שותפים להצלחה

דרושים בחברת Mitiga

דרושים בחברת Mitiga

בזכות חשיבה מחוץ לקופסה שהובילה לפיתוח פתרון חדשני ופורץ דרך, הפכה Mitiga לאחד הסטארט-אפים המבטיחים בתחום הסייבר. מתאים לכם להצטרף להצלחה?

כשמדברים על ההצלחה הישראלית בתחום הסייבר העולמי, מדברים על חברות כמו מיטיגה. החברה פורצת הדרך, שהוקמה בשנת 2019, השלימה סבב גיוס Seed בהיקף של 7 מיליון דולר שנה לאחר הקמתה. שנה נוספת מאוחר יותר השלימה מיטיגה סבב גיוס A בהיקף של 25 מיליון דולר, אותו הובילה הקרן הניו יורקית להשקעות בתחום הסייבר ClearSky Security.

החברה הוקמה על ידי טל מוזס, עופר מאור ואריאל פרנס. מוזס ומאור, יזמים מנוסים בתחום הסייבר, רשמו לזכותם שני אקזיטים מוצלחים לפני הקמת מיטיגה, עם מכירת שתי חברות סייבר שהם היו שותפים להקמתן: Seeker Security, אותה רכשה חברת הענק סינופסיס, ו-Hacktics, שנרכשה על ידי התאגיד Ernest & Young. לאחר הרכישה, עמדו שניהם בראש מערכות הסייבר של החברות הרוכשות, מאור בחברת סינופסיס ומוזס בארנסט אנד יאנג. השותף השלישי להקמת מיטיגה, אריאל פרנס, הוא אלוף משנה (במיל'), יוצא 8200 בתחום הסייבר ולוחמת הרשת, אשר קיבל לאורך שירותו פרסים על תרומתו המשמעותית לביטחון המדינה.

עבודה ב Mitiga:

תחומים רלוונטים:
מיטיקה מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Mitiga כמקום עבודה

השירות אותו מציעה מיטיגה ללקוחותיה הוא שירות מנויים, באמצעותו מקבלות החברות תמיכה מקיפה ובלתי מוגבלת להתמודדות עם מתקפות סייבר. הייחוד של מיטיגה לעומת חברות סייבר אחרות הוא שהפוקוס שלה כלל לא מכוון למניעת מתקפות על לקוחותיה. לפי התפיסה הייחודית של מיטיגה, לא משנה כמה אמצעי הגנה קיימים בחברה, מתקפות סייבר ימשיכו להגיע. לכן, במקום לנסות להתגונן מפני מתקפה עתידית, היא מציעה ללקוחותיה מנגנון אוטומטי לניהול התגובה שלאחר התקיפה.

המערכת של מיטיגה, המתפרשת על פני כל תשתיות החברה וסביבת הענן שלה, מאפשרת לארגון כולו להתאושש מהמתקפה תוך שעות בודדות, משפרת את המוכנות והאיתנות של החברה מול תקריות אבטחה ומפחיתה את היקף הנזק שעלול להיווצר בשל המתקפות.

התעוזה, החדשנות ובעקבותיהן גם הצמיחה המהירה של מיטיגה מתבטאות, באופן לא מפתיע, בגיוסים של טאלנטים חדשים ומוכשרים לחברה. מפתיע אפילו פחות לגלות את הביקוש הגבוה מהצד השני, למודעות דרושים מיטיגה, ולהבין באיזו מהירות נחטפות הצעות עבודה ב-mitiga זמן קצר אחרי שהן מתפרסמות. כפי שניתן לראות בכל לוח דרושים הייטק או בכל חיפוש פשוט של מודעות דרושים מיטיגה, החברה מגייסת מועמדים למגוון משרות, בהן משרות פיתוח כגון Backend Developer וכמובן משרות סייבר כמו Incident Responder ,Cyber Security Specialist  ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד במיטיגה

כבר בתחילת דרכה סומנה מיטיגה כאחד הסטארט-אפים המעניינים והמבטיחים בתחום הסייבר. מעבר לעניין המקצועי, לסיפוק ולאתגר הטכנולוגי, מציעה החברה, שמרכז הפיתוח שלה ממוקם בתל אביב, עבודה מול לקוחות מרחבי העולם, בשיתוף פעולה עם המשרדים הנמצאים בלונדון ובניו יורק. שירותי החברה אומצו על ידי לקוחות ממגוון תחומים - ארגונים פיננסיים, גופי בריאות גדולים, חברות ביטוח, חברות הייטק וחברות מסחר אלקטרוני, בהם ארגונים אמריקאים גדולים, היישר מרשימת החברות היוקרתית Fortune 1000.

אם גם אתם רוצים להצטרף לסביבת העבודה המלהיבה והמאתגרת של החברה, חשוב שתדעו שיש לכם לא מעט מתחרים. אתם יכולים לנסות את מזלכם דרך לוחות דרושים הייטק תל אביב ולחפש מודעות דרושים מיטיגה, אתם יכולים גם להיכנס לאתר החברה עצמה, אבל אם אתם רוצים להתבלט מעל שאר המועמדים, לדעת שהמגייסים רואים את קורות החיים שלכם ויותר מכך – מבינים שכדאי להם להזמין דווקא אתכם לראיון – דברו איתנו.
המומחים שלנו ב-Gotfriends – ההייטק של ההשמה, מבינים דבר או שניים בהתאמה בין מועמד למשרה המתאימה, ומנהלים קשרים הדוקים עם חברות ההייטק המובילות בארץ. איתנו, כבר לא תצטרכו "לנסות את מזלכם" כי תהיו הראשונים לקבל הצעות עבודה ב-mitiga, מתחת לרדאר, כולל המלצה חמה מאיתנו שמסבירה בדיוק למה אתם המועמדים המדויקים למשרה. למה אתם מחכים? שלחו לנו קורות חיים ותנו לנו לעשות את העבודה.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים