שותפים להצלחה

דרושים בחברת Lightbitslabs

דרושים בחברת Lightbitslabs

שמות גדולים ובינלאומיים השקיעו בה, אחד ממייסדיה הוא שועל אקזיטים ותיק, ומיום הקמתה היא לא מפסיקה לגרוף פרסים. כל מה שרציתם לדעת על חברת Lightbitslabs.
חברת Lightbits Labs מושכת הרבה מאוד תשומת לב בעולם מיום הקמתה, לא מעט בזכות מייסדיה, ובייחוד אחד מהם. החברה, המפתחת פתרונות אחסון ענן, הוקמה בשנת 2016 על ידי היזם אביגדור וילנץ, יחד עם ערן קירזנר, שגיא גרימברג, מולי בן יהודה, ג'ורג' אגסנדיאן, אופיר אפרתי ופביאן טרומפר. וילנץ, שגם השקיע בחברה בשלב ה-Seed, הוא יזם ותיק ומוכר שמאחוריו שלושה אקזיטים גדולים: חברת גלילאו, שנמכרה ב-2001 למארוול תמורת מניות בשווי 2.7 מיליארד דולר; חברת אנפורנה שנמכרה לאמזון ב-2015 תמורת 360 מיליון דולר במזומן; וחברת הבאנה לאבס שנמכרה לאינטל ב-2019 תמורת 2 מיליארד דולר.

אבל הסקרנות לגבי המיזם החדש של וילנץ התחלפה מהר מאוד בעניין סביב הטכנולוגיות פורצות הדרך שפיתחה החברה, טכנולוגיות שהקנו לה כבר בשנותיה הראשונות גב של משקיעים חזקים ושורה מכובדת של פרסים. עד 2020, ארבע שנים לאחר הקמתה, גייסה החברה כ-55 מיליון דולר אשר הגיעו מחברות כמו דל, סיסקו ומיקרון טכנולוגיות, וכן מקרנות כמו Walden International ו-Square Peg Capital. ב-2020 חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת אינטל, במסגרתו הן מפתחות יחד, על בסיס השבבים של אינטל והטכנולוגיות של לייטביטס, פתרונות להקמת דאטה סנטרים למפעילות ענן. במסגרת ההסכם, לפי הערכות, השקיעה אינטל סך של 10-20 מיליון דולר.

עבודה ב Lightbitslabs:

תחומים רלוונטים:
בלייטביטס לאבס מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Lightbitslabs Careers

החברה מפתחת פתרונות המאפשרים הפרדה בין המחשוב לאחסון לצורך הגברת היעילות ושיפור הביצועים. המוצרים השונים אותם היא מפתחת, בהם תוכנת LightOS, כרטיס LightField להאצת זיכרון ופתרון SuperSSD לאחסון, מאפשרים ניצול מקסימלי של אחסון מבוסס פלאש המעניק למפעילי ענן מקסימום ביצועים, מינימום זמן תגובה ומינימום עלויות.

העשייה המסקרנת שלה והשמות הגדולים העומדים מאחוריה מושכים אליהם התעניינות רבה גם בגזרת מחפשי העבודה, אשר עטים על מודעות דרושים lightbitslabs מיד עם פרסומן. חלק מהמודעות מתפרסמות בלוחות דרושים הייטק חיפה, שם ממוקם הסניף הצפוני של החברה, וסניף נוסף נמצא בכפר סבא. בנוסף, מחזיקה החברה סניפים גם בארה"ב, אירופה ואסיה.

אם שאלתם את עצמכם אילו הצעות עבודה לייטביטס לאבס מפרסמת בתקווה למצוא תפקידים מתאימים עבורכם, נספר לכם כי החברה מראה ביקוש גבוה למשרות תוכנה כמו DevOps או Backend Engineer, וכן למשרות שיווק בכירות כמו Product Manager.

מדוע כדאי לעבוד ב- Lightbitslabs

הכרה עולמית, פרסים (בהם החברה זוכה ללא הרף) ואמון של משקיעים מובילים הן סיבות מצוינות בפני עצמן לעבוד בלייטביטס, אבל הסיבות החשובות באמת הן הערכים בהם דוגלת החברה כי זה מה שבסופו של דבר מביא אותה להישגים ולמצוינות. הערכים המובילים בלייטביטס הם עבודת צוות, יצירתיות, התמדה וגישת “can do” – מי מאיתנו לא רוצה להיות חלק מסביבת עבודה כזאת? ואם זה לא מספיק, יש לכם כאן הזדמנות ליצור שינוי אמיתי בעולם הטכנולוגיה, לעבוד לצד אשפי הייטק בעלי רקורד מוכח של הצלחות ולקבל על זה תגמול שהוא הרבה יותר ממספק.  

נשמע לכם טוב? אתם כבר מקלידים דרושים לייטביטס לאבס בגוגל ומוכנים להסתער? חכו רגע, למה לבחור בדרך הארוכה והמייגעת כשיש לכם כאן קיצור דרך יעיל ביותר? המומחים של Gotfriends – ההייטק של ההשמה, אוכלים שותים ונושמים השמה להייטק, מנהלים קשרים הדוקים עם כל חברות ההייטק המובילות בישראל ומקבלים את כל המשרות החדשות והשוות ביותר – מתחת לרדאר. איתנו אתם לא רק תמצאו עבודה במהירות, זו גם תהיה המשרה המתאימה לכם ביותר. שלחו לנו קורות חיים, יש לנו המון מה להציע לכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים