שותפים להצלחה

דרושים בחברת JFrog

דרושים בחברת JFrog

לא ברור מה עומד מאחורי הצפרדע בשם החברה הישראלית Jfrog, אבל אם השם מזכיר לכם את האגדה על הנסיכה שנישקה צפרדע, הסיפור של החברה יזכיר לכם אגדה אחרת – סינדרלה. חברת Jfrog הוקמה בשנת 2008 על ידי שלושה ישראלים שהיו אז כבר בשנות ה-40 לחייהם, וקראו לפרויקט עליו עבדו ארטיפקטורי. באותה התקופה לא היה קיים המושג DevOps וכל קרן אליה הגיעו דחתה לחלוטין את עבודתם – יצירת פלטפורמה לניהול, אחסון והפצה של עדכוני תוכנה.

כיום מחזיקה החברה כ-400 עובדים במספר סניפים בעולם, רובם במרכז הישראלי שלה, יש לה מעל 5,000 לקוחות, בהם גוגל, פייסבוק, אמזון, נטפליקס ו- HBO, ומחזור ההכנסות שלה עומד על כ-100 מליון דולר בשנה. שווי החברה מוערך כיום ביותר ממיליארד דולר, ובניגוד לעבר, יותר ויותר משקיעים ששים לקחת חלק בחזון של החברה ולהשקיע בה ממיטב כספם.

ההצלחה המרשימה והמהירה של החברה מתבטאת גם במספר רכישות שביצעה, של חברת קונאן הספרדית, קלאוד-מנץ' האמריקאית-הודית וטריינלוג'יק הישראלית. סכומי הרכישה מוערכים במליוני דולרים וממשיכים לבסס את מעמדה של JFrog כאחת החברות המובילות בתחום עדכוני התוכנה, אשר רובם המוחלט של עדכוני התוכנה בעולם מתבססים בצורה כזו או אחרת על הטכנולוגיה שפיתחה.

עבודה ב- JFrog:

תחומים רלוונטים:
בJFrog מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

JFrog כמקום עבודה

מודעות דרושים JFrog מתפרסמות בלוחות דרושים הייטק תחת הקטגוריה של חברות הייטק בנתניה, אך קריירה ב-Jfrog אינה מסתכמת, כאמור, בשוק המקומי בלבד, ולחברה שבעה סניפים נוספים הנמצאים בוושינגטון, קליפורניה, הודו, יפן, ספרד, סין וצרפת.

ממש כמו שמה, לחברת JFrog כתובת משעשעת – המרכז הראשי של החברה נמצא ברחוב המחשב שבנתניה, מקום משכנן של חברות הייטק נוספות. מודעות דרושים JFrog, המתפרסמות בלוחות השונים, מציגות בעיקר את כתובת המרכז הישראלי, אך לחברה מגוון משרות פתוחות גם בסניפיה שמעבר לים, ורבות מהמשרות בארץ כוללות נסיעות עבודה לא מעטות לסניפים אלו.

חברת JFrog קיימת רק מעט יותר מעשור, אך בזמן קצר זה הצליחה לגייס יותר מ-220 מליון דולר ולהראות קצב גדילה מסחרר. נתונים אלו מעידים על יציבות כלכלית מרשימה ויכולת לספק לעובדיה משכורות הייטק ותנאים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, אך יחד עם זאת בולטת מאוד בחברה אווירת הסטארטאפ של החברה, המציגה רוח צעירה, אנרגטית, מלאה ביצירתיות וחזון ובלא מעט הומור.

מודעת דרושים JFrog יכולה להיות עבורכם פתח להצטרפות לסיפור הצלחה ישראלי מרשים בגודלו, הזוכה לתארים בינלאומיים כמו החברה הפרטית בעלת הצמיחה המהירה ביותר, כניסה לרשימת 100 חברות הענן הפרטיות הטובות ביותר של מגזין פורבס, פרסים על חדשנות יוצאת דופן בתעשייה הטכנולוגית ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד ב- JFrog

משרות JFrog, המציעות לעובדים פוטנציאליים "להפוך לצפרדעים", מציעות סביבת עבודה אכפתית המבוססת על עזרה הדדית, עבודת צוות וטיפוח החוזקות של כל אחד ואחד מהעובדים. עובדים של החברה מספרים על האווירה המיוחדת במקום העבודה, על תפקידים מאתגרים ועיסוק בטכנולוגיות המתקדמות והחדישות ביותר, ועל גישה שדוגלת בהפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי.

החברה מגדירה את העובדים שהיא מחפשת כחדשניים, חושבים בגדול, מהירי מחשבה ומוכנים תמיד לקצב המהיר בו הטכנולוגיה משתנה, אנשים של עבודה משותפת שבאים לעבודה מדי בוקר בשביל לנצח.

חושבים שיש לכם בדיוק את מה שמחפשים במודעות דרושים JFrog? צוות המומחים של Gotfriends נמצא כאן בדיוק בשבילכם, עם רשת חברתית עניפה, ידע עצום וניסיון מוכח שיבטיחו לכם להגיע אל המשרות הנחשקות ביותר. שלחו לנו קורות חיים ותגלו שכמו באגדות, גם חיפוש עבודה כולל מפגש עם הרבה צפרדעים, אבל עם קצת עזרה מחברים – הצפרדע הזאת תתברר כנסיך.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים