שותפים להצלחה

דרושים בחברת Outbrain

דרושים ב Outbrain

השם Outbrain אולי לא שגור בפי כל, אבל אין אחד שלא נתקל בעבודה של החברה. כאחת החברות המובילות בתחום הפרסום הדיגיטלי, שנחשבת לפורצת דרך בתחום הדיסקאברי ולוותיקה ביותר בתחום המלצות התוכן, אחראית Outbrain על אלגוריתם ייחודי לקידום תוכן ממומן המותאם לתחומי העניין של הגולשים.

החברה הוקמה בישראל ב-2006 והיתה הראשונה להציע את המלצות התוכן המותאמות לגולש בסוף כל כתבה, במקום קידום ופרסום באמצעות באנרים ומודעות פופ אפ מטרידות. כיום, החברה משמשת בית למעל 600 עובדים, בישראל וב-15 מדינות נוספות ברחבי העולם, מגלגלת מחזור מכירות של כ-400 מליון דולר בשנה ומוערכת בשווי של כמיליארד דולר.

עבודה באאוטבריין:

תחומים רלוונטים:
בOutbrain מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

outbrain כמקום עבודה

אם תחפשו מודעות דרושים הייטק נתניה, המודעות הראשונות שתקבלו יהיו מודעות דרושים Outbrain. בתור החברה הצעירה והחדשנית שהיא, גם בבחירת כתובת Outbrain הפגינה מקוריות ותעוזה כשבחרה להקים את משרדיה ואת מרכז הפיתוח שלה באזור התעשייה פולג, נתניה, בו תעשיית ההייטק הולכת ומתפתחת אך עדיין אין הרבה חברות בסדר הגודל שלה.

החברה, שהצלחתה הביאה להקמתן של חברות מתחרות רבות המנסות גם הן לייצר אלגוריתמים דומים, מגייסת כל הזמן עובדים נוספים במטרה להמשיך להתפתח ויחד עם זאת לשמור על היתרון הגדול שלה בשוק. את העובדים, המגויסים למגוון רחב של משרות כמו מנהל פרוייקטים, ראש צוות Big Data ועוד, מגייסת החברה באמצעות פרסום מודעות דרושים Outbrain, שימוש בשירותיהן של חברות השמה בהייטק, ובעיקר באמצעות העובדים בשיטת 'חבר מביא חבר'.

מדוע מומלץ לעבוד ב- Outbrain

על פי נתוני מחלקת הגיוס של החברה, 70% מהעובדים החדשים המגויסים לחברה מגיעים בשיטת 'חבר מביא חבר', דבר שמעיד מעל לכל על תחושת השייכות והחיבור של העובדים לחברה. עבודה בOutbrain ידועה כעבודה במקום שעל אף צמיחתו המרשימה ונתוניו הבולטים, שומר על צניעות ועל יחס אישי ובגובה העיניים. העובדים מספרים על צוות ניהול צעיר שעומד לרשות העובדים שלו ולא להיפך, על טקסים משותפים שמשמרים את תחושת המשפחתיות כמו ציון ימי הולדת או הצטרפות של עובדים חדשים, מפגשים בהם עובדים מעבירים דיונים בנושאים המעניינים אותם ועוד.

לצד ההצלחה הגדולה ויחד עם המשפחתיות, מודעת החברה למתחרים המנסים לקום מולה ללא הרף. בשל כך, לשורותיה של חברת אאוטבריין דרושים האנשים המבריקים והמוכשרים ביותר, שיעזרו לחברה לשמור על מעמדה בצמרת. בין אם תגיעו לראיון בחרה דרך מודעות דרושים Outbrain או דרך חבר שעובד בחברה, אם אאוטבריין תראה אתכם כנכס עבורה, היא תדאג שאתם תרגישו את זה – בשכר, בתנאים, באחריות ובקבלה המיידית למשפחה.

אם אין דבר שאתם רוצים יותר מאשר למצוא עבודה ב Outbrain, הגעתם למקום הנכון. החברה המצליחה מעוניינת בטובים ביותר, ולא ממהרת להתפשר על פחות מכך. עם הליווי שלנו ב- GotFriends אתם יכולים להיות בטוחים שתבלטו מעל כל שאר המועמדים, ושגם בחברה הכל כך מבוקשת הזאת, אתכם לא יצליחו לפספס.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים