שותפים להצלחה

דרושים בחברת Nayax

דרושים בחברת Nayax

מחברה שמפתחת פתרונות תשלום למפעילי מכונות אוטומטיות, הפכה Nayax למעצמת פינטק המשרתת צרכנים בעשרות מדינות, מקבלת עשרות סוגי מטבעות ומספקת מגוון פתרונות לניהול עסק ולקבלת תשלומים חכמים. רוצים להגיע לראיון עבודה?

Nayax הוקמה בשנת 2005 על ידי יאיר נחמד, אמיר נחמד ודוד בן אבי. בתחילת דרכה, פיתחה פתרונות תשלום למפעילי מכונות אוטומטיות, אך מאז הרחיבה את מגוון הפתרונות שהיא מוציאה ויצרה פלטפורמות מתקדמות לניהול העסק, הגדלת מעורבות הצרכנים וכמובן ביצוע תשלומים חכמים. החברה מייצרת אמצעי תשלום מותאמים אישית, קופות חכמות, ארנקים סלולריים, פתרונות סליקה וניהול מלאי ועוד. מוצריה משמשים בעלי עסקים בעשרות מדינות בעולם המבצעים עשרות מיליוני תנועות מדי חודש, דרך מאות אלפי נקודות קצה הפרוסות בכל רחבי העולם.

בשנת 2021 הונפקה החברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב. ההנפקה, שבוצעה לפי שווי של 3.5 מיליארד דולר (כמיליארד דולר לפני הכסף), היא ההנפקה הגדולה ביותר של חברת טכנולוגיה בבורסה הישראלית עד למועד זה.

Nayax Careers:

תחומים רלוונטים:
בנאייקס מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Nayax כמקום עבודה

לחברת נאייקס דרושים עובדים חדשים, נלהבים וחדשניים. החברה נמצאת בצמיחה מתמדת ובחיפוש שוטף אחר כישרונות נוספים שיצטרפו לסניפיה בארץ, בארה"ב, באוסטרליה, באירופה ובאסיה. את הצעות העבודה של החברה תוכלו למצוא בלוחות דרושים הייטק בהרצליה, בה ממוקם הסניף הישראלי. נציין כי משרדי נאייקס ישראל הם לא רק משרדים מרשימים במיוחד (עם בירה היישר מהחבית) אלא גם הסניף הגדול ביותר של החברה, הכולל מעל 20 מחלקות שונות.

אתם יכולים להבין, אם כך, שלסניף הישראלי של חברת נאייקס דרושים עובדים למגוון רחב של תחומים – פיננסים, משפט, שיווק, מחקר ופיתוח, מחלקת תמיכה, מחלקת מוצר ועוד. אם אתם מחפשים עבודה כ- Product Manager ,DevOps Engineer ,Android Developer ועוד, יש לכם בהחלט מקום בחברה.

מדוע מומלץ לעבוד ב- Nayax

יש סיבות רבות לעבוד בנאייקס, החל מהמשרדים המפנקים, דרך התנאים המעולים ועד לאתגר המקצועי שמתפתח ומעמיק יחד איתכם. אבל מעבר לכל אלו, אחד הדברים החשובים ביותר במקום עבודה הוא היחס לעובדים, וכאן נאייקס מצטיינים לחלוטין. ראשית, מדובר בחברה ששומרת על מנטליות מייסדים גם כשהיא צומחת וגדלה. משמעות הדבר היא שהעובדים לוקחים חלק משמעותי בקבלת ההחלטות בחברה, לוקחים ומקבלים אחריות ומהווים שותפים מלאים לדרך. שנית, אחד הדברים עליהם מצהירה נאייקס הוא הרצון שלה להיות מעסיק מוערך שמעניק לעובדיו משמעות, הזדמנויות להתפתחות וצמיחה ותגמול. הלוואי שכל מעסיק היה נשמע ככה.

אם אתם חושבים שלחברת נאייקס דרושים אנשים כמוכם בדיוק, זה הזמן לקחת יוזמה ולפעול. אנחנו כמובן לא מציעים לכם להיכנס ללוח דרושים הייטק או ללוח המשרות באתר החברה, אלא לפנות אלינו, ולעלות על הנתיב המהיר לראיון עבודה בחברה. במקום שקורות החיים שלכם ייעלמו בין עשרות מועמדים, איתנו תגיעו לפני כולם - ישירות אל המגייסים.

אנחנו ב-Gotfriends - ההייטק של ההשמה, מתמחים בהתאמת משרות מעולות למועמדים שלנו. עם נאייקס, כמו עם כל חברות ההייטק המובילות בארץ, אנחנו שומרים על קשרי עבודה הדוקים, המאפשרים להן לסמוך על חוות דעתנו ועל ההמלצות שאנחנו מעבירים. בנוסף, המשרות אליהן תיחשפו דרכנו הן משרות ששאר מחפשי העבודה לא רואים, כיוון שהן מגיעות אלינו לפני כולם, מתחת לרדאר, ולסיום - אצלנו תקבלו ליווי של מומחים שיודעים לקרוא את השוק, לדעת אילו בחירות קריירה כדאי לכם לעשות וכיצד רצוי להגיב למגמות המשתנות. אז אל תבזבזו את הזמן על חיפושים מיותרים. שלחו לנו קורות חיים.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים