הפרעות אישיות במשרד

כל משרד והטיפוסים שלו, כל טיפוס והפרעת האישיות שלו. פוסט משעשע במיוחד מבית היוצר של שרונה ברק.

הפרעות אישיות במשרד

1. החופרת – בחורה שמפחדים להיתקל בה במסדרון. אונסת אותך להקשיב לכל פרט פעוט ושולי בחייה המשמימים, לא יודעת להפריד בין העיקר לטפל, בעיניה הכל חשוב. נושאת מונולוגים ארוכים ומייגעים. אינה מעוניינת בתגובה.

2. הרכלנית – משתמשת בפרטים האישיים של אחרים כנשק לקידום עצמי. כל היום בוחשת בקלחת. בדרך כלל תתחיל שיחה ב"רק רציתי ליידע אותך". נוהגת להסוות את הרכילות שלה בתור דאגה: "שמעתי שרינת ובעלה חושבים לאחרונה על גירושין. היא נראית לי נורא עצובה וזה פוגע לה בתפקוד. איך נוכל לעזור לה, אני נורא דואגת."

3. העצלן – בדרך כלל תמצא אותו תר במשרד ללא מטרה שעל פניו ארשת פנים רצינית וחבילת דפים שאין בהם כלום. הוא לא עושה כלום אבל דואג להיות נוכח בכל ישיבת צוות. הוא דואג להיראות עסוק אבל אם תפנה אליו, לנצח הוא יטען שאין לו זמן.

משרות הייטק מבוקשות:
תפקידים רלוונטים:

4. The cheerleader – מדובר בבחורה שיש לה מצבור בלתי נלאה של אנרגיות. מטרטרת את עצמה כל שנייה ממקום למקום. כל היום מספרת לעצמה ולאחרים על איך שהיא מסורה לעבודתה ושאין לה שנייה לנשום. תזהה אותה ע"י צחוקה המזויף הנשמע למרחקים.

5. הרגשי – הרגשי חיה בחשש תמידי מפיטורים. חושבת תמיד שאף אחד לא רואה או מעריך את העבודה שלה. עלולה לפרוץ בבכי תמרורים בכל רגע נתון.

6. החנון – לא ראה אור שמש מימיו. בדרך כלל גר במרתף של הבית של ההורים וקורא לזה יחידת דיור. ההתנסות היחידה שלו עם בחורות היא לארה קרופט. אם אתם באים אליו עם בעיה זניחה כמו שנעלם לכם הסרגל כלים, אתם מקבלים הרצאה של ארבע שעות על אבטחת מידע. משחק כל יום ב- PS3 למרות שעבר מזמן את גיל חמש עשרה. בא למשרד עם כוס שכתוב עליה "אין כמו אימא". הבית שלו מלא בחלקים של מחשב מפוזרים שאותם הוא נהנה לפרק ולהרכיב שוב ושוב. מגיע למשרד בבוקר עם עיגולים שחורים סביב העיניים כי הוא מבלה את לילותיו במשחקי תפקידים בקווסטים כמו heroes או might & magic.

* יש גם את הסוג המתנשא יותר של החנון, זה שאם באים אליו עם תקלה שגרתית במחשב הוא יאנח, יגלגל את עיניו ויסנן משפט בצחוק עלק כמו "את עובדת פה חמש שנים ואין לך מושג עדיין איך פותרים את זה?!" אנשים מהסוג הזה הם היחידים בעולם שאם מתחנחנים אליהם זה לא עוזר. למרות שהוא לא ראה אישה מימיו, עדיין ישדר חומת בטון אדישה.

7. המנקה הזר – תמיד יהיה מארץ אקזוטית. למרות שעלה לארץ לפני עשרים שנה, אינו יודע מילה בעברית. תמצאו אותו אורב כל היום ליד השירותים ומקלל בלבו עוברי אורח שהרסו לו את הפוליש. עושה לך מבטים זועמים כל פעם שדיווחת שנגמר שם הסבון.

8. The girly boy – מדובר בדרך כלל בגבר היחיד שעובד במחלקת משאבי אנוש, ביחד עם עוד עשרים בנות. בדרך כלל תמצאו להקת בנות מתגודדות סביבו ומצחקקות. הוא מחליף מתכונים בהפסקות. שותה רק דיאט ויודע את ההבדל בין ורוד פוקסיה לוורוד בזוקה. בד"כ יהיה גם רכלן ותשמעו אותו אומר משפטים כמו: "וואי וואי ראית איך דנה מהנהלת חשבונות השמינה, מה זה לפחות עשר קילו". ראה את כל הפרקים של בברלי הילס 90210 (הגרסה הישנה+החדשה). לרוב יהיה לו שם אקסצנטרי כמו יועד/יקיר/עדלאיי/יוהר. הוא חובב קומדיות רומנטיות ורוצה להיות ה-bff של פריס הילטון.

9. הפסיכוסומאטית – בהגיעה למשרד בבוקר, במקום להגיד בוקר טוב, פותחת את היום במשפט "כואב לי הראש", שאותו היא תגיד במהלך היום כ-500 פעמים בממוצע. אם תגיד לה שתיקח כדור היא תאמר "לא, לא, אני לא מאמינה בכדורים". היא אונסת אנשים להיות אמפתיים למצב שלה: "וואי איך היה לי קשה לסיים את המצגת, היה לי לחץ בארובות העיניים, סינוסים וגם התחלתי קצת להשתעל, אבל בכל זאת הצלחתי בכוחות על אנושיים!". כשהיא נכנסת לתור לרופא בקופת להתלונן על מיחוש לא מוסבר בגרון ועל נקודת חן חשודה, הרופא רואה במחשב שהיא הייתה שם החודש מאתיים פעם. יש לה מחזור רק חמישה ימים בחודש, אבל אתה תשמע עליו כל החודש. כשהיא נכנסת אלייך לחדר ומתחילה להתלונן על זה שכואב לה הגב ויכול להיות שהיא לא שומעת טוב באוזן ימין, אתה מאחל לה בסתר לבך שתשהה יום אחד בכלא הסורי ותראה כאב מהו.

10. הדתי מחמד – מדובר בחובש כיפה שמנצל את הדת לנוחיותו הפרטית. מרכל כל היום על אנשים במשרד וכשאתה בא אליו להתלונן על מישהו שעצבן אותך, יטיף לך שזה לא טוב להוציא לשון הרע. אוהב לטעון שהוא נורא עסוק ולא יכול לצאת לצהריים ואז תמצא אותו גולש בהפסקה באתר דוסי-דייט. בנה לעצמו בראש עולם מעוות: מבחינתו לקחת משמרת בשבת זה חילול שבת, אבל לצפות במונדיאל בשבת זה לא. אם תבקש ממנו לעזור לך לסיים את הפרויקט לעבודה, הוא יטען שהוא רוצה אבל ממש לא יכול כי יש את צום גדליהו. מיותר לציין שלאחר מכן הוא נצפה ע"י אחד מעובדי המשרד, זולל במקדונלדס עם חברים.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום

שלחו קורות חיים
המאמץ עלינו!
עזבו אתכם מחיפוש משרות ומישיבה מייגעת מול המחשב.
שלחו קורות חיים
שלחו קורות חיים
ואנו נמצא עבורך את משרת ההייטק המתאימה לך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.
בחרו קובץ
קובץ אינו תקין - אנא בחר קובץ אחר

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

זה נכון שלמשבר הקורונה יהיו (ויש כבר עכשיו) השלכות קשות על המשק ועל הכלכלה, אבל יש גם הזדמנויות שכדאי לנצל. המשבר מספק לכם אפשרות חד פעמית להשקיע בגיוס מהיר ואיכותי של טאלנטים, כדי שביום שבו הכל ייגמר – תוכלו לחזור לעניינים בכל הכוח

להרחבה