שותפים להצלחה

דרושים בתעשייה האווירית

דרושים בתעשייה האווירית

התעשייה האווירית היא חברה ישראלית ממשלתית, אחת החברות הגדולות והיציבות בישראל והגדולה ביותר בתחום התעופה והחלל. החברה, העוסקת בפיתוח וייצור מערכות אלקטרוניות אוויריות, ימיות, יבשתיות וחלליות, המשמשות בעיקר למטרות ביטחוניות וצבאיות, הוקמה בשנת 1953 בשם "המכון הממשלתי לבדק מטוסים" ועסקה אך ורק בשיפוץ ובתחזוקה של מטוסים קיימים.

שש שנים בלבד לאחר הקמתה, התחילה החברה לשנות את אופיה ולהרחיב את תחומי עיסוקה לתכנון וייצור של מערכות מתקדמות המיועדות לצרכי ביטחון באוויר, בים וביבשה. בשנים שחלפו מאז היתה תע"א אחראית לייצור טילים, מטוסים, ספינות ולוויינים אשר פיתוחם היווה פריצת דרך טכנולוגית משמעותית ושם את ישראל על מפת התעשיות הביטחוניות החדשניות והמובילות בעולם. הדגמים המיוצרים על ידי החברה נמצאים בשימוש של חילות צה"ל ושל גורמים ביטחוניים אחרים בישראל ובמדינות רבות ברחבי העולם.

כיום פועלת החברה על מגוון חטיבותיה במספר רב של מפעלים ומרכזי פיתוח בארץ ובעולם, מחזיקה בחברות בת בארץ ומעבר לים ומעסיקה אלפי עובדים בשלוחותיה השונות. בשנת 2019 לבדה, דיווחה התעשייה האווירית על הכנסות של מעל 14 מיליארד שקלים, וידה עוד נטויה.

עבודה בתעשייה אווירית:

תחומים רלוונטים:
תעשייה אווירית מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

תע"א כמקום עבודה

החברה מחולקת לחטיבות שונות (טילים וחלל, כלי טיס אזרחיים, כלי טיס צבאיים, הנדסה ופיתוח ועוד) המופעלות על ידי למעלה מ-15,000 עובדים בארץ ובעולם. בשל אופיים הרגיש של רבים מהפרויקטים המנוהלים על ידי החברה, מושקעים משאבים רבים בתהליכי הגיוס שלה, על מנת לאתר את העובדים המתאימים ביותר הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית ולכן כל מודעת דרושים בתעשייה אוירית טומנת בחובה תהליך גיוס יסודי עם תוצאה איכותית.

המרכז הראשי של החברה ממוקם בקרית שדה התעופה, אך לחברה, כאמור, מספר לא מבוטל של מפעלים וחברות בת, כך שההזדמנות להצטרף לשורותיה פתוחה בפני עובדים בעלי כישורים מתאימים מכל רחבי הארץ. את המשרות הפנויות המתפרסמות על ידי התעשייה האווירית תוכלו למצוא בלוחות דרושים הייטק אירפורט סיטי, באר שבע, אשדוד, ירושלים, רמת הגולן ועוד.

גיוס העובדים מתפרס על פני תחומים רבים, וכולל הזדמנויות מפתות לתפקידים מורכבים ומעניינים מכל תחומי תעשיית ההייטק. בין המשרות הנפוצות ניתן למצוא הצעות עבודה לתפקידים של מהנדס חשמל, מהנדס מערכת, מהנדס תוכנה, מומחה סייבר ועוד, לצד ביקוש גבוה לאנשי ביג דאטה, בינה מלאכותית ומשין לרנינג.

מדוע מומלץ לעבוד בתעשיה אוירית

לא חסרות סיבות להצטרף, בין אם מדובר בסיפוק המקצועי, באווירה הקיימת בסביבת העבודה, באפשרויות הקידום ובתנאים. התעשייה האווירית היא חברה חזקה, יציבה ומבוססת היטב, שמעניקה לעובדיה שכר גבוה, תנאים והטבות ותחושת ביטחון כלכלית. החברה מבקשת לגייס אנשי מקצוע מעולים ולבנות איתם קריירה ארוכה ומתגמלת, עם מגוון אפשרויות לקידום ולהתפתחות מקצועית.

על אף גודלה של התעשייה האווירית על כל חטיבותיה ומפעליה, החברה רואה עצמה כמשפחה ודואגת לייצר סביבת עבודה מתאימה – נעימה, תומכת ומפרה. בנוסף, העובדים בחברה לוקחים חלק בפעילויות שוטפות לתמיכה בקהילה ולטיפוח הדור הבא של תעשיית ההייטק.

דגש נוסף בולט באופי החברה הוא השאיפה לחדשנות, ליצירה בלתי פוסקת ולפיתוח של מוצרים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות. בזכות ההון האנושי שלה, הניסיון והידע המקצועי, שומרת התעשייה האווירית על מעמדה כגוף חלוצי ופורץ דרך, אשר אחראי לכמה מהפרויקטים השאפתניים והמרשימים ביותר בהיסטוריה של המדינה. אחד היתרונות הגדולים של קריירה בחברה כמו התעשייה האווירית הוא היכולת לקחת חלק בפרויקטים הצפויים לעצב את עתידה של מדינת ישראל ושל העולם כולו.

בחברה עסקה בעבר בין השאר בפרויקטים כגון: מטוס הנוסעים ומטוס הקרב הראשונים מתוצרת ישראל; לוויין התצפית הראשון של ישראל – אופק1 – ששיגורו לחלל הפך את ישראל למדינה השמינית בעולם בעלת יכולת לשיגור מקומי; לוויין התקשורת הישראלי הראשון עמוס1; טיל החץ; פרויקט השיגור של החללית "בראשית" לחלל בשיתוף עמותת SpaceIL ועוד.

חתירתה הבלתי פוסקת של החברה להמשיך ולתרום להגנת המולדת מתפתחת ומתרחבת עם השנים לתחומים נוספים כגון פיתוח מערכות סייבר מתקדמות, ולאחרונה גם פיתוח מודל מתקדם, המבוסס על בינה מלאכותית, לצורך חיזוי מצבם הרפואי של החולים בקורונה.

מחפשים מודעות דרושים בתעשייה האווירית? רוצים שהעתיד שלכם יהפוך לחלק מההיסטוריה של כולנו? אנחנו כאן ב- Gotfriends בשביל לעזור לכם למצוא את מקומכם במשפחת התעשייה האווירית. השמה להייטק היא המומחיות שלנו ויש לנו את כל הכלים, הניסיון והקשרים הנכונים בשביל להבטיח לכם כניסה לקריירה עליה אתם חולמים. שלחו לנו קורות חיים, ההמשך – יירשם בדפי ההיסטוריה.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים