הטיול שאחרי אחרי אחרי הצבא

 "רגע, אבל אני לא מבינה מה עשית בין 2008 ל 2009, יש לי פה חור", אני מנסה לעשות לעצמי סדר בדברים. בבקשה אל תגיד לי שהלכת לגדל עזים בגליל, בבקשה תגיד לי שהיית פרילאנסר ושכחת להכניס את זה לקורות החיים, שזכית בנובל על מחקר בפיזיקה, ש... אוף הוא מתאים בול לתפקיד! מה החור הזה עכשיו...

הטיול שאחרי אחרי אחרי הצבא

"רגע, אבל אני לא מבינה מה עשית בין 2008 ל 2009, יש לי פה חור", אני מנסה לעשות לעצמי סדר בדברים. בבקשה אל תגיד לי שהלכת לגדל עיזים בגליל, בבקשה תגיד לי שהיית פרילאנסר ושכחת להכניס את זה לקורות החיים, שזכית בנובל על מחקר בפיזיקה, ש... אוף הוא מתאים בול לתפקיד! מה החור הזה עכשיו...

"אה, זה.. לקחתי פסק זמן מהחיים. את יודעת, נסעתי קצת לארה"ב..."
"ושם היית במשימה סודית מהמוסד של פיתוח מערכת לניתוב טילים ב- C++ על Kernel??" ניסיתי את מזלי.

משרות הייטק מבוקשות:
תפקידים רלוונטים

"מצחיקה את.. לא. הייתי כל היום בחוף. שתיתי שייקים והזרקתי בוטוקס".
אלוהים ישמור. מה אני אומרת עכשיו. איך אני מסבירה את זה??

"אתה זוכר את החומר?"
"בטח! זה כמו לרכב על אופניים. מקסימום, פותח גוגל".

אה נהדר. כי במבחן ממש יתנו לך אייפד עם חיבור wireless כדי שתגלוש בגוגל אם אתה נתקע. הקלה לדיסלקטים ולכל מי שלקחת "פסק - זמן – מהחיים - את - יודעת".

מה נעשה איתכם המטיילים? מצד אחד – באמת צריך לשים גבולות לעבודה הזאת, שלא תשתלט פה לנו על החיים. מתי נהנה אם לא עכשיו? בפנסיה? לכו תעשו טרקים בנפאל עם חיתול. מצד שני אני מנסה לחשוב על המראיין. יבוא לו מישהו עם טיול באמצע ואחר בלי טיול באמצע ומה?

ברור שבשנה דברים משתנים. בימינו העליזים גם בחצי שעה דברים משתנים. כל חודש ילד מחוצ'קן וחסר חיים פורץ דרך בתחום כלשהו, ובאיזה עולם אם לא בעולם של היי טק צריך להיות עם האצבע על הדופק? (אולי חוץ מתחום הציפויים לסופגניות, זה באמת מתפתח מהר!).

כמובן לא אוכל ולא אנסה להגיע פה למסקנה נחרצת. כל אחד והשיקולים שלו, המטרות שלו והיכולת שלו להשלים את החומר החסר. אני לא שופטת ואני גם לא יכולה לחתום שעוד עשר שנים לא אקפל את עצמי בתוך מזוודה, אקח איתי את פליצי ואהיה האישה הראשונה שהקיפה את הגלובוס עם חתולה לוקה בפיצול אישיות חמור.

מי שטס חייב לקחת בחשבון שאולי הוא יגיע לראיון עבודה שבו מראש הסיכויים שלו יהיו יותר נמוכים, אבל גם שבמקומות רבים אחרים ששמים דגש על יכול למידה, כיוון מחשבה כללי, אמביציה ועוד תכונות שלא ניתן לשכוח במהלך שנה של טיול, העניין לא יהווה בעיה בכלל.

אני יודעת, כולם אומרים את זה. אבל זה נכון: אנחנו חיים בעולם משתנה. שום דבר לא דומה למה שהיה לפני עשרים שנה. ועשרים שנה במונחים היסטוריים זה כמו נקודה אחת בתוך ספר בן 5,000 עמודים.

פעם אי אפשר היה לעדכן 500 אנשים בבת אחת בכך שכואבת לי השן, פעם היינו מסתבכים בדרך ארבע פעמים עד שהיינו מגיעים, פעם אי אפשר היה לשלוח תמונה בטלפון! פעם לא היו עוצרים באמצע החיים ונוסעים לנקות את הראש. היום כן. המעסיקים צריכים לפתוח את הראש והמטיילים.. פשוט לעשות את זה חכם.

(לא, עדיין אין פה מסקנה).

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום

שלחו קורות חיים
המאמץ עלינו!
עזבו אתכם מחיפוש משרות ומישיבה מייגעת מול המחשב.
שלחו קורות חיים
שלחו קורות חיים
ואנו נמצא עבורך את משרת ההייטק המתאימה לך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.
בחרו קובץ
קובץ אינו תקין - אנא בחר קובץ אחר

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

זה נכון שלמשבר הקורונה יהיו (ויש כבר עכשיו) השלכות קשות על המשק ועל הכלכלה, אבל יש גם הזדמנויות שכדאי לנצל. המשבר מספק לכם אפשרות חד פעמית להשקיע בגיוס מהיר ואיכותי של טאלנטים, כדי שביום שבו הכל ייגמר – תוכלו לחזור לעניינים בכל הכוח

להרחבה