שותפים להצלחה

דרושים הייטק רמת החייל, איזור ת"א והמרכז 2023

דרכנו תהיה לכם גישה למשרות הכי שוות בהייטק הישראלי בחברות הייטק חדשניות, ובסטארטאפים מדליקים. יש לנו קשרים במקומות הנכונים ונשמח לחבר אתכם להצעות עבודה מדוייקות עבורכם. כנסו למשרות, שלחו קורות חיים ותתקדמו לתפקיד הבא >>>

חברות הייטק הממוקמות ברמת החייל:

איזור רמת החייל - המקום האולטימטיבי לשלב בין עסקים לבילויים עם זירת בילויים שוקקת חיים, מיטאפים בערבים ונוכחות מרשימה של השמות הגדולים בתעשייה והכל באזור אחד. לא מזמן אף אושרה תוכנית להגבהת הבניינים במתחם ב-20 קומות, כך שמדובר בסביבה שרק הולכת וגדלה. המקום האולטימטיבי לקריירה בהייטק.

רמת החייל תמיד משכה חברות הייטק מובילות וסטארטפים מכל התחומים – תקשורת, אינטרנט, תוכנה, חומרה, ביומד ועוד. היום ממוקמות כאן חברות מובילות כמו Kenshoo המתמחה בפתרונות טכנולוגיים לאוטומציה ומגייסת עובדים תחת מודעות דרושים הייטק רמת החייל לתפקידים כמו מפתח Big Data, DevOps, מפתחי Full Stack, Java, Python ועוד, חברת radware המתמחה בפיתוח מערכות אבטחה ומרבה לגייס לתחום ה- R & D לתפקידים כמו מהנדס QA ומנהל בדיקות.

דוגמה של משרות הייטק באיזור רמת החייל:


חברת 5F הבינלאומית מספקת פתרונות אבטחת מידע מציעה משרות כמו מהנדס תוכנה, מנהל מוצר, מהנדס בדיקות ועוד. בין חברות הייטק ברמת החייל ניתן למצוא גם את חברת Primesense המפתחת טכנולוגיית חישה תלת ממדית אשר נרכשה על ידי אפל תמורת 360 מיליון דולר מציעה משרות הייטק למפתחי תוכנה ומנהלי פרויקטים.

חברת Webpals אף היא בין חברות הייטק ברמת החייל העוסקת בשיווק באינטרנט ומרבה לגייס מפתחי תוכנה. רמת החייל גם מזוהה עם סטארטאפים, בין החברות היזמיות שפועלות כאן ניתן למצוא את sundaysky שפיתחה פלטפורמה לסרטוני וידאו LIVE, TradAir המספקת פתרונות טכנולוגיים לשוק המסחר במטבעות ועוד.

מדוע כדאי לעבוד ברמת החייל

מי שיחפש משרות דרושים הייטק תל אביב, יגלה שרמת החייל היא לב סצנת ההייטק הישראלית ונחשבת לחלוצה של  אתרי "עמק הסיליקון" הישראלי. היא מציעה אווירת חדשנות, מיט אפים ומפגשים אסטרטגיים בבתי הקפה, המסעדות והברים במתחם. זה המקום לעבוד כדי להיות חלק מתרבות הסטארטאפים והיזמות של מדינת ישראל. פועלים כאן האבים כמו hubz, ריג'ס וסווטשופ בהם מטפחים קהילה תומכת ליזמים בליווי סדנאות, מפגשי העשרה, נטוורקינג עם יזמים ועוד.

עבודה ברמת החייל נחשבת לסמל סטטוס, זה מקום שמזוהה עם הלב הפועם של התעשייה וגם מקום תוסס בו אפשר ליהנות מבילויים וחוויה קולינארית לכל אורך היום. בנוסף, המקום מקושר היטב ומציע גישה נוחה לערוצי תחבורה ראשיים לבאים מכל הכיוונים.

תחבורה ומידע נוסף

חברות הייטק ברמת החייל ממוקמות באזור גיאוגרפי מבוקש גדוש בניינים מודרניים מסוגננים במספר רחובות מרכזיים כמו הברזל, הנחושת, ראול ולנברג והארד. ניתן להגיע לכאן באמצעות קווי אוטובוס ממקומות שונים בארץ. אם בחרתם להגיע לתחנת רכבת כמו תחנת ארלוזורוב או תחנת האוניברסיטה, תוכלו לקחת קווי אוטובוס המחברים את תחנות אלה עם רמת החייל, ביניהם קו 12, 189, 141, 142. באזור עצמו משתרעים על פני שטח גדול חניונים רבים, חלקם פתוחים וחלקם מקורים – מרבית חברות הייטק ברמת החייל דואגות להסדרי חנייה לעובדים.

האזור כולו נמצא במגמת התרחבות וועדת התכנון אף אשרה לא מכבר תוכנית לשדרוג המתחם כולל הוספת חניוני אופניים, חיבור לכביש המזרחי המתממשק עם בני ברק והארכת רחוב הברזל עד רחוב דבורה הנביאה.

מחפשים דרושים הייטק ברמת החייל או דרושים הייטק רושטילד? היעד המבוקש לפניכם והדרך להגיע אליו היא באמצעות חברת השמה Gotfriends המקושרת לחברות ולסטארטאפים המובילים בתעשייה ומתאימה לכם בהתאמה אישית משרות בליווי אישי ומקצועי עד למציאת התפקיד הבא שלכם בהייטק.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים