של גניבת מידע ופגיעה בפרטיות הגולש בזמן אמת, מבלי לפגוע בביצועי המערכת. לחברה לקוחות גלובאליים מובילים ביניהם ועוד. עובדים בסקיילים מטורפים- חוסמים מעל מיליארד מתקפות ביממה, ומיליון וחצי אוונטים בשנייה. גייסו עד כה 150M דולר!
חלק מצוות מחקר, כפיפות לר"צ. הצוות חוקר את מוצר ה- Bot Defender שהוא למעשה מערכת הגנה שמקבלת את כל הטראפיק של לקוחות החברה, ומזהה יוזרים אנושיים ולא אנושיים וחוסמת ב-RT התקפות בוטים/מתקפות אוטומטיות. המטרה העיקרית של התפקיד הינה חקרית איומים שאיתם המוצר נועד להתמודד.
התפקיד כולל מחקר Web ופיתוח באופן שווה. מחקר של יכולות דרכי אוטומציה, עבודה רבה עם דאטה, מעט Reverse Engineering , קוד ב-JS. מוצר בסביבת GCP.
דרישות המשרה:

3 שנות ניסיון כ-Cyber Security Researcher
ניסיון במחקר WEB/ רשת/ תקשורת

מס' משרה: 138245
שלחו פרופיל

Engineer Application Security בחברת Cyber גלובלית

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
אנחנו מגייסים Engineer Application Security למשפחה! מדובר בחברה שמפתחת טכנולוגיה המגנה על ארגון מפני איומים המוסתרים בקבצים ותוכן אינטרנטי ומבוססת על כלי Big Data ואלגורתמיקה מורכבת.
החברה ממוקמת בתל אביב בקו רכבת. נשמח לקבל את קורות החיים שלך!
דרישות המשרה:

- שלוש שנות ניסיון בכתיבת קוד מאובטח ב-Python
- ניסיון כ-Security Application Engineer

מס' משרה: 138222
שלחו פרופיל

Chief Information Security Officer בחברה בתחום ה-Fintech וה-Algotrading

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
אנחנו מחפשים טאלנט/ית למשפחה שלנו! מדובר באחת מחברות המסחר האלקטרוני הגדולות בעולם. עוסקת במסחר אלקטרוני בתדירות גבוהה (HFT) במניות ובנגזרים בשווקים שונים בעולם תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לביצוע אסטרטגיות מסחר מסורתיות.
המסחר מבוסס על אלגוריתמים ונוסחאות מתמטיות שפותחו על ידי מחלקת המחקר ונשארים עבור החברה בלבד, הטכנולוגיה לא נמכרת לחברות אחרות.
החברה מציעה תנאים סוציאליים מעולים, ממוקמת באיזור המרכז (יש הסעות מתל אביב) ומשלבת מודל עבודה היברידי.
נשמח לקבל את קורות החיים שלך!
דרישות המשרה:

- ארבע שנות ניסיון בניהול
- רקע מתחום ה- Cyber Security
- ניסיון עם Cloud

מס' משרה: 138171
שלחו פרופיל

Security Researcher בחברת Cyber הגנתית

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
אנחנו מגייסים Security Researcher למשפחה שלנו! מדובר בחברה שמספקת מענה בפני כל סוגי איומי הסייבר על הטלפון הנייד, החל מיירוט שיחות, אימיילים ושיחות VoIP, דרך הגנה מפני תוכנות נוזקה, הגנה מפני גניבת מידע מהמצלמה, המיקרופון, ה-GPS או חיבור האינטרנט, עד איומים הנובעים מפעילות המשתמש, דוגמת התקנת אפליקציות הדורשות גישה למידע רגיש, גלישה באתרים זדוניים או התחברות לרשתות לא מאובטחות.
החברה ממוקמת באיזור המרכז, מאופיינת ב-Work Life Balance ועובדת במודל היברידי.
נשמח לקבל את קורות החיים שלך!
דרישות המשרה:

- שלוש שנות ניסיון כ-Reverse Engineering

מס' משרה: 137449
שלחו פרופיל

Security Researcher בחברה בתחום ה-Security

משרה חמה
מיקום: ת"א והמרכז
תיאור המשרה:
אנחנו מגייסים Security Researcher למשפחה שלנו! מדובר בחברה שמטרתה להגן על ארגונים מההתקפות הכי חמורות.
אנחנו עוסקים בסייבר הגנתי, מגנים על ארגונים מהתקפות של ארגונים והאקרים, או מדינות.
המערכת של החברה יוצרת סביבה וירטואלית לתוקף, שכוללת פיתיונות למיניהם שעוזרים לזהות את הפורצים ולחסום את המתקפה ביעילות. ממומנים היטב מקרנות ההון סיכון הכי טובות בארה"ב.
החברה ממוקמת בתל אביב בקו רכבת ועובדת במודל היברידי.
נשמח לקבל את קורות החיים שלך!
דרישות המשרה:

- שלוש שנות ניסיון במחקר
- ניסיון בתקיפה, Penetration Testing או ב-Red Team
- ניסיון בכתיבת קוד ב-C/ C++/ Python

מס' משרה: 137224
שלחו פרופיל

מחסור זה הוא גם הסיבה לכך שכשמחפשים דרושים הייטק מנועי החיפוש יעלו מקצועות שונים מתחום אבטחת המידע. אחד האתגרים המשמעותיים בתחום אבטחת מידע הוא חיפוש מתמיד אחר מה שעוד עלול להתרחש ולא רק הגנה מפני סוגי האיומים, התקיפות והטכניקות הידועים בהווה.

ללא אמצעים מתאימים אין אדם, ארגון, חברה או מדינה החסינים מפני התקפות סייבר שהולכות ומשתכללות באופן מתמיד. דבר זה מוביל לכך שכמומחי אבטחת מידע תוכלו לעבוד בארגונים ממשלתיים, תעשיות מגוונות או חברות הייטק.

אתגרים נוספים לעוסקים בתחום הוא שילובם ההולך וגובר בתחום של רובוטים ובינה מלאכותית והתמודדות עם ה- IoT שמביא לחיינו מצד אחד יכולות חיבור משמעותיות, ומצד שני פרצות אבטחה רבות.

העיסוק בתחום מתפרש על פני מספר ענפים: הגנה (לרבות ארכיטקט הגנה), בדיקה (ניסיונות חדירה המתבצעים לרוב על ידי מי שבעבר היה האקר בעצמו), מתודולוגיה, ניטור וחקר סייבר. המקצועות המבוקשים הם: Data scientist (תפקיד המגלם שילוב של יכולות אנליטיות גבוהות לצד הבנה עסקית ומוצרית) Malware analyst (בתפקיד זה תידרשו לחקר וניתוח הפונקציונאליות, מקור הנוזקות ופוטנציאל ההרס שלהן), Reverse engineering (פירוק קטעי קוד של נוזקות וניתוחם) וגם מומחה אבטחת מידע (על פי רוב לתפקידי אנליזה, מחקר או בניהול צוות).

אם גם בעיניכם מצא חן השילוב של תנאים מצוינים לצד היכולת להילחם ברע שבעולם וחיפוש הנזק הבא, ואתם מעוניינים להשתלב במקצוע אבטחת סייבר או להתקדם בו, תוכלו לחפש משרות באמצעות חיפוש של ביטויים כדוגמת דרושים אבטחת מידע בירושלים או דרושים אבטחת מידע בחיפה (תלוי כמובן באזור מגוריכם).

תוכלו לבצע גם חיפוש ממוקד יותר שיתייחס לכישורים הספציפיים ולשלב הבא בקריירה שלכם שאליו אתם מכוונים- אלה דברים שמאתגר יותר לבטא באמצעות קורות החיים שלכם בלבד, ולכן אנו ממליצים להיעזר בחברות השמה.

יועצי הקריירה של Gotfriends ישמחו להפגיש בין השאיפות המקצועיות שלכם לבין המשרות הפתוחות שיש לנו, חלקן כאלו שאינן מתפרסמות עדיין והגיעו אלינו דרך קשרים עם החברות הנכונות.

שלחו לנו קורות חיים ובואו להגן על העולם.

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים