מקום ראשון בתחרות מצוינות במשאבי אנוש לשנת 2018 לגוטפרנדס

גוטפרנדס, חברת ההשמה הגדולה בישראל לתחום ההייטק, זכתה בפרס הראשון בתחרות המצוינות במשאבי אנוש לשנת 2018. בקטגוריה של " סטרטאפים וארגונים בצמיחה" מבין עשרות חברות משאבי אנוש אשר הגישו מועמדותן לתחרות.

הפרס הוענק לה על מודל חדש שפיתחה והטמיעה בתחום המחוברות הארגונית, אשר הביא להגדלת התפוקה של העובדים בעשרות אחוזים, גרם לגידול בהכנסות ולהעדר עזיבות עובדים לאורך השנה.

שירי וקס מנכלית גוטפרנדס: "נושא המחוברות מעסיק את רוב החברות בישראל, אך מעטות חברות ההשמה שמתייחסות לנושא זה. זאת, למרות שעל פי כל המחקרים, הגורם מספר אחד לעזיבה הוא היעדר הזדמנויות קריירה. עובדים מחוברים יבצעו עבודתם טוב יותר, תוך היותם יוזמים, יצירתיים, אכפתיים ופותרי בעיות ובכך יצרו לארגון רווח כלכלי גדול".

משרות הייטק מבוקשות:
תפקידים רלוונטים:


שירי וקס מנכ"לית גוטפרנדס

 הפרס החשוב ביותר בתחום משאבי האנוש בישראל יוענק לשירי בכנס המצוינות של העמותה לפיתוח משאבי אנוש אשר יתקיים ב- 19.12.18 במתחם ה Vally בכפר סבא.

אודות GotFriends

גוטפרנדס היא חברת ההשמה הגדולה בישראל בתחום התוכנה. החברה מגייסת מעל 100 תכניתנים בחודש במחזור של עשרות מיליוני שקלים בשנה. החברה מתמחה באיתור וגיוס ממוקד לסטרטאפים וחברות הייטק למגוון תפקידים טכנולוגיים.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום

שלחו קורות חיים
המאמץ עלינו!
עזבו אתכם מחיפוש משרות ומישיבה מייגעת מול המחשב.
שלחו קורות חיים
שלחו קורות חיים
ואנו נמצא עבורך את משרת ההייטק המתאימה לך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.
בחרו קובץ
קובץ אינו תקין - אנא בחר קובץ אחר

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

זה נכון שלמשבר הקורונה יהיו (ויש כבר עכשיו) השלכות קשות על המשק ועל הכלכלה, אבל יש גם הזדמנויות שכדאי לנצל. המשבר מספק לכם אפשרות חד פעמית להשקיע בגיוס מהיר ואיכותי של טאלנטים, כדי שביום שבו הכל ייגמר – תוכלו לחזור לעניינים בכל הכוח

להרחבה