שותפים להצלחה

דרושים בחברת Oracle

חברת אורקל, או בשמה המלא Oracle corporation, היא מחברות התוכנה הגדולות ביותר בעולם, שידועה במיוחד בזכות פיתוח שפת התכנות JAVA, אחת משפות התכנות הנפוצות ביותר כיום, ושניים ממסדי הנתונים הפופולריים ביותר – אורקל ו- MySQL.

החברה נוסדה בשנת 1977 בקליפורניה, החליפה מספר שמות ובסופו של דבר ב-1983 הוחלף שמה סופית לאורקל, על שם מסד הנתונים שפיתחה שכבר הפך לאחד המוצרים המובילים שלה. בשנת 2010 השלימה מהלך של רכישת אחת מחברות המחשבים המובילות בעולם, סאן מיקרוסיסטמס, ובכך מיצבה את עצמה כמתחרה הגדולה ביותר של חברת הענק Microsoft.

430,000 לקוחות ב-175 מדינות ברחבי העולם משתמשים בטכנולוגיית אורקל, מעל 18,000 פטנטים נרשמו על ידי החברה ברחבי העולם והיא מעסיקה כ- 140,000 עובדים בעשרות סניפים בארה"ב, אמריקה הדרומית, אירופה, אפריקה, המזרח התיכון, אסיה ומדינות האוקיינוס השקט.

עבודה בחברת Oracle:

תחומים רלוונטים:
באורקל מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

אורקל כמקום עבודה

Oracle Israel הוקמה בשנת 1996, ומעסיקה כיום מאות עובדים בשלושה מרכזים שונים. המרכז הראשי של אורקל בישראל ממוקם לצד רשימה ארוכה של חברות הייטק בפתח תקווה, ושני מרכזים נוספים נמצאים בהרצליה ובבאר שבע. עבודה באורקל פירושה להיות חלק מסביבה מקצועית לה שותפים טובי המוחות בעולם, המאמינים בשיתוף ובחלוקת ידע של ממש. בישראל, למשל, פועלת קהילה של מעל 10,000 מפתחי תוכנה עצמאיים בטכנולוגיית אורקל, הזוכים לליווי שוטף מהחברה עצמה, מידע, ואפילו קורסים והשתלמויות.

מדוע מומלץ לעבוד באורקל

חיפוש קצר אחר הביטוי careers oracle Israel יחשוף בפניכם כי לחברת אורקל ישראל משרות במגוון רחב של תחומים כמו אבטחת מידע, פיתוח תוכנה ואפליקציות, טכנולוגיות ענן ועוד. בתור יצרנית טכנולוגיות הנמצאות בשימוש בכל רחבי העולם, לחברת אורקל דרושים עובדים שרוצים יחד איתה ליצור שינוי אמיתי בעולם, ואכן עבודה באורקל היא הזדמנות נדירה ליצור משהו שישפיע על מאות מליונים של משתמשים. מודעות דרושים אורקל הן פתח למשרות מאתגרות, מספקות ומעשירות, שבזכות שמה של החברה וגודלה יעניקו לכם גם יציבות וביטחון.

השקעה בהתפתחות ובצמיחה המקצועית של העובדים היא אחד הערכים החשובים באורקל, כמו גם השקעה בטיפוח הדור הבא של המתכנתים בפרוייקטים רבים בהם תומכת החברה בהכשרת סטודנטים. לחברת אורקל דרושים מועמדים המחפשים משרות שעצם העשייה בהן מתגמלת ומספקת, אך מוכנים לקבל גם תגמולים נוספים – בניית תכנית פנסיה, השקעה במניות החברה, שלל הטבות לעובדים ולמשפחותיהם ואפילו שימת דגש על מספיק זמן פנוי לכל עובד – כל אלו הם רק חלק מהגדרות סביבת העבודה באורקל, שנבחרת שוב ושוב כמקום העבודה הטוב ביותר בשלל סקרים.

אם התשוקה בוערת בכם, אם יש לכם רצון ליצור ולחדש בסביבה מאתגרת, מתקדמת ומובילה בתחומה בעולם, לחברת אורקל דרושים אנשים בדיוק כמוכם. אנחנו ב- GotFriends, חברת השמה למיטב חברות ההייטק והסטארטאפים בארץ, נמצא עבורכם את המשרות הלוהטות ביותר שיהפכו אתכם לחלק ממעצמה עולמית, ואת הקריירה שלכם לסיפור הצלחה.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים