דרושים בחברת Cyren

דרושים בחברת Cyren

היא מגנה על 1.3 מיליארד משתמשים ברחבי העולם ונחשבת לחברה המובילה בזיהוי מוקדם של מתקפות סייבר מתוחכמות על תיבות האי-מייל של המשתמשים. איך זה לעבוד בחברת Cyren?

חברת סיירן הוקמה בשנת 1991 על ידי שלושה ישראלים – אמיר לב, נחום שרפמן וגדעון מנטל. החברה, שנקראה בתחילה קומטאץ', עסקה מאז ומתמיד בתחום הדואר האלקטרוני, אך שינתה מספר פעמים את ההתמקדות שלה בתחום. בתחילה פיתחה תוכנות דואר אלקטרוני, בהמשך סיפקה שירותי Hosting והחל משנת 2002 היא מתמקדת בפיתוח פתרונות לאבטחת רשת, אבטחת תיבת הדואר האלקטרוני והגנה מפני חדירת דואר זבל ומפני מתקפות סייבר כגון ניסיונות Phishing ו- Ransomware.

Cyren עוררה עניין רב לאורך כל הדרך. בשנת 1999, כשעוד עסקה בתחום פתרונות האחסון, גייסה כ-100 מיליון דולר כשהונפקה בנאסד"ק וכן במסגרת הנפקות פרטיות ומשכה כבר אז את תשומת ליבה של חברת מיקרוסופט שהשתתפה באחת ההנפקות. באותה התקופה צמחה החברה בקצב שיא, אך לאחר שפעילתה התבררה כלא רווחית מספיק, הוחלט ב-2002 על שינוי כיוון לתחום אבטחת המייל והרשת.

החברה החלה את דרכה החדשה בפיתוח טכנולוגיה פורצת דרך ומוגנת בפטנט להגנה מפני חדירת דואר זבל לתיבת הדואר האלקטרוני. ב-2009 החלה להיסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב. ב-2010 רכשה סיירן, תמורת 4.8 מיליון דולר, את חטיבת Command Antivirus של חברת אותנטיום האמריקאית. ב-2012 עשתה צעד משמעותי נוסף עם רכישת חברת eleven הגרמנית, אשר חלשה על יותר משליש מהשוק הגרמני בתחום אבטחת הדואר האלקטרוני. עבור הרכישה, שילמה קומטאץ' 11 מיליון דולר.

ב-2014 הפכה קומטאץ' ל- Cyren, חברה הידועה בפתרונות האבטחה המצוינים שלה, וכן בהיותה הראשונה לזהות מתקפות ZeroDay ומתקפות נוספות שנובעות מדפוסי הגלישה או מתיבת הדואר האלקטרוני של משתמשי הקצה.

עבודה ב Cyren:

תחומים רלוונטים:
סיירן מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Cyren כמקום עבודה

פתרונות האבטחה המפותחים על ידי החברה מגנים על יותר ממיליארד משתמשים ברחבי העולם, ורשימת לקוחותיה כוללת, לצד גופים ישראלים מובילים כמו אוניברסיטת חיפה, גם שמות בינלאומיים גדולים כמו גוגל, מיקרוסופט, צ'ק פוינט ועוד. משרדיה הראשיים של החברה נמצאים בוירג'יניה, ארה"ב, ולצד מרכזי פיתוח נוספים באירופה, מחזיקה החברה גם במרכז R&D ישראלי הממוקם בהרצליה.

חיפוש אחר חברות הייטק בהרצליה או חיפוש ממוקד יותר של הביטוי דרושים סיירן בלוחות דרושים הייטק, יראה לכם במהרה שסיירן מגייסת עובדים חדשים כל הזמן. למרכז הפיתוח בהרצליה דרושים בעיקר עובדים בתפקידים טכנולוגיים כמו Data Scientist ,Software Architect וכדומה, אבל ישנם גם תפקידים "עסקיים" יותר כגון Product Marketing Director ,Product Manager ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד בסיירן

מה שלא תמצאו בתיאורי המשרות המופיעות במודעות דרושים סיירן הוא פרטים על סביבת העבודה התומכת והמקדמת של סיירן. החברה, הידועה בתעוזה ובחדשנות שלה, ממציאה את עצמה מחדש כל הזמן, כך שהעובדים נהנים מאתגרים מקצועיים בלתי פוסקים וזוכים לסביבת עבודה שמצד אחד מאפשרת להם להפגין יצירתיות, ומצד שני מספקת יציבות המעודדת להעיז ולשאוף גבוה. החברה מצהירה שהנכס המוצלח ביותר שלה הוא העובדים ולכן משקיעה בסביבת עבודה תומכת, מהנה ומאוזנת, המעודדת גיוון, מתגמלת את העובדים על השקעתם הרבה ומכירה בצורך שלהם בחיים גם מחוץ למשרד.

נשמע טוב, נכון? אבל איך מגיעים למגייסים של החברה? הדרך הקלאסית היא כמובן לפנות דרך מודעות דרושים סיירן או לחפש Cyren Careers ולהגיע ישירות ללוח המשרות באתר החברה, אבל זה הרי מה שכולם עושים, ורובם נשארים בחוץ. כשחברה כל כך מצליחה ומבוקשת פותחת משרה חדשה, מתקבלות כל כך הרבה פניות והמגייסים לא מסוגלים להגיע לכולן. למי הם יגיעו בוודאות? לאלה שיקדימו את השאר, בייחוד אם הם יגיעו עם כמה מילים טובות מאנשי מקצוע שהם סומכים עליהם. זו בדיוק העבודה שאנחנו עושים כאן ב-Gotfriends – ההייטק של ההשמה. הקשרים ההדוקים שלנו עם סיירן ועם שאר חברות ההייטק המובילות במדינה מאפשרים לנו לקבל מהם משרות מתחת לרדאר של מחפשי העבודה ולהמליץ להם על מועמדים שיתאימו להם כמו כפפה ליד. רוצים להצטרף להצלחה של החברה? שלחו לנו קורות חיים ואתם בדרך הבטוחה לשם. 

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים