שותפים להצלחה

חברות פינטק בישראל 2023

אם תמיד רציתם לשבור שיאים של חדשנות, אם אתם רוצים לקחת חלק בשינוי ממשי של היומיום של כולנו ואם אתגרים מעולם לא הפחידו אתכם, אין מתאימים מכם להצטרף אל שוק הפינטק בישראל.

הענף, המתפתח בצורה מרשימה, זוכה לביקוש גבוה ביותר מצד מועמדים, מה שאומר שהתחרות לא קלה. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, עם כל הניסיון, הידע, המשרות הכי שוות והקשרים ההדוקים שלנו עם חברות פינטק מובילות בכל הארץ. אז במקום לשבת על לוחות דרושים פינטק ולקוות שהמגייסים ישלפו דווקא את קורות החיים שלכם - שלחו אותן אלינו, ובואו לקחת חלק במעצמת הייטק ישראלית.

משרות מבוקשות: 

מדוע כדאי לעבוד בתחום הפינטק

לטובת מי שרצים עכשיו לגגל "חברות פינטק מה זה?", נתחיל מלהסביר מדוע אנחנו מתייחסים אל שוק הפינטק בישראל כאל מעצמת הייטק מקומית, ואפילו בינלאומית. כולנו הרי רגילים שלתעשיית הסייבר הישראלית מתייחסים במונחים של מעצמה, אבל מסתבר שגם חברות פינטק הפכו בשנים האחרונות לגאווה לא קטנה של ענף ההייטק הישראלי. אם נשווה את הגיוסים של חברות סטארט-אפ בשנת 2021, שנה שהייתה, לכל הדעות, שנת שיא בהיקף הגיוסים הישראלי, נמצא שתחום הסייבר אמנם גייס סכום מרשים ביותר של 6.59 מיליארד דולר, אך תחום הפינטק הצליח לגייס אפילו יותר – 6.61 מיליארד.

עם מאות חברות פינטק בישראל, שרובן המוחלט פונות לשווקים שמעבר לים, ועם עוד ועוד הצלחות שנרשמות בענף והנפקות של חברות פינטק בבורסה, אין ספק שהשנים האחרונות מצביעות על תנאים כדאיים מאוד שרק בגללם מומלץ להצטרף לתחום. אבל למעשה, שוק הפינטק בישראל ובעולם לא מפסיק להשתנות, להתפתח ולגדול, כך שמעבר לשכר מצוין צפויים בתחום גם אתגרים מסקרנים ולא צפויים, ומגוון הזדמנויות שקשה אפילו לחזות את היקפן כיום.

למאות חברות פינטק בישראל דרושים כיום טאלנטים מתחום הטכנולוגיה: מפתחי Net ,Java ,C++, מהנדסי אלגוריתמים, אנשי DevOps ,Front/Back End ,FullStack Developers ועוד. משרות בתחומים אלו ועוד רבים אחרים מגיעות אלינו מדי יום ממגוון חברות פינטק בהרצליה ובמקומות נוספים בארץ, כך שאנחנו מקבלים באופן יומיומי ושוטף את תמונת המצב העדכנית ביותר של שוק הפינטק בישראל. מתוך היכרותנו עם התחום, אנו יכולים לספר לכם שלחברות פינטק דרושים היום יותר מאי פעם אנשים מוכשרים, מלאי מוטיבציה ותעוזה, שרוצים לקחת חלק בהתפתחות המואצת של התחום, תוך שהם בונים לעצמם עתיד.

בואו לבנות איתנו קריירה

לבנות עתיד זו בדיוק המומחיות שלנו, וזו גם הסיבה שלעבור את תהליך החיפוש איתנו ייתן לכם שורה של יתרונות על המתחרים שלכם, אשר מסתפקים בלוחות דרושים פינטק ולא מבינים מה הם מפסידים. עם Gotfriends – ההייטק של ההשמה, תקבלו גישה ישירה ומקוצרת למגייסים של חברות פינטק מהמובילות במדינה, ולמשרות בלעדיות שמגיעות אך ורק אל המועמדים שלנו, מתחת לרדאר של כל שאר מחפשי העבודה.

כמי שמלווים אלפי מועמדים מדי שנה ואלפי חברות באופן שוטף, אנחנו מזהים מיד חיבור בצרכים ובדרישות של שני הצדדים. אם לחברת פינטק דרושים אנשים העונים על תיאור מסוים, ואתם קורצתם בדיוק מהחומר המתאים, תסמכו עלינו שהמשרה הרלוונטית תגיע עד אליכם, ושקורות החיים שלכם, אם תרצו בכך – יגיעו לאדם הנכון בזמן הנכון, בצירוף המלצה מקצועית מנומקת ואמינה.

אבל זה לא הכל. עם המומחים שלנו, תוכלו לנתח את ההצעות שמגיעות אליכם ברמת ההתפתחות המקצועית והאישית ולא רק ברמת השכר והתנאים. כך תוכלו להבין לאן כל משרה יכולה להוביל אתכם, כיצד באפשרותכם לתכנן את הקריירה שלכם צעד אחר צעד, ומהי הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, בהתאם לשלב המקצועי שבו אתם נמצאים. עם הניסיון והמומחיות שלנו, עם הקרדיט שמאות חברות פינטק נותנות למועמדים שלנו ועם כמות באמת עצומה של משרות שמגיעות אלינו לפני כל השאר – תוכלו יחד איתנו לבנות קריירה מלאה במשמעות, ולא רק למצוא עבודה. שלחו לנו קורות חיים, הצעד הראשון מתחיל עכשיו.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים