שותפים להצלחה

דרושים בחברת Check Point

כמה חברות אתם מכירים שבשנתיים הראשונות לקיומן חותמות על שני הסכמי הפצה עם מותגים בינלאומיים או מונפקות בנאסד"ק תוך שלוש שנים? כך נראתה ההתחלה של צ'ק פוינט, הייתם רוצים לקחת חלק בעתיד שלה?

יש כבר המון חברות סייבר שמתחרות בה, חלקן חדשות ורעננות, וחלקן ותיקות ומבוססות, אבל צ'ק פוינט, שהייתה פה לפני כולן, היא עדיין שם דבר בהייטק הישראלי ובתעשיית הסייבר הישראלית והעולמית.

החברה הוקמה ב-1993 על ידי גיל שויד, שלמה קרמר ומריוס נכט. כבר בתחילת דרכה יצרה תוכנת חומת אש שזכתה להצלחה רבה בעולם, והתבססה על טכנולוגיית stateful inspection אשר פותחה לראשונה על ידי שויד. זמן לא רב לאחר מכן, פיתחה את אחד ממוצרי ה-VPN הראשונים בעולם.

ב-1994, שנה לאחר הקמתה, כבר חתמה על הסכם OEM להפצת מוצריה באמצעות חברת סאן מיקרוסיסטמס. שנה מאוחר יותר חתמה על הסכם הפצה נוסף, הפעם עם חברת הענק HP, דבר שהוביל גם לפתיחת סניף של החברה בקליפורניה. ב-1996, שלוש שנים אחרי שהוקמה, הונפקה צ'ק פוינט בנאסד"ק וגייסה כ-67 מיליון דולר. בשנה זו היא חלשה על כ-40% מנתח השוק העולמי של תוכנות חומת האש והוגדרה על ידי חברת המחקר IDC כמובילה עולמית בתחום.

עבודה ב Check Point:

תחומים רלוונטים:
צ'ק פוינט מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

צ'ק פוינט כמקום עבודה

צ'ק פוינט עוסקת בפיתוח פתרונות Cyber Security לרשתות, מחשבים, מכשירים ניידים וכמובן ענן. מוצריה משמשים ממשלות, תאגידים וחברות מכל רחבי העולם ומגנים על מיליוני משתמשי קצה. הטכנולוגיה פורצת הדרך של החברה מוגנת בעשרות פטנטים, והמוצרים המבוססים עליה זכו עד כה, כמו גם החברה בפני עצמה, בעשרות פרסים בינלאומיים.

לחברה סניפים ברחבי העולם, המרכזיים שבהם ממוקמים בארה"ב ובישראל. משרדי צ'ק פוינט ישראל ממוקמים בתל אביב ועל אף שלחברת צ'ק פוינט דרושים עובדים חדשים רבים בכל אחד מסניפיה, כמות המשרות הפתוחות במרכז הפיתוח הישראלי היא הגדולה ביותר.

אם תחפשו Check Point Careers ותגיעו ללוח המשרות באתר החברה, תוכלו לראות כי בסניפי החברה השונים בעולם קיים ביקוש לתפקידים שונים ולא בהכרח טכנולוגיים, כמו למשל משרות Account Manager. לעומת זאת, לסניף הישראלי של צ'ק פוינט דרושים עובדים לתפקידים טכנולוגיים מובהקים, החל ממשרות C++ Developer ועד ל- Cloud Backend/Big Data Developer. לחברה גם מגוון משרות סטודנטים ובוגרים טריים, תוכניות התמחות למתאימים ואפילו מסלול קיץ מיוחד בתשלום לתלמידי תיכון.

מדוע מומלץ לעבוד בצ'ק פוינט

לחברת צ'ק פוינט דרושים מוחות מבריקים, מלאי תשוקה, שפורחים בסביבת עבודה דינמית, המשתנה ומתפתחת בקצב מהיר, וחולמים להגן על העולם מפני ה"רעים" של המרחב הדיגיטלי. אם אתם עונים לפרופיל, תשמחו לשמוע שב-2021 נבחרה צ'ק פוינט, שנה שנייה ברציפות, למעסיק הטוב ביותר בתחום ה-Cyber Security לפי דירוג מגזין פורבס. אנחנו יכולים רק לנחש שהסיבות כוללות את התנאים, המוניטין והיציבות שמבטיחים לעובדי צ'ק פוינט שכר מצוין, לצד גורמים משמעותיים לא פחות כמו החדשנות, הטכנולוגיות והאתגר המקצועי.

עכשיו, כשאתם בטוחים שצ'ק פוינט היא המקום עבורכם, אל תבזבזו זמן ומאמץ על לוחות דרושים של חברות הייטק בתל אביב ושליחת קורות חיים - איך תוכלו לדעת שמישהו עובר עליהם כשיש על כל משרה בחברה כל כך הרבה מתחרים? בשביל זה אנחנו כאן – Gotfriends, ההייטק של ההשמה.

בתור חברת השמה להייטק המובילה במדינה, אנחנו יכולים להבטיח לכם שדרכנו, קורות החיים שלכם יגיעו היישר למגייסים עם מילה טובה מהמומחים שלנו, עליהם הם סומכים כמעט בעיניים עצומות. לא זאת בלבד, המשרות שתקבלו מאיתנו לא יתפרסמו בלוחות הדרושים, כי הן מגיעות אלינו היישר מאותם מגייסים, מתחת לרדאר. בזכות כל זאת ועוד, תקבלו יתרון עצום על פני המתחרים שלכם ותמצאו את עצמכם ממלאים משרה חדשה מהר יותר מכפי שאתם חושבים. שלחו לנו קורות חיים, צ'ק פוינט מחכה לכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים