שותפים להצלחה

דרושים בחברת Verbit

כשעורך הדין תום ליבנה נאלץ, במסגרת עבודתו, לתקן תמלולים משפטיים, הוא לא הבין למה התמלול נעשה עדיין בצורה ידנית. היום הוא מנכ"ל Verbit - החברה המובילה בעולם בתחום התמלול האוטומטי. האם הוא הולך להיות הבוס הבא שלכם?

תום לבנה, מנכ"ל Verbit, התחיל את דרכו המקצועית כעורך דין. במסגרת עבודתו, נתקל לא מעט בתמלולים של חומרים משפטיים – עדויות, דיונים בבית המשפט, חקירות וכדומה – שנעשו על ידי ספקי תמלול מתחלפים. מתוקף היכרותו עם הנושא, זיהה לבנה את הצורך בטכנולוגיית תמלול אוטומטית והבין עד כמה הטכנולוגיות הקיימות לא טובות מספיק.

יחד עם ד"ר אריק שלף וקובי בן צבי הוא החליט לתת מענה לצורך בשוק והקים את Verbit Software, אשר עוסקת בתמלול אוטומטי של קבצי קול, הוספת כתוביות לקבצי וידאו ותמלול דיבור בזמן אמת. היתרון של ורביט על פני חברות AI אחרות שעוסקות בתחום ה-Natural Language Processing או בקיצור – NLP, הוא ש-ורביט נעזרת במתמללים אנושיים על מנת לשפר את התמלול האוטומטי. התיקונים שעובר כל קובץ תמלול אוטומטי על ידי מתמלל אנושי משמשים לצרכי Machine Learning ומאפשרים לביצועי המערכת להשתפר מפעם לפעם.

Verbit Jobs:

תחומים רלוונטים:

Verbit career – מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה: - משרות דומות:

ורביט כמקום עבודה

מענה למודעת דרושים Verbit הוא צעד ראשון בהצטרפות לסיפור ההצלחה הישראלי. תוך ארבע שנים מיום הקמתה החברה גייסה 125 מיליון דולר בארבעה סבבי גיוס שונים, ביוני 2021 גייסה 175 מיליון דולר נוספים והפכה ליוניקורן, וחצי שנה לאחר מכן גייסה 250 מיליון דולר נוספים והכפילה את ערכה לשווי של מעל 2 מיליארד דולר, 5 שנים בלבד לאחר הקמתה.

ב-2021 רכשה ורביט את חברת VITAC האמריקאית, המייצרת כתוביות לסרטים, וב-2022 רכשה את חברת Take Note הבריטית, בסכום המוערך בעשרות מיליוני שקלים. החברה משרתת אלפי לקוחות בכל רחבי העולם ומעסיקה אלפי מתמללים אנושיים, גם הם פרוסים במדינות שונות.

סיבה נוספת שמשרות דרושים verbit זוכות לביקוש גבוה היא שהחברה דורגה שנה אחרי שנה בדירוגים היוקרתיים של Dun’s 100, הן ברשימת חברות ההייטק המובילות בישראל והן ברשימת החברות שהכי טוב לעבוד בהן. ואם כל זה לא מספיק, יש לנו אפילו עוד כמה סיבות.

מדוע מומלץ לעבוד בורביט

מעבר לחדשנות, לטכנולוגיה פורצת הדרך ולמקצועיות, גורמים נוספים לביקוש הגבוה למודעות דרושים Verbit הם הערכים שעליהם החברה נשענת. כחברה שהטכנולוגיה שהיא מפתחת מסייעת גם בהנגשת תכני וידאו ואודיו לאנשים בעלי מוגבלויות, ורביט שמה את נושא הנגישות בראש מעייניה ופועלת רבות לקידום הנושא ולשימוש ביכולותיה למען נושאים חברתיים נוספים.

בשנת 2020 החלה ורביט בשיתוף פעולה עם עמותת בית חם, במסגרתו השתלבו בעלי מוגבלויות בתפקידים שונים בחברה. בהמשך, החלה החברה להשתמש בטכנולוגיה פורצת הדרך שלה על מנת לשמר את זכר השואה ולתמלל מיליוני דקות וידאו ו/או אודיו של עדויות מפיהם של השורדים. ב-2023 מונה תום ליבנה לנשיא הדירקטוריון של עמותת "נגישות ישראל", הפועלת לקידום נושא הנגישות לאנשים בעלי מוגבלויות.

למשרדי Verbit ישראל, הממוקמים במרכז הארץ, מגייסים בדרך כלל מועמדים למגוון משרות שונות, ממשרות מהנדס תוכנה ועד למשרות תמלול, ממשרות דאטה אנליסט ועד למשרות מרקטינג ושיווק. כדי להתעדכן לגבי משרות verbit פתוחות, אתם יכולים להיכנס באתר החברה לעמוד verbit career, לחפש באתרי הדרושים מודעות דרושים verbit או לעשות את זה בדרך הקלה והיעילה ביותר – איתנו.

עם המומחים של Gotfriends, חברת השמה להייטק המובילה בישראל, תקבלו כמה וכמה יתרונות חשובים על פני שאר המועמדים: במקום לחפש משרות דרושים Verbit, תקבלו משרות בלעדיות שהחברות מעבירות אלינו מתחת לרדאר של שאר מחפשי העבודה. במקום להתלבט ולהסס, תקבלו מאיתנו ליווי ותמיכה הן ברמה המקצועית והן ברמה הרגשית, וכן כלים לייעול תהליך חיפוש ומציאת העבודה ואפילו תיווך בשלבי המשא ומתן על החוזה, שעם ההמלצות שלנו – יגיע אליכם ממש בהקדם. איתנו, אתם לא תחפשו עבודה אלא תמצאו אותה, ותלמדו לעשות בחירות חכמות שיאפשרו לכם לבנות קריירה מפוארת מתוך ראייה ארוכת טווח. שלחו לנו קורות חיים, המשרה הבאה שלכם כבר בדרך.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים