5 אתגרי פיתוח שיוכיחו אם אתם באמת מפתחים טובים כמו שאתם חושבים

מחפשים עבודה בהייטק? רוצים להיות מחוזרים על ידי חברות השמה? חולמים על קריירה מצליחה? אם עניתם כן, ברור שבקורות החיים צריכה להופיע לפחות מספר פעמים הכותרת: מהנדס תוכנה, אבל, זה לא מספיק. כי יחד עם הטייטל הזה חשוב שתגיע גם מקצועיות גבוהה. ובמילים אחרות- כדאי שתהיו ממש טובים במה שאתם עושים. 

אז מה דעתכם להפוך את זה למעניין ולבדוק עד כמה באמת טובים אתם בכתיבת קוד? לשם כך מצורפים פה בהמשך חמישה אתגרים. למען האמת מדובר באתגרים שאינם מורכבים מידי, כך שכל מפתח אמור להצליח לפתור תוך פחות משעה. אם הוא באמת מפתח טוב, הכוונה...
אז מה הקאטץ'? ובכן... למרות שמדובר באתגרים יחסית פשוטים, רבים וטובים מסתבכים עד לרמה שלא מצליחים לפתור אותם. אז מה אתם אומרים? מוכנים לאתגר את עצמכם? קבלו:

1. כתבו בבקשה שלוש פונקציות שמחשבות את הסכום של שלושה מספרים ברשימה נתונה תוך שימוש ב: for / map, while-loop ורקורסיה

2. בנו פונקציה אחת שמשלבת שתי רשימות על ידי לקיחת אלמנטים לסירוגין. למשל, נניח שיש לנו שתי רשימות: [a, b, c] ו- [1,2,3] הפונקציה צריכה להגיע לתוצאה: a, 1, b, 2, c, 3]].

פתרתם בקלות? משמח אותנו מאוד לשמוע, עכשיו אחרי שחיממתם את שרירי המוח, בואו נראה אתכם פותרים את האתגרים הבאים:

משרות הייטק מבוקשות:
תפקידים רלוונטים:

3. כתבו פונקציה שמסדרת רשימת מספרים חיוביים (ללא מספרים שליליים) באופן כזה שיתקבל המספר הגדול ביותר. למשל, אם ניקח את המספרים: [50, 9, 1, 2] המספר הגדול ביותר יהיה 95021. (יש הרבה דעות בנוגע לפתרון האתגר הזה. יהיה מעניין לראות לאיזה פתרון אתם תגיעו ואיך...).

4. כתבו פונקציה שמחשבת את 100 המספרים הראשונים של פיבונצ'י. שני המספרים הראשונים הם 0 ו-1 וכל מספר עוקב הוא הסכום של 2 המספרים הקודמים לו, כך: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21 וכו'...

5. כתבו תוכנית שמוצאת את כל האפשרויות של לשים + (פלוס) או – (מינוס) או לא זה ולא זה בין הספרות: 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 בסדר הזה, כך שתוצאה תהיה תמיד 100. למשל: 1+2+34-5+67-8+9=100.

היה קליק? קבלו עוד אתגר אחד למצטיינים: כתבו פונקציה שתסובב מטריצה של NXN ב 90 מעלות. יש לסובב אותה במקום, ואי אפשר להשתמש במטריצה אחרת כדי לגרום לרוטציה.

פתרתם את האתגרים תוך פחות משעה? אנחנו מורידים את הכובע! עכשיו שלחו את הלינק לכתבה הזו לכל מי שיותר מידי בטוח בכישורי הקידוד שלו ותצפתו עליו כשהוא מנסה לפתור. אגב, אם היינו במקומכם היינו חושדים בכל מי שינסה להתחמק בכל מיני תירוצים. יש מצב שיש להם משהו להסתיר...

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום

שלחו קורות חיים
המאמץ עלינו!
עזבו אתכם מחיפוש משרות ומישיבה מייגעת מול המחשב.
שלחו קורות חיים
שלחו קורות חיים
ואנו נמצא עבורך את משרת ההייטק המתאימה לך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.
בחרו קובץ
קובץ אינו תקין - אנא בחר קובץ אחר

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

זה נכון שלמשבר הקורונה יהיו (ויש כבר עכשיו) השלכות קשות על המשק ועל הכלכלה, אבל יש גם הזדמנויות שכדאי לנצל. המשבר מספק לכם אפשרות חד פעמית להשקיע בגיוס מהיר ואיכותי של טאלנטים, כדי שביום שבו הכל ייגמר – תוכלו לחזור לעניינים בכל הכוח

להרחבה