שותפים להצלחה

מיקרוסופט דרושים

דרושים ב Microsoft ישראל

מעצמת המחשוב מיקרוסופט היא חברה שאין צורך להציג. מוצרי החברה נמצאים בשימוש כמעט בכל בית עם שליטה מלאה בשוק מערכות ההפעלה והתכנות המשרדיות למחשבים מסוג PC. לצד מוצרי התוכנה הבולטים של החברה – windows, word ועוד, משמשת מיקרוסופט גם כחברת חומרה המייצרת את ה- XBOX – קונוסולת המשחקים הפופולרית, ציוד היקפי למחשבים ומאז 2014, לאחר רכישת נוקיה, מייצרת מיקרוסופט גם סמארטפונים.

החברה, שהוקמה ב-1975 על ידי ביל גייטס ופול אלן, מחזיקה כיום עשרות סניפים בכל רחבי העולם ומעסיקה מעל 120 אלף עובדים. שווי השוק של מיקרוסופט מוערך בכ-600 מיליארד דולר וההכנסות שלה עומדות על כ-85 מיליארד דולר בשנה. מדיניות החברה היא של צמיחה והתפתחות באמצעות רכישות של חברות אחרות, ומאז שנוסדה רכשה בממוצע 6 חברות שונות מדי שנה.

עבודה ב Microsoft:

תחומים רלוונטים:
במיקרוסופט מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Microsoft Careers

לחברת מיקרוסופט דרושים עובדים מכל רחבי העולם. כאן בישראל, מחזיקה החברה בארבעה סניפים שונים. אם תחפשו את צירוף המילים חברות הייטק רעננה תגלו שמיקרוסופט מובילה את התוצאות, עם מרכז השיווק, המכירות והתמיכה הטכנית הממוקם בעיר. סניפים נוספים העוסקים במחקר ופיתוח נמצאים בחיפה, הרצליה פיתוח ונצרת.

מודעות דרושים מציגות מגוון עצום של משרות בתחומי התוכנה, החומרה, המכירות והשיווק. מדי שבוע מתפרסמות עוד ועוד הצעות עבודה במיקרוסופט חיפה, הרצליה פיתוח, נצרת ורעננה. כמו בכל חברת ענק, כולם רוצים לעבוד במיקרוסופט, גם בעלי תפקידים שאינם מתחום ההיטק, כך שגם מודעות דרושים מיקרוסופט משאבי אנוש זוכות לביקוש אדיר של מועמדים, לצד שלל תפקידים נוספים התומכים במערך הפיתוח.

מדוע מומלץ לעבוד במיקרוסופט

עבודה בחברה כמו מיקרוסופט היא משהו שכל אחד רוצה בקורות החיים שלו. העובדה שהתקבלת לחברה מהווה הצהרה שאתה שייך לסוג האנשים שמקצועיות, אמביציה וכישרון כמו שלהם דרושים בחברת מיקרוסופט. מעבר לתדמית הזוהרת, עבודה בחברה מצליחה כל כך מבטיחה שפע של אפשרויות קידום, עבודה לצד התותחים הכבדים ביותר בתעשייה, פיתוח של המוצרים המתקדמים והמעניינים ביותר, וכמובן תנאים מהטובים ביותר בעולם ההייטק הישראלי. גם עבור סטודנט הנמצא בתחילת דרכו וגם עבור מהנדס מתחיל, פנייה למודעת דרושים מיקרוסופט היא פתח לקריירה עשירה ומלאת סיפוק.

משרות Microsoft המתפרסמות בלוחות דרושים הייטק נחטפות במהירות, גם בגלל היותן פתח לעבודה מול מרכזי המחקר והפיתוח של החברה מעבר לים, עבודה שעשויה להביא עמה נסיעות רבות, ואולי אפילו רילוקיישן. מרחב ההתפתחות שחברה כמו מיקרוסופט מעניקה לעובדיה הוא אדיר, ומהווה חלק גדול מהסיבה שעובדים רבים כל כך מבקשים להתקבל לעבודה בחברה.

מעבר לשכר, שהוא אחד הגבוהים בשוק, התנאים הסוציאליים המעולים ושאר ההטבות המגיעות לעובדי החברה, Microsoft מנפצת את תדמית התאגיד הגדול ומתייחסת לכל עובד כאל בעל ערך וחשיבות בפני עצמו. החברה מאמינה בטיפוח הייחודיות של כל עובד, ומציאת המקום הנכון עבורו בחברה בהתאם לחוזקותיו, ומעודדת את עובדיה לבנות את הקריירה שלהם סביב הנושאים שבאמת מעניינים אותם ומעוררים את תשוקתם.

לחברה דרושים חולמים, אנשים בעלי דמיון, יצירתיות ומעוף שמבקשים להשפיע בעבודתם על העולם. אם אתם שותפים לשאיפה זו, חברה כמו מיקרוסופט היא המקום עבורכם. מצידה, מצהירה החברה שתעשה הכל על מנת להעניק לעובדים חירויות יצירתיות, העצמה ותמיכה לאורך כל הדרך.

נשמע בדיוק כמו מה שאתם מחפשים? חושבים שאתם עשויים מהחומר שמיקרוסופט מחפשים אבל חוששים לפנות אל מודעות מיקרוסופט דרושים ולהיבלע בין המון המועמדים? תנו לנו לעזור לכם. אצלנו ב- GotFriends תמצאו קשר ישיר למיקרוסופט, כמו למאות החברות איתן אנו עובדים. איתנו תקבלו ליווי צמוד, חיבור למשרות הכי שוות והבטחה שאם יש עבודה במיקרוסופט שמתאימה בדיוק לכישוריכם – אתם תהיו הראשונים לשמוע עליה.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים