שותפים להצלחה

דרושים בחברת Fiverr

חברת Fiverr הוקמה בשנת 2009 במטרה לייצר זירת מסחר גלובלית, המספקת למשתמשיה פלטפורמה לקניה ומכירה של שירותי פרילאנס דיגיטליים קריאייטיביים כמו עיצוב גרפי, כתיבה, תכנות, קופירייטינג, הקלטות ועריכת וידאו ועוד.

החברה התפרסמה בתחילת דרכה כאשר העלתה קמפיין המציע לוגו או כרטיס ביקור בלא יותר מ-5 דולר. כיום משתמשים בשירותי החברה ביותר מ-200 מדינות ברחבי העולם. החזון של מייסדי החברה היה לייצר קהילה בה המשתמשים יוכלו לייצר הכנסות מהתחביבים שלהם, וכך אכן קורה כיום.

החברה, הנקראת פייבר אינטרנשיונל בע"מ, השיקה את האתר fiverr.com בשנת 2010 ועד 2015 כבר גייסה יותר מ-80 מליון דולר. כיום מוצעים באתר מעל 1.5 מליון שירותים מסוגים שונים. הצמיחה המהירה של החברה הביאה לפרסום של יותר ויותר מודעות דרושים Fiverr, שזכו להיענות רבה.

עבודה ב Fiverr:

תחומים רלוונטים:
פייבר מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Fiverr כמקום עבודה

חברת Fiverr מצהירה כי מודעות הדרושים שהיא מפרסמת, מופנות לעובדים שמגדירים עצמם כאנשי עשייה, שאתגרים מרגשים אותם וגורמים להם להתעורר כל בוקר עם חיוך. מודעות אלה יתפרסמו בלוחות דרושים הייטק תל אביב או חיפה, בהן ממוקמים סניפי החברה בארץ, אך קריירה ב Fiverr יכולה ללא ספק להתפתח גם לרילוקיישן באחד מסניפי החברה הנמצאים בארה"ב, גרמניה, בריטניה ועוד.

בקטגוריית דרושים פייבר שבאתר החברה, תוכלו להתרשם מהמשרות הפתוחות כרגע, המחולקות לפי מחלקות, כך שכל מהנדס אלגוריתמים, למשל, המעוניין להבין אם יש משרה מתאימה לכישוריו בסניף החברה בתל אביב או בחיפה, יוכל להבין זאת במהירות ולנצל את ההזדמנות לפני שיקדימו אותו מתחריו.

מדוע מומלץ לעבוד בפייבר

בשנים האחרונות זוכה החברה לצמיחה מרשימה המגדילה את תכיפות הפרסומים של מודעות דרושים Fiverr. במקביל, תופסת החברה מוניטין מוצלח במיוחד כחברה שכדאי ומומלץ לעבוד בה. בסקר שנערך על פי תשובותיהם של יותר מ-2000 עובדים, ופורסם מטעם מגזין דה מרקר ו-CofacBdi, נכנסה Fiverr לראשונה לרשימת 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל ב-2019.

הדירוג התבסס על תנאי השכר, האתגר המקצועי, היציבות התעסוקתית ויחסי העבודה. נדמה כי בתחום זה מצטיינת החברה, ולעומת לוחות דרושים Fiverr, בהם נעשית חלוקה לתפקידים זוטרים או בכירים, בחלל העבודה של החברה אין היררכיה, ומנהלים בכירים חולקים את שולחן העבודה עם כלל העובדים.

מאחורי כל מודעת דרושים פייבר מסתתרים לא רק יחסי העבודה הללו, התנאים והשכר, אלא גם סביבת עבודה פיזית מעוררת השראה – בניין שלם משמש את החברה, כשבראשו מרפסת גג גדולה הצופה על גגות תל אביב. בכל פינה וקומה של הבניין מוצגות עבודות של מעצבי הקהילה, המזכירות לעובדים כמה יצירתיות ועשייה נולדות בעקבות עבודתם.

אם אתם חולמים על ראיון עבודה ב Fiverr, חשוב שתדעו שאתם לא צריכים לשוטט בין מודעות דרושים שונות וגם לא לפנות לחברת השמה. או לפחות לא לכל חברת השמה. רק איתנו, כאן ב-Gotfriends, תוכלו להיות בטוחים שהדרך למשרה שלכם קצרה ובטוחה.

גם אנחנו, ממש כמו Fiverr, מפעילים רשת חברתית עניפה של משרות ומגיעים ראשונים אל המשרות הטובות ביותר של חברות ההייטק האיכותיות בענף, אלו שנמצאות מתחת לרדאר ורק מחכות לעובדים האיכותיים ביותר. שלחו לנו קורות חיים ותוכלו לראות בעצמכם איך זה עובד.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים