דרושים בחברת SIGA

חברת SIGA נחשבת לאחת מחברות הסטארטאפ החלוציות בתחום ה- OT (טכנולוגיות התפעול), הזוכה להתעניינות רבה בארץ ובעולם. החברה נוסדה בשנת 2014, על ידי אילן גנדלמן ואמיר סמואילוף, יזמים יוצאי מערכת הביטחון, אשר זיהו את הפוטנציאל ופיתחו טכנולוגיה ייחודית לזיהוי מתקפות סייבר על מערכות בקרה ותפעול תעשייתיות ועל תשתיות קריטיות. המוצר העיקרי של החברה מסוגל לעקוב, בזמן אמת, אחר שינויים המתרחשים במערכות בקרה ותפעול, באמצעות אותות חשמליים עבור נכסים קריטיים, כגון: מגופים, טורבינות ותהליכים שונים ולהתריע על תקלות ופגיעות הנגרמות בשל תקיפות סייבר. SigaGuard, המוצר המוביל של החברה, המשלב חומרה ותוכנה, יחד עם שימוש באלגוריתמים חדשניים, מעניק הגנה לכלל מערכות הבקרה הקריטיות, לרבות: גז, חשמל, תחבורה, גרעין, מים, ניהול קווי ייצור וניהול בניינים.

עד כה גייסה החברה בשני סבבי גיוס, כמיליון דולר מקרן הוריזון גרינטק ונצ'רס ומהמדען הראשי ו-3.5 מיליון דולר מקרן ההון סיכון הקנדית AWZ HLS Investment fund. לחברה למעלה מ -7,000 לקוחות מובילים בתחומים הפורצ'ן, האשראי, התקשורת, הבריאות, הקמעונאות והטכנולוגיה.

SIGA ממוקמת בעמק הסיליקון של הדרום- בפארק ההייטק של באר שבע, ומאז הקמתה הפכה לאחת מהחברות המבוקשות ביותר בקרב עובדי ההייטק באזור הדרום. עובדה המסבירה את הפופולאריות הגוברת של הביטוי SIGA דרושים במנועי החיפוש.

עבודה ב SIGA:

תחומים רלוונטים:
בסיגה מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

סיגה כמקום עבודה

SIGA נבחרה ב-2018 לאחת מחברות הסטארטאפ המבטיחות שעשויות "לכבוש את העולם", על פי הרשימה השנתית והיוקרתית, המתפרסמת על ידי חברת הייעוץ Gartner.

החברה שואפת להיות הצ'ק פוינט של עולם התשתיות הקריטיות ומחזיקה במוצר ייחודי ובלעדי בעולם. החשיבות לפיתוח הנגב והסביבה היא חלק בלתי נפרד מחזון החברה, הממוקמת בפארק ההייטק של באר שבע, ולצד חזון זה מקדמת החברה גם ערכים של חדשנות, הגנה וביטחון לאומי, סביבת עבודה מפרה ודינאמית, דגש על משאבי אנוש ועוד. לחברה דרושים עובדים במגוון תפקידים במשרדי החברה בבאר שבע ובחוף המזרחי של ארה"ב.

מדוע מומלץ לעבוד בSIGA

אם אתם מעוניינים ליישם את החזון החלוצי, להפריח את הנגב ולהצטרף לאחת החברות המבטיחות בארץ בתחום ה-OT: סיגה היא החברה הנכונה עבורכם. לחברה דרושים עובדים עם תחושה של שליחות לאומית, עם רצון להוביל תהליכים ופרוייקטים פורצי דרך בתחום התוכנה והאלגוריתם בעולם ה-OT. סיגה היא עדיין חברה קטנה, אך מבטיחה אווירה משפחתית לצד גלובליות, תנאי שכר מעולים והטבות סוציאליות, משרדים מפנקים (במה שהוגדר כ"עמק הסיליקון" של באר שבע) ופוטנציאל אמיתי להיות וייז או מובילאיי הבאה של ישראל.

רוצים להשתלב באחת החברות המבטיחות בתחום הסייבר סקיוריטי העולמי? מוזמנים להגיש מועמדות באתר החברה תחת הכותרת: SIGA דרושים ולהתרשם משלל התפקידים המוצעים בחברה. רוצים לשפר את סיכויי הקבלה שלכם לחברה? אנו בחברת השמה GotFriends נשמח לעזור. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את קורות החיים שלכם ומיד תוכלו ליהנות ממאגר עדכני ומרשים של משרות סייבר בעולם ההייטק בחברות המובילות בארץ, עוד לפני שהן מתפרסמות בפורטלים וברשתות החברתיות, והכל תוך ליווי אישי ומקצועי של יועץ השמה אשר יתפור לכם את המשרה הבאה המתאימה בדיוק לשאיפות, לכישורים ולניסיון שצברתם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום

שלחו קורות חיים
המאמץ עלינו!
עזבו אתכם מחיפוש משרות ומישיבה מייגעת מול המחשב.
שלח קורות חיים
שלח קורות חיים
ואנו נמצא עבורך את משרת ההייטק המתאימה לך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.
בחר קובץ
קובץ אינו תקין - אנא בחר קובץ אחר

החלטתם להתפטר? כך תכתבו מכתב התפטרות על פי חוק

החלטתם להתפטר? כך תכתבו מכתב התפטרות על פי חוק

החלטתם על סיום עבודה בחברה שבה אתם עובדים כרגע- לא משנה מה קדם להחלטה ולמה, אם החלטתם על הצעד הבא בקריירה, אם עשו לכם הד-האנטינג או שסתם נמאס לכם ממקום העבודה הנוכחי, לפני שתגידו "שלום ולא להתראות" (עם חיוך), תצטרכו להגיש מכתב התפטרות פורמאלי למעסיק הנוכחי שלכם.

להרחבה