שותפים להצלחה

חברות סייבר בישראל 2023

רוצים להצטרף לאחד הענפים הישראליים המוצלחים ביותר ולמצוא משרה שתיתן לכם אתגר, סיפוק, גאווה ולא פחות חשוב מזה – גם תנאים מעולים? אתם לא צריכים לשבת על המחשב ולרפרש לוחות דרושים סייבר, גם לא לפתוח רשימת תפוצה המונית של "חברות סייבר ישראל" ולהעביר את קורות החיים שלכם לכל דורש. כל מה שאתם צריכים זה את הקשרים, המומחיות והניסיון שלנו. כנסו למשרות, שלחו לנו קורות חיים ותנו לנו למצוא את התפקיד הבא שלכם.

נכון ל-2021 ישנן מעל ל-650 חברות סייבר בישראל, והתחום ממשיך לגדול ולהתפתח בקצב מסחרר. גם בשיעור ההצטרפות למועדון חדי הקרן היוקרתי של חברות סייבר ישראל תופסת נתח נכבד, כאשר כשליש מחברות היוניקורן בתעשיית הסייבר העולמית הן חברות אבטחת מידע וסייבר מישראל. איפה נמצא התפקיד הבא שלכם? בחברת ענק שכבר קנתה לעצמה שם או אולי בסטארט-אפ שהולך להיות היוניקורן הבא? מוזמנים לבדוק את ההיצע, גם כאן יש לנו אחלה הצעות בשבילכם:

משרות מבוקשות: 

מדוע כדאי לעבוד בתחום אבטחת המידע והסייבר

המוניטין המצוין של ישראל בתחום הסייבר והביצועים המוכחים שלנו בתחום, מושכים איתם את המשקיעים וממקמים את ארצנו הקטנטונת כאחת המדינות המובילות בעולם מבחינת היקף ההשקעות. כתוצאה מכך, תחום הסייבר הישראלי לא מפסיק לצמוח ואיתו מגוון ההזדמנויות שמחכות לכם בתחום: חברת Orca Security למשל, שנחשבת לאחת הבולטות בתחום אבטחת הענן וגייסה ברבעון הראשון של 2021 סכום של 210 מיליון דולר לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר, מגייסת אנשי DevOps ומהנדסי תוכנה. חברת Snyk, גם היא מתחום אבטחת הענן, אשר גייסה ברבעון הראשון של 2021 סכום של כ-300 מיליון דולר לפי שווי של 4.7 מיליארד דולר, מגייסת גם היא מהנדסי תוכנה, מנהלי מוצר, אנשי IT ועוד. מעבר לכך, מגיעות אלינו מדי יום משרות אבטחת מידע וסייבר "טהורות", כמו Vulnerability/ Threat/ Security Researcher, CISO ועוד.

לצד היצע המשרות הגדול, הביקוש הגבוה לטאלנטים בתחום מביא עמו גם תנאים מצוינים. לפי טבלאות שכר סייבר, במשרות כמו Reverse Engineer, Malware Analyst או Vulnerability Researcher, השכר החודשי ההתחלתי יעמוד על 25-35 אלף שקלים, ותוך מספר שנים יוכל להגיע ל-40 אלף שקלים ואף הרבה יותר מזה.

בואו לבנות איתנו קריירה

הסכומים המפתים הם לא השיקול היחידי שעליכם לקחת בחשבון כשאתם מחפשים את המשרה הבאה שלכם, וזה בדיוק היתרון שאנחנו מביאים לתהליך. כי מעבר לקשרים המקצועיים שלנו עם חברות אבטחת מידע וסייבר מכל הארץ, מעבר לזה שאנחנו חוסכים לכם זמן ומאמץ על חיפוש מודעות דרושים אבטחת מידע ומבטיחים למצוא לכם את המשרה הבאה שלכם, אנחנו מומחים בבניית קריירה. ובשביל לבנות קריירה צריך לקחת בחשבון מגוון של שיקולים – מה התפקיד שיעניק לכם את ההתפתחות המקצועית הנכונה ביותר עבור הקריירה עליה אתם חולמים, איפה יש לכם אפשרויות קידום מוצלחות יותר, איזו משרה תפתח בפניכם הזדמנויות שאתם אולי אפילו לא מעלים בדעתכם?

המומחים שלנו ב-Gotfriends, חברת ההשמה להייטק הגדולה בישראל, חיים את שוק ההייטק מכל הכיוונים, יודעים לזהות מגמות, להבין לאן נושבת הרוח, אילו הזדמנויות כדאי לנצל, מתי ועל מה עדיף להתפשר – לא סתם קוראים לנו "ההייטק של ההשמה". אנחנו מציעים לכם הרבה יותר מחיפוש עבודה מוצלח, אנחנו מציעים לכם בחירה אמיתית של הדרך המקצועית שלכם, ומתמחים בהתאמות מוצלחות בין הדרישות, ההעדפות וסט היכולות שלכם לבין המשרות שבהן הם יזכו למיצוי.

יש לנו שנים ארוכות של ניסיון, ידע מקצועי שאין לו תחליף וכמות משרות אדירה שמגיעה אלינו מתחת לרדאר של מחפשי העבודה ומחכה רק לכם. שלחו לנו את קורות החיים שלכם ובואו נהפוך את השאיפות המקצועיות שלכם למציאות.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים