שותפים להצלחה

דרושים הייטק ב"ש, איזור הדרום והשפלה 2023

פנינת הדרום מציעה מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בהייטק במתחמים מודרניים וחדישים. תמצאו כאן נוכחות של שחקנים גדולים בתעשייה כמו Elbit המתמחה בייצור מערכות אלקטרוניות המגייסת למרכז הפיתוח בב"ש מהנדסי DSP, מפתח Full Stack, מהנדסי מערכות וחברת Oracle המפתחת מערכות בסיסי נתונים המפרסמת מודעות דרושים הייטק באר שבע בתחומים כמו הנדסת תוכנה.

שמות מוכרים נוספים בין חברות הייטק בבאר שבע הם Mellanox המפתחת רכיבים אלקטרוניים ומציעה משרות בהנדסת אלקטרוניקה, ארכיטקטורה ועוד. תוכלו לחפש משרות דרושים הייטק באר שבע גם בחברת Audiocodes המפתחת מוצרים להעברת קול ומחפשת לתפקידים כמו מפתח Full Stack. גם לחברת התוכנה wix יש מרכז פיתוח בעיר הדרומית והיא מרבה לגייס מתכנתים וכן חברת EMC המתמחה בתחומים של טכנולוגיות אחסון מתקדמות ומציעה עבודה למתכנתים במסגרת מודעות דרושים מהנדסים.

משרות הייטק באיזור באר שבע:

IBM המובילה מבין חברות הייטק בדרום הקימה לא מכבר מעבדת סייבר חדשנית בבאר שבע והיא מגייסת מנהלי אבטחת מידע, מפתחי אלגוריתמים ועוד. האקזיט המרשים שיצא מהעיר הוא של חברת CyActiv שנרכשה על ידי פייפל ב-60 מיליון דולר וחשפה את סצנת הסטארטאפים בעיר. ביניהם: Travel Trix Pro עם פלטפורמה העוקבת אחר ירידה במחירים של חדרים בבתי מלון, MD Clone שפיתחה שיטה לשמירה על פרטיות מידע תוך גישה לחוקרים, BIGVU שפיתחה פלטפורמה לעריכת סרטוני וידאו ו- SIGA שפיתחה כלים לזיהוי מתקפות סייבר.  

מדוע כדאי לעבוד בבאר שבע

כיום יש יותר מ-60 חברות הייטק בבאר שבע וסטארטאפים. החברות המפרסמות מודעות דרושים הייטק בבאר שבע ממוקמות בשני פארקים גדולים ומושקעים: פארק הייטק עומר וגב ים נגב. באלה מורגשת אווירה של נטוורקינג וחדשנות. בנוסף, עיריית באר שבע תומכת במיזמים רבים. בין היתר, פועלים בעיר מרכזים ליזמים בתחילת דרכם כמו"סטארט אפ – הזדמנויות לצעירים", "המאיץ" ליזמות חברתית-עסקית, שהינה תכנית חצי שנתית המופעלת בתמיכת קרן נס ומטרו-ווסט ניו ג'רזי.

סטארטאפיסטים ייהנו ממרחבי עבודה גדולים ואופנתיים כמו WE WORK, ביתא באר שבע, אושן 7 ועוד. מי שיחפש מודעות דרושים הייטק בבאר שבע, יגלה שהעיר מסתמנת כמוקד סייבר ארצי עם נוכחות מרשימה של חברות וסטארטאפים בתחום.

בעיר פועלות חברות הייטק חדשניות המציעות סביבה טכנולוגית מתקדמת לצד קמפוס התקשוב של צה"ל והכוונות של המדינה להעמיד את באר שבע בקדמת החדשנות. חברות רבות מציעות גם שכר אטרקטיבי ומשודרג בהשוואה לתפקידים דומים בחברות בערים אחרות, זאת הודות ליוזמת סיוע של משרד הכלכלה ומגישות עזרה במעבר לעיר לצרכי עבודה. מבחינת מגורים ואווירה, מדובר בעיר תוססת ובאזורים עסקיים עם אתרי בילוי, מסעדות וגישה נוחה ללב העיר.

תחבורה ומידע נוסף

מי שיחפש עבודה בבאר שבע, יגלה שניתן להגיע לאזורי ההייטק ברכבת: למתחם פארק הייטק גב ים ניתן להגיע ישירות לתחנת באר שבע צפון (בגב ים נגב יש גשר הולכי רגל שמוביל לתחנת הרכבת) וכן בקווי אוטובוס או דרך נסיעה בכביש 6. פארק ההייטק גב ים נגב בו מתרכזות מרבית חברות ההייטק בבאר שבע גם קרוב לצירי תנועה מרכזיים בעיר וכולל חניונים גדולים עומדים לרווחת העובדים בקומפלקסים.

Gotfriends חברת השמה בבאר שבע

בירת הנגב היא בירת ההייטק של הדרום. התניעו את חיפוש העבודה עם Gotfriends - חברת השמה להייטק המובילה בישראל וקבלו הצעות עבודה אטרקטיביות בחברות נחשקות בקרב חברות ההייטק בבאר שבע.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים