דרושים בחברת Teva

דרושים בחברת Teva

את דרכה התחילה במאה הקודמת כבית מסחר לתרופות בירושלים, וכיום מוצריה של חברת טבע, או בשמה המלא טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ, נמכרים למאות מליוני אנשים ברחבי העולם מדי יום. טבע היא החברה המסחרי והיצואנית הגדולה ביותר בישראל, המתמחה בעיקר בייצור תרופות גנריות (תרופות שעל החומרים הפעילים מהם הן מורכבות לא קיים פטנט רשום ותקף), אך מזה כ-3 עשורים עוסקת גם בייצור תרופות מקור.

חברת טבע, המוערכת בשווי שוק של כ- 75 מיליארד דולר, קיבלה ב-1996 את אישור מנהל התרופות האמריקאי, ה- FDA, ומניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב ובבורסת ניו יורק. החברה מעסיקה כיום מעל 50,000 עובדים בעשרות סניפים בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, אירופה, דרום אמריקה ואסיה.

עבודה ב Teva:

תחומים רלוונטים:
בטבע מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

טבע כמקום עבודה

לצד עשרות הסניפים של טבע בעולם, ישנם גם מספר מרכזי ייצור, מחקר ושיווק בישראל – בפתח תקווה, נתניה, ירושלים, באר שבע, רחובות, כפר סבא, שוהם ועוד. מגוון המשרות המוצעות במודעות טבע דרושים הוא רחב וריבוי המרכזים מציע שלל אפשרויות להתפתחות ולקידום פנימי. אם החיפוש שלכם אחר עבודה בחברת טבע מתרכז באיתור מודעות דרושים הייטק בפתח תקווה, למשל, שם ממוקם גם מטה החברה בישראל וגם מרכז ייצור, תוכלו להיתקל בהצעות עבודה לאנשי מקצוע מתחום הביוטכנולוגיה, הרפואה וניתוח הנתונים, לצד תפקידים כמו מהנדס מכונות, איש מכירות או משאבי אנוש ותפקידים במחלקה המשפטית של החברה.

מדוע מומלץ לעבוד בטבע

לצד אתגרים והתפתחות מקצועית, קריירה בטבע מביאה עמה גם ערך שאין דומה לו. כחלק מחברה המפתחת תרופות למאות מליוני משתמשים בכל רחבי העולם, זוכים עובדי טבע לקחת חלק בעשייה שיש בה אחריות חברתית ולדעת שהעבודה שלהם תורמת משמעותית לאיכות החיים של כלל הציבור. תנאי ההעסקה המגיעים עם משרות בטבע משקפים את הכרת החברה בכך שעובדיה הם הנכס החשוב ביותר עבורה. לצד משכורות גבוהות זוכים העובדים גם לביטוחי בריאות וחיים, מלגות לימודים, ושלל הטבות לשעות הפנאי ולמשפחה כמו שוברים מפנקים, מועדון צרכנות, נופש שנתי, קבוצות ספורט, קייטנות ועוד.

לחברת טבע דרושים אנשים מכל סוגי האוכלוסיות. החברה דוגלת בגיוון תעסוקתי, מקפידה לקדם העסקת עובדים עם מוגבלויות ולהנגיש את כל סניפיה, ומארחת באופן קבוע משלחות של סטודנטים ובוגרים מכל המגזרים. פנייה למודעת דרושים תוביל לתהליך מיון אותו מקפידה החברה לשמור קצר ויעיל ככל האפשר, בו תיבחן התאמת העובד לחברה ולהיפך.

עבודה בחברת טבע תבטיח לכם למידה והתפתחות וזיהוי של החוזקות והכישורים שלכם. בחברת טבע דרושים אנשים עם רצון להתקדם ולהוביל ויכולת לחדש וליצור, ולאורך כל הדרך מקפידה החברה לזהות ולקדם את העובדים הראויים לכך. חולמים להצליח לענות על מודעת דרושים רגע לפני שהיא נחטפת? מתכננים לפנות אל חברות השמה בהייטק? בשביל להתברג בטופ אתם צריכים להתחיל מהטופ – איתנו, צוות המומחים של Gotfriends, תגיעו אל המשרות הכי נחשקות לפני כולם, ותוכלו להתחיל את הקריירה לה ייחלתם.

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום

שלחו קורות חיים
המאמץ עלינו!
עזבו אתכם מחיפוש משרות ומישיבה מייגעת מול המחשב.
שלחו קורות חיים
שלחו קורות חיים
ואנו נמצא עבורך את משרת ההייטק המתאימה לך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.
בחרו קובץ
קובץ אינו תקין - אנא בחר קובץ אחר

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

זה נכון שלמשבר הקורונה יהיו (ויש כבר עכשיו) השלכות קשות על המשק ועל הכלכלה, אבל יש גם הזדמנויות שכדאי לנצל. המשבר מספק לכם אפשרות חד פעמית להשקיע בגיוס מהיר ואיכותי של טאלנטים, כדי שביום שבו הכל ייגמר – תוכלו לחזור לעניינים בכל הכוח

להרחבה