שותפים להצלחה

דרושים הייטק באיירפורט סיטי, איזור ת"א והמרכז 2023

לא מעט חברות הייטק באיירפורט סיטי עוסקות בפתרונות טלפוניה ותקשורת, כמו מוטורולה סולושנס, מירס, AT&T ועוד. אחת הבולטות שבהן היא חברת audiocodes, חברה ישראלית מצליחה שסניפיה פרושים בכל העולם, העוסקת בהעברת קול ונתונים על בסיס VoIP באיכות של רשת טלפונית. החברה, ששווי השוק שלה נכון ל-2018 עומד על 605 מליון שקלים ונסחרת בנאסד"ק ובבורסה לניירות ערך בת"א, היא אחת החברות הנחשקות בלוחות דרושים הייטק איירפורט סיטי, עם מגוון תפקידים החל ממשרות מהנדס תוכנה ועד למשרות בתחום ה-QA.

חברות הייטק הממוקמות באיירפורט סיטי:

איירפורט סיטי, או בשמה העברי – קריית שדה התעופה, היא מתחם הייטק ועסקים הממוקם בסמוך לנמל התעופה בן גוריון. כיום, ישנן כ-20 חברות הייטק באיירפורט סיטי, לצד מתחם קונגרסים ואירועים, היכל תרבות ומרכזים ארציים של שלל חברות נוספות.

גם המיקום האטרקטיבי של המתחם, הנמצא ממש במרכז הארץ אך מחוץ להמולת הפקקים של גוש דן, גורם לרבים מתושבי המרכז, אזור מודיעין, שוהם ואפילו ירושלים וסביבתה, לחפש מודעות דרושים הייטק באיירפורט סיטי, ולקוות כי יצליחו לבנות ולבסס בגבולות המתחם קריירה מצליחה בתחומם.

משרות הייטק באיזור איירפורט סיטי:

חברות הייטק באיירפורט סיטי – אצל מי ניתן לעבוד

אם תחפשו אחר חברות הייטק איירפורט סיטי תמצאו כי אחת החברות במתחם היא חברת מוטורולה סולושנס, תאגיד התקשורת הענק המחזיק בעשרות סניפים בכל רחבי העולם, ומעסיק כ-1,000 עובדים במרכז הישראלי הנמצא במתחם קריית שדה התעופה. בחיפוש אחר משרות הייטק אטרקטיביות יבלטו במיוחד מודעות הדרושים של מוטורולה סולושנס הפונות, בין היתר, למומחי IT ומשרות דרושים DevOps.

שם בולט נוסף הוא IAI – התעשייה האווירית לישראל, אשר מפרסמת משרות מאתגרות, מתגמלות וממלאות בסיפוק תחת לוחות דרושים סייבר ואבטחת מידע, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מערכת, הנדסת חומרים ועוד. IAI היא גם אחת החברות המקבלות לאורך שנים מיקום גבוה ומכובד בדירוג החברות שכדאי לעבוד בהן, על פי סקרים הנעשים בקרב העובדים.

חברה נוספת במתחם  היא אידאה, העוסקת בפיתוח והטמעה של מערכות ERP ופתרונות נוספים לעסקים, ומשרתת מאות לקוחות, בהם גופים מסחריים גדולים כמו קסטרו, קבוצת גולף, יקבי רמת הגולן ועוד. החברה מגייסת מפתחי תוכנה, מהנדסי מערכות מידע ואנשי QA.

מדוע כדאי לעבוד באיירפורט סיטי

מתחם העסקים איירפורט סיטי מציע בניינים חדשים, גדולים ומעוצבים, ולצידם מסעדות, בתי קפה וחנויות. המתחם, המשתרע על פני 750 דונם, מוסיף לצמוח, להתפתח ולהתחדש וכיום מועסקים בו כ-20,000 עובדים. מלבד המבנים המרשימים והתשתיות החדשות, חברות הבוחרות למקם את משרדיהן באיירפורט סיטי זוכות להנחות משמעותיות בתשלום הארנונה, המאפשרות להן להפנות משאבים רבים יותר למחקר ולפיתוח, וכמובן לתגמול העובדים.

המיקום של מתחם איירפורט סיטי, המהווה חלק ממגמה חדשה להוצאת מרכזי העסקים והתעשייה אל מחוץ לערים הצפופות ועמוסות הפקקים, מהווה יתרון גדול עבור העובדים. מרחק הנסיעה לעובדים המגיעים ברכב, הן מתל אביב והן מירושלים עומד על כ-20 דקות נסיעה בלבד.

יתרה מכך, ולמרות שהמתחם נמצא מחוץ למוקדי הפקקים העיקריים של אזור המרכז, ומאפשר לרבים מהעובדים להגיע אליו בקלות ובנוחות ברכבם הפרטי, קל ונוח אפילו יותר להגיע ברכבת לנתב"ג וממנו לקחת שאטל אל המתחם – חסכון בדלק, בזמן ובעצבים, או במילים אחרות – איכות חיים.

תחבורה ומידע נוסף   

המיקום המרכזי של מתחם איירפורט סיטי, בסמוך לכביש 1 ולכביש 6, מאפשר הגעה קלה ומהירה מכל חלקי הארץ. הכניסה המרכזית אל המתחם היא דרך כביש 453, אליו נוח להתחבר מכל אחד מצירי התנועה המרכזיים המגיעים לאזור.

המגיעים בתחבורה ציבורית יוכלו לקחת רכבת לנמל התעופה, ומשם לקחת שאטל חינמי של חברת אגד, היוצא כל מספר דקות ממפלס 2 של טרמינל 3, ומגיע ישירות למתחם, וחזרה אל נמל התעופה.

Gotfriends חברת השמה באיירפורט סיטי:

אם המיקום, החברות והמשרות של איירפורט סיטי קורצות לכם, כדאי שתפנו אל המומחים של Gotfriends, חברת השמה להייטק שתביא את המשרה הבאה שלכם עד אליכם. אנשי המקצוע של Gotfriends עובדים מול חברות ההייטק המובילות בארץ, מגיעים לפני כולם אל המשרות הנחשקות ביותר, ויודעים להתאים אליהן את המועמדים הנכונים ביותר.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים