דרושים בחברת eBay

עבודה בחברת eBay

איבי, ענקית הקמעונאות הבינלאומית האינטרנטית, הינה אחת מחברות ההייטק החלוציות אשר שינו את פני המסחר האלקטרוני העולמי. חברת eBay נוסדה בשנת 1995 בשם AuctionWeb, בסאן חוזה קליפורניה שבארה"ב, על ידי פייר אומידאר- מתכנת צרפתי ממוצא אירני, כפלטפורמה למסחר עולמי מקוון, המאפשרת לכל אחד ואחת לסחור בכל דבר: החל ממחזיק מפתחות ועד מכוניות פאר. לאחר כשלוש שנים, שינתה החברה את שמה ל-eBay ומשם הכל היסטוריה.

עבודה באיבי:

תחומים רלוונטים:
בOutbrain מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

איבי נחשבת לאחת החברות האיקוניות של זמננו, הזוכה להצלחה עולמית מסחררת. מועמדים רבים בארץ ובעולם מייחלים לקבל הצעות עבודה בחברת איבי, עובדה אשר הפכה את המונח דרושים איבי לאחד מהביטויים הנפוצים ברשת.
בשנת 2005, עם רכישת הסטארט אפ הישראלי shopping.com, נכנסה איביי לפעילות גם בשוק הישראלי ומאז מפעילה מרכז מחקר, פיתוח וחדשנות המכונה איבי נתניה.
הכנסות החברה עומדות כיום על 2.6 מיליארד דולר ושווי השוק של החברה מוערך בכ-33.73 מיליארד דולר. איבי מעסיקה כ-35,000 עובדים, נמצאת בלמעלה מ-30 מדינות בעולם ומציעה למכירה באתר למעלה מ-300 מיליון פריטים, בכל רגע נתון.

ebay כמקום עבודה:

חדשנות, קיימות, כלכלה חופשית ואחריות חברתית הם הערכים המזוהים ביותר עם חברת איבי. החברה מחזיקה ב-62 משרדים ברחבי העולם כולו, לרבות: צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה, מזרח התיכון, אפריקה ואסיה. מודעות דרושים איבי בישראל, מציגות היצע רחב של משרות בתפקידים מגוונים לרבות: דרוש מהנדס תוכנה, דרושים עובדים למחקר ופיתוח, ניהול ועיצוב מוצר, IT, מחקר, אנליזה ופיננסים.
לצד התפקידים הטכניים, איבי מעסיקה גם עובדים בתחומים נוספים, לרבות: דרושים איבי ניהול ושירות לקוחות, אדמיניסטרציה, משאבי אנוש, מכירות, שיווק וייעוץ משפטי. עובדה העשוייה לפתוח דלת גם למועמדים שאינם מגיעים מעולם ההייטק וההנדסה הקלאסי, המעוניינים להשתלב באחת החברות המבטיחות בעולם בתחום המסחר האלקטרוני.

מדוע מומלץ לעבוד באיבי:

עם כניסתה של איביי למשק הישראלי, הפכה במהרה לאחת מחברות ההייטק הנחשקות ביותר בקרב מחפשי עבודה בארץ. איבי מדורגת כאחת ממאה החברות שהכי כדאי לעבוד בהן בישראל (על פי מגזין דה מארקר בשיתוף BDI) ואף הופיעה מספר פעמים בדירוג החברות שטוב לעבוד בהן, על פי מגזין פורצ'ן.

חברת איבי היא גם הבעלים של חברת PayPal, שירות התשלומים המאובטח הנפוץ בעולם, עובדה המסבירה את כוחה הכלכלי, המסחרי והתעסוקתי של איבי בארץ ובעולם. לפיכך, אין זה פלא, כי מועמדים רבים תרים אחר כל הזדמנות אפשרית להגיש מועמדות למשרות דרושים איבי או משרות דרושים PayPal.

האטרקטיביות של איבי בקרב מחפשי עבודה באה לידי ביטוי לא רק בעובדה כי מדובר בחברת ענק גלובלית עם משאבים פיננסים עצומים, המבטיחים תנאי עבודה חלומיים, שלל הטבות סוציאליות ופיננסיות מפנקות, אלא בעיקר מעניקה מקפצה אמיתית לקריירה בינלאומית נחשקת. בנוסף, איביי מעניקה לעובדיה גמישות ואיזון אישי, עם אופציה לעבודה חלקית מהבית לצד תחושת ערך ושייכות חברתית בשלל פרוייקטים חברתיים שמפעילה החברה בעולם מתוך מטרה לתרום ולסייע לחברה כולה. לא מאמינים? הקליקו דרושים הייטק נתניה איבי וגלו הכל בעצמכם.

אז אם גם אתם מעוניינים לעבוד ב"חנות הגדולה בעולם" וודאי תשמחו לדעת כי צוות הגיוס של eBay מגייס עובדים בעיקר באמצעות לינקדאין, שיטת "חבר מביא חבר" או הגשת מועמדות דרך אתר החברה.

חברת השמה GotFriends המקושרת למאות חברות הייטק מובילות בארץ, ביניהן גם איבי, מציעה חיבור מקצועי למאגר מוביל של משרות דרושים איבי, לפני שהן מתפרסמות במאגרי החיפוש הפופולאריים ברשת, עובדה המעניקה למועמדים קדימות על פני היתר. מרגע שליחת מסמך קורות החיים לחברה, תוכלו ליהנות משירות של ייעוץ וליווי אישי של מומחי השמה וקריירה, אשר יסייעו לכם להתקדם לתפקיד הבא, תוך התאמת הכישורים, היכולות, הניסיון וההשכלה למשרה המתאימה ביותר עבורכם בחברת eBay או PayPal מגייסים.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים