שותפים להצלחה

דרושים בחברת Perion

דרושים בחברת Perion

אין הרבה חברות AI, או חברות בכלל, שיכולות להגיד שהן הניבו עבור המשקיעים שלהן רווח של יותר מחצי מיליארד שקלים בשבוע אחד. פריון נטוורקס יכולה. האם היא גם יכולה להציע לכם משרה?

ב-1999 הקימו בני הדודים ירון אדלר ועופר אדלר את IncrediMail, חברה שעסקה בפיתוח תוכנה להתאמה אישית של דואר אלקטרוני ולהוספת אפקטים, חתימה ידנית ואפשרויות נוספות. החברה גייסה 3.3 מיליון דולר מיד עם הקמתה, הונפקה ב-2006 בנאסד"ק וב-2007 גם בבורסה לניירות ערך בתל אביב. ב-2011 שינתה את שמה ל- Perion.

כיום Perion מחולקת לחמש חטיבות העוסקות בתחום ה-Ad-Tech ונעזרות בכלים מתחום הבינה המלאכותית וה-Machine Learning על מנת לאפשר ללקוחותיהם להפיק מקסימום רווח מפרסום דיגיטלי.

לאורך השנים צברה פריון רקורד מרשים של רכישות, בהן רכישת חברת הפרסום האמריקאית Undertone ב-2015 בסכום של 180 מיליון דולר ורכישת Client Connect, היחידה העסקית של הסטארטאפ הישראלי קונדואיט, במסגרת עסקת חילופי מניות שנעשתה שנה קודם לכן וששוויה, על פי ההערכות, עמד על כ-660 מיליון דולר. בנוסף, חתמה החברה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת מיקרוסופט, במסגרתו מפיצה פריון את מנוע החיפוש Bing.

החברה ידועה גם כבעלת קצב צמיחה מרשים במיוחד. ב-2021, לאחר זינוק מרשים בשווי המניות שלה שהניב למשקיעיה רווח של יותר מחצי מיליארד שקלים תוך שבוע אחד, עמד שווי החברה על כ-3 מיליארד שקלים. פחות משנתיים לאחר מכן, היא כבר הכפילה את שוויה ונסחרה לפי שווי של כ-5.9 מיליארד שקלים.

Perion Jobs:

תחומים רלוונטים:
Perion מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

פריון כמקום עבודה

בין התארים הלא מעטים שפריון קוטפת, היא נכנסת פעם אחר פעם לרשימת החברות שהכי כדאי לעבוד בהם, ונראה שהיא עושה לא מעט בשביל ליצור סביבת עבודה מפרה, יצירתית ונעימה. משרדי Perion ישראל, בהם נמצא גם מטה החברה, ממוקמים בחולון, אך החברה עובדת במודל היברידי ושמה דגש על איזון בין החיים המקצועיים לחיי המשפחה.

כשהעובדים מגיעים למשרדים, הם עובדים באופן ספייס משותף, מתוך אמונה שעבודת צוות היא הבסיס למצוינות. החברה מארגנת עבורם קורסים מקצועיים, האקתונים ועוד מגוון אפיקי העשרה והתפתחות, לצד שורה ארוכה של פינוקים בתוך המשרדים ומחוץ להם.

העובדים בחברה מעידים על תחושה של אכפתיות אמיתית וטוענים שמחשבה רבה מוקדשת לטובת רווחתם והתפתחותם האישית והמקצועית. בהתאם, לחברת Perion דרושים אנשים יצירתיים, מלאי תשוקה ומצוינים בתחומם, המתחברים לערכי השקיפות, ההנאה והקצב המהיר של החברה.

מדוע מומלץ לעבוד ב-Perion

באופן לא מפתיע, מודעות דרושים Perion זוכות לביקוש גבוה במיוחד – מי לא היה רוצה לעבוד במקום ששואף למצוינות ומשיג אותה, אך יחד עם זאת זוכר ליהנות מהדרך? עוד נעים לדעת שהחברה, שמקדישה 2% מהכנסותיה ברשת לטובת תרומה לקהילה וזכתה לא פעם בפרס הוקרה מטעם הקרן לרווחת ניצולי השואה, מארגנת גם פרויקטים של חונכות לתלמידים ומאפשרת לעובדיה לנצל עד 40 שעות עבודה מדי שנה לטובת פעילויות התנדבות שונות.

בעקבות קצב הצמיחה המהיר שלה, לחברת Perion דרושים טאלנטים חדשים כל הזמן, והיא מגייסת מועמדים ממגוון אדיר של תחומים, החל במנהל מוצר או דאטה אנליסט וכלה במומחה לרשתות חברתיות. אבל גם אם ל-Perion דרושים אנשים בדיוק כמוכם, החלק המאתגר הוא לגרום להם לראות את זה. וכדי שזה יקרה, אתם צריכים להצליח להתבלט בין מאות קורות חיים שנראים פחות או יותר אותו דבר.

איך תעשו את זה? האמת, ממש בלי מאמץ. אפילו לחפש בלוחות דרושים הייטק אתם לא צריכים. תשאירו לנו את העבודה של למצוא לכם עבודה. כחברת השמה להייטק המובילה בישראל, Gotfriends עזרה כבר לאלפי מועמדים להגיע למשרות הכי נחשקות, מול מתחרים מאוד ראויים. קיצרנו תהליכים, סיפקנו תמיכה וכלים מקצועיים, מצאנו את ההזדמנויות המדויקות ודאגנו להעביר המלצות לאוזניים הנכונות, ואפילו עזרנו לנהל משא ומתן על החוזה כדי לדרוש ולקבל את התנאים שמגיעים לטאלנטים שלנו.

איתנו תקבלו הרבה יותר מליווי של חברת השמה. תקבלו הבנה, תקבלו שותפות לדרך ובית לחזור אליו בכל שלב בהמשך הקריירה שלכם, וכמובן את הצעות העבודה הכי שוות, בבלעדיות ומתחת לרדאר. אז שלחו לנו קורות חיים, לכל היתר - אנחנו נדאג.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים