שותפים להצלחה

דרושים הייטק רמת גן, איזור המרכז והשרון 2023

מיקומן של חברות הייטק ברמת גן, ובמתחם הבורסה בפרט, משדר יוקרה ועכשוויות, וממצב את החברה כמצליחה ומבוססת ויחד עם זאת צעירה, עדכנית וחדשנית, ממש כמו שכנותיה הנוצצות, חברות הייטק בתל אביב. מודעות דרושים הייטק ברמת גן מושכות עובדים מכל אזור המרכז ומכל הארץ, המעוניינים לפתח קריירה בסביבה של עשייה טכנולוגית, תחת השמות הגדולים ביותר בארץ ובעולם.

חברות הייטק הממוקמות ברמת גן:

במגדלי הפאר הרבים במתחם שוכנות חברות הייטק מבוססות לצד חברות סטארט-אפ מבטיחות, הנהנות ממתחם שכל כולו מיועד לאנשי העסקים והעובדים, מקרבה למרכז תל אביב ומדרכי גישה נוחות. בין אם תחפשו במודעות דרושים הייטק רמת גן או פשוט תביטו אל קו הרקיע המרשים של מתחם הבורסה, תוכלו להבין  עד כמה מרכזי ופעיל אזור זה בענף ההייטק הישראלי.

מתחם הבורסה, הנמצא בסמוך לתחנת רכבת סבידור בתל אביב, הוא מתחם מרכזי הקרוי על שם הבורסה הישראלית ליהלומים. אותה בורסה, אשר שכנה בתחילה בתל אביב ועברה למיקומה זה בסוף שנות ה-60, היתה הראשונה מבין מאות חברות ובתי עסק שנפתחו במתחם בעשרות השנים האחרונות, עד להפיכתו למרכז עסקים ישראלי ובינלאומי. כיום כולל המתחם מגדלי משרדים בני עשרות קומות כל אחד, מלונות פאר ומסעדות משלל סוגים, המאכילות את עובדי המתחם בשעות היום, וקהל של מבלים ואנשי עסקים מחו"ל בשעות הערב.

משרות הייטק באיזור רמת גן:

חברות הייטק ברמת גן – אצל מי ניתן לעבוד

בשנים האחרונות נמצאת רמת גן, ומתחם הבורסה בפרט, בתנופת צמיחה בתחום ההייטק. חברות ענק כמו טאבולה ו- IBM רכשו בניינים שלמים במתחם ורבות אחרות מצטרפות אליהן ובוחרות לקבוע את משכנן בעיר. חברת קלטורה (Kaltura), העוסקת בפיתוח פלטפורמה ליצירה, ניהול ושיתוף של וידאו, היא חברה עטורת פרסים המשרתת, בין יתר לקוחותיה, גם את ענקית הסדרות האמריקאית HBO. אנשי הגיוס של החברה וחברות השמה מובילות תרים אחר מועמדים פוטנציאלים איכותיים עבור משרות של מפתחי .Net, אנשי Big Data ועוד.

חברה נוספת במתחם היא תופין טכנולוגיות תוכנה בע"מ, המייצרת טכנולוגיות לשינוי, אוטומציה ובקרה של מדיניות אבטחת הרשת באירגונים. החברה, ששוויה מוערך בכחצי מיליארד דולר, היא שם בולט בלוחות דרושים QA ובלוחות הדרושים בתחום אבטחת המידע, ונחשבת כמקום עבודה המציע תנאים מצוינים.

בקצה המתחם, במגדל רוגובין-תדהר, שוכנים משרדיה של קבוצת SQLINK, המספקת מגוון שירותים מתקדמים בתחום התקשורת והטכנולוגיה, החל מפיתוח תוכנה בסביבות טכנולוגיות מגוונות, דרך תפעול ותחזוקה של תשתיות IT ועד לשירותי ייעוץ והכשרות טכנולוגיות. לחברה, שדורגה בין 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן על פי סקר BDI, דרושים עובדים מכל תחומי ההייטק והטכנולוגיה – מפתחי תוכנה, אנשי מערכות מידע, מומחי סייבר ואבטחת מידע ובוגרי יחידות טכנולוגיות.

באותו המגדל תקים בקרוב חברת מיינדספייס, המספקת חללי עבודה שיתופיים, חלל עבודה חדש בן שלוש קומות. על פי החברה, הביקוש לחללי העבודה במתחם הבורסה לא נופל מהביקוש הגדול לו זוכים חללי העבודה של החברה במרכז תל אביב.

מדוע כדאי לעבוד ברמת גן

בניגוד לתדמית האפרורית והמנומנמת של העיר רמת גן עצמה, מחזיקים מגדלי המשרדים המפוארים של מתחם הבורסה בדימוי נוצץ ומצליח. המתחם, המשמש כמרכז עסקים בינלאומי ביום וכמתחם בילויים פעיל ומתפתח בלילה, מושך אליו חברות מובילות ובעלות ממון, אשר יכולות להעניק לעובדים שלהן תנאים מהטובים במשק.

אחד היתרונות הגדולים של עבודה ברמת גן ובמתחם הבורסה בפרט הוא הנגישות הגבוהה. תחנת הרכבת נמצאת במרחק חמש דקות הליכה מהמתחם ומאפשרת הגעה נוחה והתחמקות מפקקי המרכז הן עבור העובדים המתגוררים באזור והן עבור אלו שמגיעים מחוץ לעיר. מחוץ למתחם נמצאים קווי תחבורה ציבורית לשאר חלקי העיר ולכל אזור המרכז.

עבור יותר ויותר חברות הייטק, העיר רמת גן צפויה להפוך ליעד מועדף אף יותר בשנים הקרובות, זאת בשל הקמת תחנה של הרכבת הקלה בסמוך למתחם הבורסה. כיום עבודות הבנייה אמנם מקשות מעט על ההגעה לאזור ברכב פרטי, אך כאשר התחנה תהיה פעילה, הגישה למתחם בתחבורה ציבורית תהיה קלה ומהירה עוד יותר.

תחבורה ומידע נוסף   

אחד היתרונות הגדולים של חברות הייטק ברמת גן הוא המיקום המרכזי של המתחם. למגיעים ברכב, המתחם נמצא לא רחוק מהיציאה מאיילון, והחניה אפשרית בחניונים התת קרקעיים הייעודיים של כל חברה. יחד עם זאת, אסור לשכוח שמדובר בלב ליבו של מרכז גוש דן, ושהעומסים בכבישים – בהתאם, ולכן מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית ובפרט ברכבת – כאמור, תחנת סבידור מרכז בתל אביב נמצאת ממש בסמוך למתחם ומחוברת אליו בגשר ישיר להולכי רגל.

Gotfriends חברת השמה ברמת גן:

לחפש מודעות דרושים הייטק ברמת גן כל אחד יכול, וגם חברות השמה להייטק לא חסר, אבל אם אתם לא רוצים להתפשר, ומבקשים למצוא בדיוק את העבודה עליה חלמתם במתחם הבורסה הנוצץ – אתם צריכים את המומחים של Gotfriends. רשת חברתית עניפה ופעילה, מקצועיות וידע שנצברו לאורך שנים וקשרים הדוקים עם מיטב החברות במתחם, יאפשרו לצוות של Gotfriends לגרום לכם לבלוט מבין כל המועמדים האחרים ולהתאים לכם את העבודה שנתפרה בדיוק למידותיכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים