מחפשים משרות ניהוליות בפיתוח? יש לנו 7 הצעות מעניינות בשבילכם

נכתב ע"י שירי וקס, מנכ"לית, Gotfriends

ענף ההייטק נמצא בתקופת שיא, אשר מביאה עמה ביקוש גבוה במיוחד למנהלים מכל הסוגים והדרגות. כך תמנפו את הביקוש לטובת מציאת משרה חדשה וטובה יותר

בשנה האחרונה הושקעה בענף ההייטק אותה כמות כספים שהושקעה בתחום בכל העשור האחרון. סך כל ההנפקות: מעל 82 מיליארד דולר. מעבר לסכום המרשים, משמעות הדבר היא שהמון חברות ישראליות נמצאות בימים אלו בתהליכי צמיחה מואצים, הכוללים גם גיוסים אינטנסיביים של עובדים חדשים. וככל שכמות העובדים הולכת וגדלה, כך נפתחים יותר תקנים למנהלים.

בין אם אתם מחפשים משרה כראש צוות או כ- VP R&D, בין אם אתם מעוניינים בניהול Hands On או מחפשים להתרחק מהפן הטכנולוגי ולהתמקד בניהול – אתם מבוקשים היום יותר מתמיד, וכדאי שתדעו לנצל את העובדה הזאת לטובתכם. אל תדאגו, לא נזרוק אתכם למי הביקוש העמוקים לבד, אנחנו ב-Gotfriends – ההייטק של ההשמה, נמצאים כאן כדי לעזור לכם להתקדם למקום הנכון לכם ביותר.

הצעות מעניינות ומשתלמות יכולות להגיע הן מחברות סטארט-אפ קטנות, בהן לרוב יחפשו מנהלים יותר טכנולוגיים, והן מחברות גדולות וותיקות יותר, שם אופי התפקיד יהיה תלוי במשרה ובכמות האנשים אותם תנהלו. היתרון של הביקוש הגבוה הוא שחברות שיהיו מעוניינות בכם יתחרו עליכם ויהיו מוכנות ללכת לקראתכם על מנת לגרום לכם לבחור בהן על פני אחרות. החיסרון הוא שבדיוק כמו שאתם מתכננים לנצל את הביקוש כדי להתקדם שלב נוסף בקריירה, כך עושים גם רבים אחרים שהולכים להתחרות מולכם.

איך מקדימים את המתחרים ובוחרים את המשרה שמתאימה לכם ביותר? קודם כל דואגים להגיע ראשונים למשרות הכי שוות. אספנו עבורכם שבע משרות מעולות שהגיעו אלינו מתחת לרדאר כדי לאפשר לכם להקדים את כל המתחרים. לכם נשארה עבודה מסובכת לא פחות – לבחור:

1. דרוש/ה Backend Team Lead לחברת סטארט-אפ הנמצאת לאחר גיוס של 100 מיליון דולר.
החברה מספקת לצוותי מערכות מידע ואבטחת מידע בחברות וארגונים פתרון לניהול ואבטחה של מגוון המכשירים המחוברים לרשת של החברה/ הארגון. לחברה 40 עובדים בארץ, 120 גלובלית, ממוקמת בתל אביב בסמוך לרכבת ועובדת במודל היברידי. התפקיד כולל ניהול צוות פיתוח של ארבעה מתכנתים, סטאק טכנולוגי הכולל פיתוח ב-Python ועבודה בסביבת AWS עם Docker.


2. יוניקורן בתחום ה-Cyber Security המפתח מוצר SaaS מתחום ה-Asset Management, מגייס R&D Team Leader.
החברה, אשר גייסה עד כה מאות מיליוני דולרים, מפתחת מוצר ייחודי המאפשר לארגון לנהל את צרכי האבטחה בקלות על ידי קבלת תמונה מלאה של מצב הרשת, זיהוי בעיות והפעלת פתרונות אוטומטיים. החברה כוללת 250 עובדים גלובלית, אשר משלבים עבודה מהבית עם סביבת עבודה נעימה, צעירה ודינמית. התפקיד כולל ניהול של 5-6 מפתחים לצד כ-70% Hands-On, כאשר הפיתוח הוא ב-Python ו-VueJS (ניסיון לא הכרחי). תנאים טובים למתאימים ותהליך גיוס מהיר.


3. לסטארט-אפ הנמצא אחרי SEED של 6 מיליון דולר ו-Round A צפוי בחודשים הקרובים, דרוש/ה Development Team Leader.
הסטארט-אפ, שהוקם באוקטובר 2020, פיתח מערכת סקיוריטי למעקב אחרי ה-CI/CD של הלקוח, במטרה לאתר פרצות מידע ושינויים ברשת, ולהציג פתרונות לבעיות המתגלות. החברה כוללת 30 עובדים בארץ, 45 גלובלי, ממוקמת בתל אביב ועובדת במודל היברידי – יומיים בשבוע מהבית. התפקיד כולל ניהול של 4-5 מפתחים בטכנולוגיות Node ו-React ,50% Hands-On וכפיפות לראש קבוצה.


4. דרוש/ה מנהל/ת צוות לחברת פינטק גלובלית העוסקת בפיתוח פלטפורמה לניהול תשלומים אונליין.
החברה הונפקה לאחרונה בנאסד"ק לפי שווי של 3.3 מיליארד דולר, וכוללת מעל 1500 עובדים בעולם, 900 מתוכם בארץ. התפקיד כולל ניהול של 4-5 מפתחים, 20-40% Hands-On. ה-Stack הטכנולוגי כולל: C# SQL ,.Net Core ,Microservices ,Kafka ,rabbit MQ ,ActiveMQ.


5. יוניקורן מהפכני וחדשני בתחום האחסון, המפתח פלטפורמת Data WareHouse שלCloud Native Data שאין לה מתחרים כיום, מגייס ר"צ C++.
מייסדי החברה הם שלושה יזמים מוכרים בענף, אשר גייסו בעבר 164 מיליון דולר ולאחרונה השלימו גיוס של 127 מיליון דולר נוספים. התפקיד כולל ניהול צוות של 6 מפתחי C++, פיתוח High Level עם גרסאות מתקדמות – 17 ו-20. החברה, הכוללת כ-100 עובדים, ממוקמת בתל אביב בסמוך לרכבת ומאפשרת עבודה 100% מהבית.


6. לחברת סטארט-אפ יציבה וממומנת העוסקת בניטור עליות ענן בזמן אמת, דרוש/ה R&D Group Leader.
החברה מפתחת פלטפורמה מתוחכמת המוטמעת על תשתית הענן, מספקת ניתוח של עלויות הענן ברזולוציה גבוהה מאוד הכוללת ניתוח של עלויות עתידיות והתרעה בפני חריגות ואנומליות. הפלטפורמה מבוססת על טכנולוגיה פורצת דרך ומאפשרת לחברות להבטיח חיסכון גדול בעלויות בצורה יעילה ונוחה. התפקיד כולל ניהול של שני ראשי צוות Backend ו-20 עובדים, בהמשך יכלול גם ניהול QA ו- DevOps. דיווח ל-VP R&D. העבודה בסביבות Python ,NoSQL ,PostgreSQL ,Serverless ,Kubernetes ,Redis ,Large-Scale ,distributed systems ,Elasticsearch. אין צורך להגיע מרקע של פיתוח ב-Python, נדרשת הבנה בסביבת ענן. החברה, הנמצאת לקראת Round B, מונה 70 עובדים, 20 מתוכם בפיתוח ובשנה הקרובה צפויים לגדול ל-50. ממוקמים בתל אביב בסמוך לרכבת, עובדים במודל היברידי שכולל יומיים בשבוע מהבית והתחשבות גדולה ב-Work/Life Balance.


7. דרוש/ה Head of Data Science Group למעבדת חדשנות של חברת פינטק מצליחה.
החברה מפתחת את כל מוצריה במעבדת החדשנות, תוך עידוד שוטף של הצוות לפתח רעיונות חדשניים, ותוך ביצוע מחקר טכנולוגי נרחב ו-POC-ים. התפקיד כולל ניהול של שלושה ראשי צוותים של Data Science, הכוללים 20 עובדים וצפויים להכפיל את מספרם, וכן את הרחבת הקבוצה גם למהנדסי AI. המשרה היא משרה אסטרטגית בדרג הנהלה תחת ראש המעבדה הישראלית, עם יכולת השפעה על ארגון גלובלי ענק ש-85% ממנו יושבים בארץ. היא עוסקת בהיבטים מורכבים של AI/ML בתחום הפיננסי וכוללת ניהול של Data Scientists, Data Engineers. החברה ממוקמת בתל אביב, עובדת במודל היברידי גמיש ומונה מעל 200 עובדים, תוך מתן דגש רב לתנאי עבודה נוחים ורווחה לעובדים.


מלבד שבע משרות הניהול המצוינות הללו, אנחנו מקבלים כל יום משרות ניהול חדשות, לפני כולם, כחלק מהקשרים המקצועיים ההדוקים שלנו עם חברות ההייטק המובילות במשק. איתנו אתם יכולים להקדים את המתחרים שלכם ולהגיע למשרות עם התנאים הכי הטובים, אופק הקידום הכי מבטיח והאתגרים המקצועיים הכי משמעותיים.

המומחים של Gotfriends, חברת ההשמה להייטק הגדולה בישראל, חיים ונושמים את עולם ההייטק ומלווים אתכם לאורך כל תהליך הגיוס. הניסיון העשיר שלנו, המומחיות שפיתחנו בשנים של התאמה בין מועמדים מבטיחים למשרות מצוינות והקשרים שלנו עם החברות הטובות ביותר בתחום מאפשרים לנו לתת לכם יתרון אדיר על פני שאר המועמדים. אנחנו כאן כדי לייעץ לכם, לשמוע את החששות ואת השאיפות שלכם, לייצג את דרישותיכם במסגרת המשא ומתן עם המעסיקים הפוטנציאליים שלכם ולתמוך בכם לאורך כל התהליך. שלחו לנו קורות חיים ותתקרבו צעד נוסף לעבר השלב הבא והמוצלח בקריירה שלכם.

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים