שותפים להצלחה

קרנות הון סיכון בישראל 2023

כל סטארט-אפ מתחיל צריך שלושה דברים: את הרעיון הנכון, את הצוות הנכון ואת המשקיעים הנכונים. עם רעיון אתם כבר מסודרים, ובשביל כל השאר – יש לכם אותנו.

כחברה שמתמחה בגיוס צוות ראשוני לסטארטאפים, אנחנו יודעים כמה גבוה אפשר להגיע כשיש בסיס חזק, וכמה הבסיס הזה, העובדים הראשונים שאתם מגייסים, הוא גורם קריטי בהצלחה שלכם. כמונו, גם קרנות הון סיכון בישראל מכירות בחשיבות הצוות הראשוני, וכשאתם פונים אליהן כדי לקבל השקעה, כדאי שתדעו שזה אחד הדברים שישפיעו על ההחלטה שלהן.

יחד עם זאת, אל תשכחו שגם אתם צד חשוב בהחלטה. יש עשרות קרנות הון סיכון בישראל, חלקן מתמחות רק בסטארטאפים העוסקים בעולמות הדיפ טק, אחרות יעדיפו להשקיע בתחומים אחרים כמו AI או big data, אבל כולן מחפשות את הרעיון הגדול הבא, את היזמים המבריקים הבאים – אתכם.

אם החיבור יהיה מוצלח, הן יהיו השותפות שלכם לדרך, אלו שלצד ההשקעה הראשונית יספקו לכם גם הכוונה, יחברו ביניכם לבין חברות הייטק מובילות ויקשרו אתם לאנשי מפתח בולטים. אז אם אתם נמצאים לקראת סבב גיוס ראשון או שני, קבלו רשימה ששווה לכם להכיר - מאגר קרנות הון סיכון עם מיטב הקרנות בארץ, שריכזנו במיוחד עבורכם. יכול להיות שבקרוב תהיו חלק מהפורטפוליו של אחת מהן:

עכשיו, כשאתם פחות או יותר יודעים לאילו קרנות הון סיכון בישראל אתם רוצים לפנות, חשוב שתגיעו למפגש איתן מוכנים. כדי לקבל את ההשקעה שאתם רוצים, אתם צריכים להכין מצגת משקיעים שתפיל להם את הלסת ותגרום להם להבין את הפוטנציאל של הרעיון המבריק שלכם. אבל אתם גם צריכים להראות להם שיש לכם את הצוות שידע להפוך את הפוטנציאל הזה להצלחה במבחן המציאות.

בשלב בו אתם נמצאים, לסטארטאפ שלכם יש צרכים מאוד ייחודיים שמכתיבים את אופי הצוות הראשוני הדרוש לכם. אתם צריכים יכולת פיתוח מהירה, לדוגמה, הרבה יותר מאשר יסודיות. אתם צריכים לחשוב קדימה, על השלב בו הצוות הראשוני הזה הופך לשדרת הניהול. זו הסיבה שגיוס צוות ראשוני לסטארטאפ הוא לא כמו גיוס טכנולוגי לחברה ותיקה (שאף בו אנו מתמחים), וזו הסיבה שאתם צריכים את הניסיון והמומחיות של Gotfriends.

המומחים שלנו ידעו לנתח ולאפיין את הצרכים שלכם ולמצוא את תמהיל הטאלנטים המדויק שיאפשר לכם להרשים כל VC Fund ולהגיע לכל יעד שתציבו לעצמכם. רגע לפני שאתם פונים לקרנות, אל תשכחו את המשאב הכי חשוב שלכם וצרו איתנו קשר כדי לגייס את האנשים שילכו איתכם עד האקזיט ועוד הרבה מעבר.

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים