שותפים להצלחה

דרושים בחברת Dell

דרושים בחברת Dell

כמו כל סיפור טוב, גם סיפורה של חברת Dell האמריקאית, יצרנית המחשבים והאלקטרוניקה מהגדולות בעולם, מתחיל מאדם אחד שמתחיל לעבוד מחדר המעונות שלו באוניברסיטה. במקרה של חברת Dell, מדובר במייקל דל, שב-1984 השקיע 1,000 דולר על מנת להתחיל למכור מחדר המעונות שלו מחשבים שבנה על פי רכיבים שהלקוח בחר.

מהר מאוד עזב דל את לימודיו, ולא לשווא – בשנה הראשונה לעבודתו, תחת שם החברה PC's Limited, הרוויח מעל 6 מליון דולר. שלוש שנים לאחר הקמתה החלה החברה להציע שירותי אינטרנט ולפעול גם מחוץ לארה"ב. ב-1988 שונה שמה לדל מחשבים.

כיום מייצרת חברת Dell מגוון רחב של מוצרים, ממחשבים אישיים וציוד היקפי, דרך תוכנה ועד לשרתים ואמצעי אחסון נתונים. החברה מעניקה גם שירותי תמיכה במוצרים, מעסיקה עשרות אלפי עובדים בסניפיה השונים ומחזיקה בהיקף ייצור שנתי מהגדולים בעולם. לא אחת זכתה לתארים נחשבים מטעם מגזינים כלכליים מובילים כמו פורבס, שדירג אותה כחברה ה-25 בגודלה בארה"ב, או מגזין פורצ'ן שהעניק לה את תואר החברה השמינית המוערצת ביותר בארה"ב.

עבודה ב DELL:

תחומים רלוונטים:
בדל מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

דל כמקום עבודה

מאות סניפי החברה פרושים בכל רחבי העולם, כאשר רק כאן בישראל, אם תבצעו חיפוש אחר הביטוי Dell careers Israel, תמצאו משרות בשלושה מרכזים של החברה – בבאר שבע, בחיפה ובהרצליה. מרכז נוסף של החברה, הרביעי בארץ, נחבא בדרך כלל בקטגוריית דרושים הייטק הרצליה, ונמצא בקיבוץ גליל-ים הצמוד לעיר. מודעות דרושים dell מציעות תפקידים מאתגרים בכל אחד מסניפי החברה בארץ, כאשר למי שעונה על הדרישות ומעוניין בכך, פתוחה גם האופציה לעבודה מעבר לים.

בנוסף לכמות מכובדת של מודעות דרושים Dell, מתפרסמות מדי יום גם הצעות עבודה בחברת Dell emc, חברת הבת של Dell, שנקראה בעבר emc ונקנתה על ידי dell במה שנחשבת לעסקה הגדולה ביותר בהיסטוריה של תחום התעשייה הטכנולוגית, ועומדת על שווי של 67 מיליארד דולר.
לחברת dell ול- dell emc דרושים אנשי הייטק מעולים, במגוון משרות - מהנדס תוכנה, פתרונות ענן, DevOps או Java הם רק חלק מהמשרות שהחברה מבקשת לאייש. הצעות עבודה בחברת dell נחשבות כטובות במיוחד, עם תנאי שכר מעולים וסביבת עבודה איכותית, ופיזור הסניפים שלה בארץ נותן אפשרות למהנדסים מוכשרים מכל רחבי הארץ להצטרף לשורותיה ולהתקדם יחד איתה.

מדוע מומלץ לעבוד בDELL

חברת דל רואה בעובדים שלה את המשאב החשוב ביותר בהשגת הצלחה לטטוח ארוך, ולכן דואגת לטפח אותם, לתגמל אותם על הישגיהם ולעודד אותם להמשיך ולהגיע להישגים נוספים. דרך העבודה של דל היא הצבת מטרות ברות השגה והגדרתן בצורה ברורה. וכאשר צוות משיג את המטרה שהוצבה בפניו – הוא זוכה בתגמול מתאים.

בתור חברה ששואפת להיות בחזית השינויים הטכנולוגיים בעולם, מבקשת Dell לגלות גמישות גם מול שינויים נוספים הקשורים בשוק העבודה. החל מ-2009 מקדמת החברה תכניות ליצירת תרבות עבודה גמישה הכוללת גם עבודה מרחוק, מתוך רצון לאפשר לעובדים לאזן בין הזמן בעבודה לבין הזמן בבית, ומתוך אמונה שעבודה טובה יכולה כיום להיעשות כמעט מכל מקום.

כל מודעת דרושים Dell טומנת בחובה לא רק את תיאור התפקיד ואת מקום העבודה הגמיש המתואר, אלא גם הטבות הקשורות לתחום הבריאות והמחיה, הנחות על מוצרי דל, תכניות ייעוץ וליווי במגוון תחומים וצ'ופרים לעובדים המפנים חברים או בני משפחה לעבודה בחברה.
אם אתם עוברים מדי יום על לוחות דרושים הייטק ואין חדש תחת השמש, אם מודעות דרושים dell מתארות את כל מה שחלמתם עליו ועוד, הגיע הזמן לחפש במקום הנכון – אצלנו, ב-Gotfriends. המומחים שלנו ימצאו עבורכם את המשרות שלא מתפרסמות בלוחות הדרושים, אותן משרות שהחברות משתפות רק איתנו: אלה שיודעים למצוא להן את הטובים ביותר. שלחו קורות חיים כבר עכשיו, המשרות לא יישארו פנויות עוד זמן רב...

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים