הבטחות צריך לקיים – להגיע מוכנים לתפקיד ה-QA

אנחנו דור מאותגר. ההתפתחות הטכנולוגית בימינו מהירה במיוחד. מוצרים, תוכנות, אפליקציות; מדי יום אנו נחשפים לעוד ועוד כאלו. הבעיה מתחילה כשאנחנו משתמשים במוצר, מגלים ש(שוב) יש בו באגים – ומתרגזים על היצרן.

הבטחות צריך לקיים – להגיע מוכנים לתפקיד ה-QA

זו הסיבה שתחום ה-QA, הבטחת איכות, הפך לתחום חשוב במיוחד. תחום זה חוצה ארגונים ופרויקטים, שכן בכל שלב ובכל רכיב של תהליך הפיתוח יש הכרח לבדוק ולוודא גורמים מהותיים: פונקציונליות, איכות הנדסית (יעילות), כלכליות, עמידה בדרישות חוק ומנהל תקין ועוד.

וכשאנחנו מדברים על האנשים מאחורי העשייה, אנו מבחינים בין שני סוגי משרות QA: הבטחת איכות חומרה והבטחת איכות תוכנה - כאשר הסוג האחרון כולל מספר התמחויות. 

יאללה, קריירה ב-QA
אם אתם עוברים על לוח דרושים בתחום ה-QA, אתם בחברה טובה. בחרתם במקצוע איכותי ובעל חשיבות הולכת וגוברת, המבטיח קידום והעסקה לטווח ארוך. כיום במיוחד, לכל חברה דרושים אנשים בתחום ה-QA כדי להבטיח תוצר סופי ללא פגמים וללא תקלות.

וככל שהתעשיות משתכללות ומתקדמות, כך עולים הסטנדרטים ונוספים עוד ועוד רכיבים לתהליכי הפיתוח - מה שמחייב לגייס עוד ועוד אנשי QA שיעמדו בחוד החנית של העשייה ויבטיחו תוצר איכותי. 

משרות הייטק מבוקשות:
תפקידים רלוונטים

בדרך לריאיון
לפני שאתם ניגשים לריאיון לאחת ממשרות ה-QA המוצעות כאן, מומלץ לבדוק עם המראיינת - כבר בשלב הריאיון הטלפוני - באיזה תחום של QA מדובר, האם נדרש ניסיון ועד כמה החברה מוכנה להשקיע וללמד את מי שאינו בעל ניסיון רב בתחום.

דווקא בשל חשיבות התחום והשלכותיו, חשוב להיות כנים כלפי המראיינת וכלפי עצמכם. אם אינכם מתמחים בתחום מסוים או אינכם אוהבים לעסוק בתחום הנדרש, עדיף לציין זאת מראש. אם תתפתו למשרה שבה לא תוכלו לתפקד בהתאם לדרישות, שחסר לכם ידע וניסיון או שפשוט לא תיהנו ממנה – התהליך לא יהיה איכותי וכולם יפסידו: גם אתם, גם החברה שבה אתם מועסקים וגם המשתמשים במוצר ייפגעו. 

ואם אתם לא מתאימים למשרה? לא נורא להודות בכך. התמקצעות בתחום, לימוד מקדים, צבירת ניסיון – ובפעם הבאה תהיו מוכנים יותר, בשלים יותר, יעילים יותר, ומן הסתם 

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום

שלחו קורות חיים
המאמץ עלינו!
עזבו אתכם מחיפוש משרות ומישיבה מייגעת מול המחשב.
שלחו קורות חיים
שלחו קורות חיים
ואנו נמצא עבורך את משרת ההייטק המתאימה לך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.
בחרו קובץ
קובץ אינו תקין - אנא בחר קובץ אחר

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

זה נכון שלמשבר הקורונה יהיו (ויש כבר עכשיו) השלכות קשות על המשק ועל הכלכלה, אבל יש גם הזדמנויות שכדאי לנצל. המשבר מספק לכם אפשרות חד פעמית להשקיע בגיוס מהיר ואיכותי של טאלנטים, כדי שביום שבו הכל ייגמר – תוכלו לחזור לעניינים בכל הכוח

להרחבה