שותפים להצלחה

דרושים בחברת CyberArk

אם תחפשו את השם Udi Mokady בגוגל, תמצאו עשרות כתבות המתארות כיצד הוביל את החברה שהוא עומד בראשה, סייבר ארק תוכנה בע"מ, לאחת מחברות הסייבר הרווחיות ביותר בעולם, ולמובילה עולמית בתחומה.

את החברה הקים אהוד (אודי) מוקדי יחד עם אלון (ניסים) כהן, בעקבות פטנט שפיתח כהן, הנקרא Network Voult, ונועד להגן על משאביהן של חברות מפני מתקפות סייבר הרסניות. החברה, שהוקמה ב-1999, מייצרת ומשווקת מוצרי אבטחת מידע, מספקת הגנה מפני מתקפות סייבר לחברות וארגונים ממשלתיים ומאפשרת להם לבקר ולשלוט על שיתוף המידע שלהם ועל מידע ומשתמשים הדורשים רגישות והגנה גדולים יותר.

בשנת 2014 זינקו מניות החברה בכמעט 90% ביום המסחר הראשון לאחר ההנפקה בבורסת נאסד"ק בניו יורק, הנפקה שנחשבת לאחת המוצלחות שביצעה חברת טכנולוגיה ישראלית אי פעם. ב-2015 רכשה סייבר ארק שתי חברות סטרטאפ ישראליות - את סייברטינל תמורת 20 מליון דולר ואת Viewfinity תמורת 30.5 מליון דולר. ב-2017 רכשה חברת סטרטאפ אמריקאית בשם Conjur תמורת 42 מליון דולר.

עבודה ב CyberArk:

תחומים רלוונטים:
סייבר ארק מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

CyberArk כמקום עבודה

כחלוצים בתחום המידע המאובטח, היו לוחות דרושים סייבר ארק בין הראשונים לפרסם משרות מתחום אבטחת המידע. כיום, כשהחברה נחשבת עדיין למובילת דרך עולמית בתחום, חיפוש אחר הביטוי דרושים CyberArk יפתח בפניכם שפע של הצעות עבודה מכל התחומים, החל ממשרת מהנדס תוכנה ועד לתפקידים במחלקת משאבי אנוש.

את מודעות דרושים סייבר ארק תוכלו למצוא בלוחות דרושים הייטק בפתח תקווה, בה ממוקם מרכז הפיתוח הישראלי של החברה. בנוסף, לחברה סניפים בארה"ב, בריטניה, צרפת, גרמניה, הולנד, איטליה, ספרד, טורקיה, יפן, סינגפור ואוסטרליה, וסך של כ-1,000 עובדים ברחבי העולם.

מיום הקמתה ועד היום זכתה החברה לשלל פרסים על חדשנות ואיכות הטכנולוגיה שהיא מפתחת, הן מטעם גופים ממשלתיים חשובים כמו Homeland Security Awards, וחשוב לא פחות – המקום הראשון בבחירת הלקוחות. תארים אלו מבטאים את הצלחת החברה בעולם, אשר בזכותה משרות ב CyberArk הן מהמבוקשות ביותר בשוק ההייטק העולמי.

מדוע מומלץ לעבוד בסייבר ארק

הטכנולוגיה זוכת הפרסים של סייבר ארק מגנה כיום על המשאבים יקרי הערך של יותר מ-,600 חברות וארגונים ממשלתיים ברחבי העולם. החברה לוקחת אחריות זו ברצינות רבה ולכן בחיפושיה אחר עובדים דרושים סייבר ארק מקפידה לבחור רק את הטובים ביותר.

מענה על מודעת דרושים CyberArk פירושו הצטרפות לחברה שמשרתת יותר מ-50% מהחברות המככבות ברשימת Fortune500, חברה ששוי השוק שלה עומד על כ-1.5 מיליארד דולר. את ההצלחה העולמית האדירה שלה מתרגמת החברה ליצירת סביבת עבודה מעצימה ומעוררת השראה, שמעודדת את העובדים להצטיין, ומקדמת מגוון רחב של כישורים ומיומנויות.

רוצים להצטרף להצלחה של סייבר ארק? שלחו לנו קורות חיים! המומחים של Gotfriends הופכים השמה לאומנות של ממש ועוזרים למיטב חברות ההייטק בארץ לגלות את העובדים המוכשרים ביותר, עם הפוטנציאל הגדול ביותר. אתם לא כמו כולם, אז אל תחפשו עבודה כמו כולם – איתנו הכישרון והייחודיות שלכם ייראו למרחוק.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים