שותפים להצלחה

דרושים בחברת AudioCodes

דרושים בחברת AudioCodes

חברת AudioCodes היא חברה ישראלית לפיתוח וייצור טכנולוגיות להעברת קול ונתונים. החברה מציעה ללקוחותיה ברחבי העולם מגוון רחב של פתרונות, מוצרים ושירותים חדשניים לצורך הקמת רשתות תקשורת מבוססות IP, הידועות באיכות הקולית הגבוהה שלהן, שאינה נופלת מזו של רשתות תקשורת טלפוניות.

החברה הוקמה בשנת 1993 על ידי שבתאי אדלסברג וליאון ביאליק, שהכירו במסגרת עבודתם בחברה אחרת – DSP Group - אשר אדלסברג היה ממייסדיה וביאליק שימש בה בתפקיד בכיר. את DSP Group עזבו השניים לאור חוסר רצון של החברה להתפתח לכיוון טכנולוגיות העברת הקול, אך על אף עזיבתם זכו לתמיכה ולאמון מצד החברה. למעשה, בתחילת דרכה של AudioCodes, היתה DSP Group אחת המשקיעות הגדולות בה והחזיקה בשליש ממניות החברה.

עבודה בAudioCodes:

תחומים רלוונטים:
AudioCodes מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

כבר בתחילת דרכה AudioCodes מיצבה את עצמה כפורצת דרך עולמית בתחום העברת הקול על גבי IP, ותוך 6 שנים מהקמתה היתה כבר חברה ציבורית, כשמאחוריה שתי הנפקות בנאסד"ק וגיוס של 180 מיליון דולר. כיום עומד שווי השוק של החברה על יותר ממיליארד דולר.

בשנת 2004 רכשה AudioCodes את חברת Ai-logix האמריקאית תמורת 10 מיליון דולר, ב-2006 רכשה את Netrake ואת Nuera, שתיהן חברות אמריקאיות, תמורת 13 מיליון דולר ו-85 מיליון דולר, בהתאמה. תזרים המזומנים של החברה כנראה לא היווה בעיה בסגירת שתי עסקאות אלו, שכן התשלום עליהן נעשה במזומן, וגם במהלך השנים שלאחר מכן המשיכה החברה לרכוש סטארטאפים נוספים מהארץ ומחו"ל.

AudioCodes כמקום עבודה

חברת AudioCodes מעסיקה כ-700 עובדים בסניפים בכל רחבי העולם: גרמניה, איטליה, צרפת, רוסיה, דרום אפריקה, דרום אמריקה, ארה"ב, אוסטרליה, סין ועוד. כאן בארץ, תוכלו למצוא משרות פנויות בחברה בעיקר בלוחות דרושים הייטק אירפורט סיטי, שם ממוקם הסניף הראשי של החברה, וכן במרכז המחקר והפיתוח שהקימה בבאר שבע.

בין המשרות המוצעות תוכלו למצוא תפקידים של מהנדס תוכנה, מהנדס אלגוריתמים, מפתחי .Net ו- DevOps ומשרות לסטודנטים, וגם בלוחות דרושים Cyber תוכלו למצוא משרות מטעם החברה. כיוון שמדובר בחברה בינלאומית גדולה, חלק מהמשרות יצריכו תקשורת שוטפת עם מדינות מעבר לים, נסיעות עבודה תכופות לחו"ל ואולי גם אפשרויות מפתות לרילוקיישן.

מדוע מומלץ לעבוד ב - AudioCodes

עבודה ב-AudioCodes פירושה הצטרפות לחברה המשרתת לקוחות במעל 100 מדינות בכל רחבי העולם, לקוחות אשר דירגו את החברה ברשימת 100 נותני השירות הטובים ביותר בעולם. גם כמקום עבודה נחשבת החברה לאחד ממקומות העבודה הנחשקים בשל סביבת עבודה ידידותית, אווירה משפחתית, ליווי מקצועי שדוחף את העובדים למצוינות ויציבות כלכלית.

יציבותה של AudioCodes נמדדת בימים של שגרה בתנאים המעולים שהיא מציעה לעובדיה ובמשכורות שלא יביישו טבלאות שכר של המקצועות המובילים בענף, אך כידוע, אין כמו משבר בשביל להוכיח מיהן באמת החברות החזקות ביותר. במשבר הקורונה שפקד את העולם כולו, לא רק שהחברה לא נקלעה לקשיים משל עצמה, אלא נהנתה מצמיחה משמעותית בהכנסות, הודות להתמחותה בטכנולוגיות המאפשרות עבודה מרחוק.

לצד היציבות החשובה כל כך, AudioCodes מקפידה שלא לקפוא על שמריה אלא להמשיך במרדף אחר התפתחות טכנולוגית וחדשנות. עובדי החברה הם מבחינתה המשאב היקר ביותר שלה, והיא נמצאת בחיפוש מתמיד אחר כישרונות חדשים ומבריקים, איתם תוכל להמשיך ולכבוש פסגות מקצועיות נוספות.   

החברה שמה דגש על יצירת סביבת עבודה נעימה, מתגמלת, מאתגרת ומעודדת התפתחות אישית. העובדים מקבלים הדרכות וליווי מקצועי צמוד באופן שוטף, המסייעים לכל אחד מהם למקסם את כישוריו הייחודיים ולשאוף להישגים, ומדווחים על תחושה שהחברה רואה את הייחוד של כל אחד ואחד מהם ומשקיעה רבות בטיפוחם, בכל האספקטים. עם האתגרים המקצועיים שמציבה שגרת העבודה היומיומית, קל להבין מדוע משרות חדשות המוצעות על ידי AudioCodes נחטפות כל כך במהירות.

אם גם אתם רוצים להצטרף לצוות המנצח של חברת AudioCodes, טוב שהגעתם ל-Gotfriends. בתור חברת השמה המתמחה בענף ההייטק, אנחנו מאמינים שהתפקיד שלנו הוא לא רק למצוא לכם עבודה, אלא למצוא את מקום העבודה ואת המשרה המדויקת בה תוכלו לשגשג ולפרוח. לצורך כך אנחנו משתמשים במומחי ההשמה הטובים ביותר ומטפחים קשרים הדוקים עם החברות המובילות בענף, כך שכל המשרות הטובות ביותר – מגיעות קודם כל אלינו.  שלחו לנו את קורות החיים שלכם, אנחנו מחכים לחלוק אותן איתכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים