שותפים להצלחה

דרושים בחברת Mobileye

כששומעים על היקף ההצלחה של חברת Mobileye, קשה להאמין שכל זה התחיל, וממשיך עד היום לקרות, ממרכז פיתוח יחיד הנמצא בירושלים, בו מפותחות טכנולוגיות המרכיבות את המערכת היעילה והפופולרית ביותר כיום למניעת תאונות דרכים.

החברה הוקמה בשנת 1999, בשם מובילאיי טכנולוגיות ראייה בע"מ (Mobileye Vision Technologies). החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות מתקדמות לסיוע לנהגים ולמניעת תאונות דרכים, המבוססות על טכנולוגיה פורצת דרך המסוגלת לנתח מצבי נהיגה בזמן אמת, להתריע בפני הנהג על סכנות ואף להפעיל אמצעי חירום למניעתן. בנוסף לכך, נחשבת מובילאיי לחברה המובילה בעולם בתחום הרכבים האוטונומיים.

בשנת 2014, כשהיא מוערכת בשווי שוק של מעל 5 מיליארד דולר, הונפקה החברה בבורסה לניירות ערך בניו יורק, הנפקה שנחשבה לגדולה ביותר מבין כל ההנפקות הישראליות בבורסת ניו יורק עד כה. שיאים נוספים שברה החברה כאשר נרכשה על ידי חברת אינטל העולמית בעסקה הגדולה ביותר שידע שוק ההייטק הישראלי, תמורת 15.3 מיליארד דולר.

עבודה ב Mobileye:

תחומים רלוונטים:
במובילאיי מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

מובילאיי כמקום עבודה

הטכנולוגיה המפותחת במובילאיי זוכה מיום הצגתה לפרסים ולהערכה. מודעות דרושים Mobileye, שנחשבו עוד לפני הרכישה של אינטל למבוקשות, נחטפות אף יותר מאז שבוצעה העסקה. רבים ממחפשי העבודה מופתעים לגלות כי מודעות דרושים מוביליי מתפרסמות באופן אקסקלוסיבי בלוחות דרושים הייטק ירושלים בלבד. למרות ההצלחה הגדולה והיקף העבודה העצום, מצליחה מובילאיי להישאר עם מרכז ייצור יחיד בירושלים, ומשרדי מכירות עולמיים – בארה"ב, יפן, הולנד וקפריסין.

כבר בשנת 2007 התקינו שלוש יצרניות רכב גדולות – ב.מ.וו, וולוו וג'נרל מוטורס, את מערכות מובילאיי בדגמי הרכבים שלהן. ב-2016 החלה מובילאיי לפתח את המכונית האוטונומית יחד עם ב.מ.וו ואינטל, פרויקט שהוביל לרכישה הגדולה של החברה. כיום נמצאות מערכות מובילאיי בשימוש של מעל 40 מליון רכבים, ומוטמעות בדגמיהן של מעל 25 יצרניות הרכב הגדולות בעולם.

מודעות דרושים Mobileye פונות למגוון רחב של בעלי תפקידים בענף ההייטק, הן לבכירים המבקשים לגייס את נסיונם העשיר לטובת מטרה חשובה ומשמעותית כל כך, והן לסטודנטים או אנשי הייטק בתחילת דרכם, שיוכלו לענות למודעות דרושים QA שמפרסמת החברה, ולקבל תנאים מעולים והשקעה בקריירה לטווח ארוך.

מדוע מומלץ לעבוד בMobileye

הביקוש שיש למודעות דרושים Mobileye והדעה הרווחת בין מחפשי העבודה כי מדובר במקום בו כדאי להשיג משרה, נובעים ממספר גורמים. מובילאיי שומרת כבר שנים על מיקומה בין 50 חברות ההייטק שהכי כדאי לעבוד בהן בארץ, וזאת בזכות משכורות גבוהות, בונוסים ומניות לעובדים, אירועי חברה, קרנות השתלמות וביטוחי בריאות ועוד.

אך דווקא התנאים המעולים אינם גורם המשיכה העיקרי, שגורם למודעות דרושים Mobileye להיעלם מהלוחות במהירות בה התפרסמו. העבודה המאתגרת, ההצטרפות להצלחה גדולה כל כך ובעיקר הידיעה כי העבודה שתעשו מצילה חיים, הם הערך האמיתי. חברות שהכניסו את מובילאיי לצי הרכבים שלהן מדווחות בבירור על ירידה במספר התאונות, וזו ללא ספק מטרה שכיף לקום בבוקר ולהתאמץ להשיגה.

אם הצטרפות למובילאיי היא השאיפה שלכם, רדיפה אחר מודעות דרושים Mobileye לא תעזור לכם, וגם לחפש את הביטוי חברות השמה הייטק לא יביא אתכם אל המשרות הנחשקות ביותר, בשביל זה אנחנו כאן. Gotfriends  היא חברת השמה בוטיקית, העובדת מול מיטב חברות ההייטק בארץ. אצלנו המשרות הכי טובות, שלא מתפרסמות בשום מקום אחר, מגיעות אל הכשרונות הכי גדולים. רוצים להצטרף להצלחה? שלחו לנו את קורות החיים שלכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים