שותפים להצלחה

דרושים הייטק רעננה, איזור המרכז והשרון 2023

דרכנו תהיה לכם גישה למשרות הכי שוות בהייטק הישראלי בחברות הייטק חדשניות, ובסטארטאפים מדליקים. יש לנו קשרים במקומות הנכונים ונשמח לחבר אתכם להצעות עבודה מדוייקות עבורכם.כנסו למשרות, שלחו קורות חיים ותתקדמו לתפקיד הבא >>>

בשנים האחרונות רעננה כובשת את מפת ההייטק הישראלית. עם המעבר של קומברס מתל אביב לעיר לצד חברות טכנולוגיה ענקיות אחרות, והקמתם של סטארט אפים רבים באזור התעשייה, אין ספק שרעננה היא שחקנית מפתח בתעשייה.

מדוע כדאי לעבוד באזור רעננה

כדאי לחפש עבודה אצל חברות הייטק ברעננה מכמה סיבות: ראשית, מיקום. רעננה היא אחת הערים הגדולות בשרון, מציעה נגישות גבוהה לערוצי תחבורה ראשיים, קרובה למתחמי תעשייה הן של הרצליה והן של כפר סבא. שנית, העיר כוללת נציגויות של חברות מקומיות ובינלאומיות מובילות בתחומי ההייטק השונים.
רוב חברות הייטק ברעננה ממוקמות בשני פארקי תעשייה בעיר הקרובים לעיר כפר סבא: בפארק מסחר ותעשייה צפון הנחשב לגדול ביותר עובדים כיום יותר מ-30,000 איש ובפארק תעשייה מרכז עובדים יותר מ-7,000 איש. בהמשך עתיד לקום פארק תעשייה מערב והוא עתיד להשתרע על פני 100 דונם.

2 הפארקים הקיימים מהווים מרכז הייטק מודרני ותוסס, שופע מסעדות, אתרי בילוי, קרוב לקניון ומציע סביבת עבודה בסטנדרט גבוה. יתרון בולט נוסף הוא שעיריית רעננה מעורבת מאוד ביצירת סביבה טכנולוגית ויזמית בעיר, כך שמיזמים ועובדי הייטק זוכים לתמיכה רבה ופעילות מעשירה כמו מיט אפים, הכשרות מקצועיות, כנסים.

כך למשל, פרויקט HUBANANA בהובלת מנהלת עסקים רעננה, מהווה בית חממה לחברות סטארט אפ ומציע סט כלים לקידום היזמות. בנוסף, פועל בעיר מרכז חדשנות ליזמות טכנולוגית בשם "מדטק רעננה" בתחום המכשור הרפואי והפארמה שהוא יוזמה של מנהלת עסקים רעננה ומט"י רעננה. ברעננה ניתן גם למצוא מתחמי עבודה משותפים ליזמים, ביניהם lighthouse בו גם חדר הרצאות ייחודי, תכנית מנטורים, סל הטבות ועוד, מתחם Co-Working ו- wopa.

משרות הייטק באיזור רעננה:

חברות הייטק ברעננה

נראה שברעננה יש לא פחות חברות גדולות מאשר חברות הייטק בהרצליה. בין חברות הייטק ברעננה ניתן למצוא את חברת SAP מחברות התוכנה המובילות המפתחת תוכנות ניהול ארגוני, שמרבה לגייס למשרות דוגמת פיתוח תוכנה, מפתח פול סטאק, מנהל מוצר ועוד ויושבת בבניין מרשים במיוחד שבבנייתו הושקע סכום עתק של 250 מיליון שקלים. לחברת קומברס (mavenir) העוסקת בפיתוח ושיווק של תוכנות תקשורת דרוש מהנדס סיסטם, מהנדס תוכנה, מהנדס איכות ועוד. חברת אמדוקס המפתחת תוכנות ושירותים למערכות כמו ניהול קשרי לקוחות, מפרסמת במסגרת מודעות דרושים הייטק רעננה משרות למהנדסי תוכנה, ארכיטקט ענן, מהנדסי DevOps ועוד.

חברות נוספות בעיר הן מיקרוסופט, חברת התוכנה הבינלאומית המובילה בתחומה שמרבה להשיק טכנולוגיות מתקדמות, מגייסת בין היתר אנשי למרכז השירות ו- Premier Field Engineer, טקסס אינסטרומנטס (TI) שעוסקת בפיתוח וייצור של מוצרים בתעשיית המוליכים למחצה מחפשת לתפקידים כגון validation engineer, SW ENG ועוד.

בין החברות המפרסמות הצעות עבודה ברעננה בולטות גם מלאנוקס המתמחה בפיתוח וייצור של רכיבים למערכות תקשורת המגייסת למשרות כמו הנדסת תוכנה, הנדסת QA, כתיבה טכנית, לייבפרסון חברת התוכנה המתמחה בשירותי ניטור אתרים אינטרנט ויצירת קשר בזמן אמת מפרסמת מודעות דרושים הייטק רעננה לתפקידים כמו הנדסת תוכנה, מהנדס בדיקות אוטומטיות, מפתח בקאנד ועוד, ריטליקס ספקית תוכנה המציעה יישומי תוכנה למיכון וסנכרון פעילות קמעונאית מחפשת אנשי סיסטם, מנהלי פרויקטים, בודקי תוכנה ועוד. נייס מערכות אף היא יושבת ברעננה, החברה מתמחה בפיתוח וייצור של מערכות תקשורת ממוחשבות ומרבה לגייס לתפקידים כמו מהנדס QA, מהנדס תוכנה, מהנדס DevOps ועוד.

רעננה היא זירת סטארטאפים בתנופה ובין הסטארטאפים שקבעו משכנם בעיר, ניתן למצוא מודעות דרושים הייטק ברעננה אצל graduway המסייעת למוסדות אקדמיים לחזק את הקשר עם הבוגרים, cancelon למכירת והזמנת חדרי מלון ברגע האחרון, קרמבולה המפתחים מוצר להעשרת תכנים של אתרי תוכן ועוד.

תחבורה ומידע נוסף

עובדי חברות הייטק רעננה בשני פארקי התעשייה והמסחר הקיימים בעיר, נהנים ממיקום אטרקטיבי בעל נגישות גבוהה. ניתן להגיע לאזור התעשייה באמצעות כביש 4 או כביש 531 וכן מכביש 6. בקרוב עתידה להיפתח גם תחנת רכבת רעננה מערב.  

Gotfriends חברת השמה ברעננה

מחפשים עבודה ברעננה? מוזמנים לפנות לייעוץ אצל יועצי Gotfriends, חברת השמה המחוברת לתעשיית ההייטק ומציעה מגוון משרות מבוקשות בסטארטאפים וחברות הייטק מהמובילים בשוק.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים