שותפים להצלחה

דרושים בחברת Waze

את השם waze לא רק שאין צורך להציג, רובנו המוחלט בכלל לא יכולים לתאר את חיינו בלי קיומה של החברה, שהביאה אל רכבינו את האפליקציה שאף נהג לא מתחיל בנסיעה בלעדיה. מי עומד מאחורי אפליקציית ווייז? Waze התחילה ב-2006 כמיזם למיפוי כבישי ישראל, שנקרא FreeMap Israel. החברה עצמה הוקמה בשנת 2008, ונקראה בתחילה LinQmap, וב-2009 שונה שמה ל-Waze Mobile, והמוצר התגבש לאפליקציית ניווט GPS שיתופית, שהשימוש בה ניתן בחינם.

ב-2010 גייסה החברה 25 מליון דולר, ב-2011 כבר העסיקה 70 עובדים בארץ ועשרה נוספים בקליפורניה, וגייסה 30 מליון דולר נוספים שאפשרו לה להוסיף לאפליקציה פרסום מבוסס מיקום ולהתרחב גם לאסיה.

ב-2013, כשמעל 50 מליון נהגים משתמשים בה באופן תדיר, נרכשה החברה על ידי google ב- 966 מליון דולר, וכיום משתמשים בה כ-115 מליון משתמשים, ויצרניות רכב מסוימות מכניסות את האפליקציה כחלק ממערכת הניווט המובנית של דגמיהם.

עבודה ב Waze:

תחומים רלוונטים:
וויז מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Waze כמקום עבודה

על פי הגדרת החברה, מטרתה היא לייצר קהילה שיתופית של נהגים, שתחבר ביניהם ותאפשר להם לעזור זה לזה על מנת לשפר את חוויית הנהיגה היומיומית של כל אחד ואחד מהם. מודעות דרושים Waze פונות לאנשים שמטרה זו מדברת אליהם, ושהערך החברתי של האפליקציה רק מוסיף מבחינתם, לעניין ולסיפוק שהם שואבים מהעבודה עצמה.

סניפי החברה בישראל ממוקמים בתל אביב ובחיפה, ובנוסף מחזיקה החברה בעשרות סניפים בכל רחבי העולם, החל מארה"ב וקנדה, דרך רוב מדינות אירופה, ועד לדרום אפריקה, אוסטרליה, סין, יפן, הודו ועוד. היקף המשתמשים הגדול של החברה והגב החזק של google מבטיחים יציבות גדולה לעובדים, ומדי שבוע מתרפסמות עשרות מודעות דרושים Waze המחפשות עובדים חדשים משלל תחומי ענף ההייטק ובכל רחבי העולם.

כך, למשל, תוכלו לראות בקטגוריית Waze careers של אתר החברה שלצד משרת מתכנת Front-End שתתפרסם בלוחות דרושים הייטק ת"א, תתפרסם משרה זהה גם בסניף החברה בסן פרנסיסקו ובמרכזים נוספים בעולם. עבודה בחברת וויז תדרוש פעמים רבות שיתוף פעולה בין מדינות ואף ביקורים תכופים בחו"ל.

מדוע מומלץ לעבוד בוויז

עבודה בחברת וויז היא עבודה בחברה שרוצה לשנות את העולם. כך מגדירה החברה את תפיסתה ובהתאם לכך, רואה את תפקידה מול העובדים. מודעות דרושים Waze הן פתח לחברה שמשקיעה בהעצמת העובדים שלה ובצמיחתם, מעודדת אותם לחשוב בגדול, ללכת בעקבות החזון שלהם ולנסות, גם אם ייכשלו, העיקר שיעבדו מתוך דרייב ותשוקה ובהנאה גדולה – תודו שזה נשמע כמו סביבת עבודה מעולה.

מודעות הדרושים מיועדות לאנשים של אנשים, כיוון שכך רואה את עצמה החברה. מטרת החיבור בין אנשים עומדת לנגד עיניה לא רק באפליקציה עצמה אלא גם בקרב העובדים, ולשם כך משקיעה החברה בכל פרט הקשור לרווחת העובדים, החל מתפריט הצהריים, דרך מסיבות והופעות, ועד ליצירת תחושה של בית אצל כל אחד מהעובדים.

פונים למודעות דרושים Waze בלי סוף ובכל זאת לא מוצאים את הדרך לחברה? Gotfriends היא חברת השמה שמאמינה גם היא באנשים, ונשענת על צוות מומחים ועל רשת חברתית פעילה. איתנו תגיעו אל המשרות הכי שוות של Waze, שלחו לנו קורות חיים וננווט אתכם היישר אל המשרה הבאה שלכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים