שותפים להצלחה

דרושים בחברת WhiteSource

דרושים בחברת WhiteSource

היא נולדה מתוך הבנת צורך שלא קיבל מענה בשוק, גייסה עשרות מיליוני דולרים והפכה ללהיט בקרב חברות מובילות לפיתוח תוכנה. האם WhiteSource תהיה מקום העבודה הבא שלכם?

סיפור ההצלחה של חברת WhiteSource הוא דוגמה מצוינת לזיהוי צורך בשוק שלא מקבל מענה, ולביקוש שמגיע ברגע שמספקים אותו. מייסדי החברה, רון רימון, רמי שש ועזי כהן, היו שותפים בחברה בשם Eurekify ומכרו אותה בעסקה של עשרות מיליוני דולרים. במסגרת המכירה, כאשר התבקשו לעבור תהליך גילוי נאות, נדרשו השלושה לספק דיווח על כל ספריות הקוד הפתוח בהן השתמשו לפיתוח מוצרי החברה. הדבר גזל מהם כל כך הרבה זמן, מאמץ ועלויות, שהם החליטו שעליהם לייצר פתרון שיחסוך זאת מחברות אחרות.

ב-2011, הקימו השלושה את וייטסורס והחלו לפתח טכנולוגיה המאפשרת לחברות פיתוח תוכנה לנהל ולאבטח באופן שוטף את ספריות הקוד הפתוח בהן הן משתמשות. בעשר השנים הראשונות לפעילותה גייסה החברה מעל 121 מיליון דולר והפכה להצלחה בינלאומית, עם מאות לקוחות מכל רחבי העולם. כפי שניתן לתאר, הצטרפות לחברה הפכה במהרה להזדמנות אטרקטיבית, ומודעות דרושים WhiteSource זוכות מאז ולאורך כל הדרך לביקוש גבוה ויציב.

עבודה ב WhiteSource:

תחומים רלוונטים:
וייטסורס מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

WhiteSource Careers

הטכנולוגיה של וייטסורס מאפשרת הקטנה של עד 70% מכמות התראות האבטחה בעבודה עם רכיבי קוד פתוח, מבלי לפגוע בתהליך הפיתוח. ככל שרכיבי הקוד הופכים פגיעים יותר למתקפות, כך עולה דרישת המפתחים לאבטחה מוגברת, אך לאבטחה מוגברת יש פעמים רבות השלכות על קצב הפיתוח. באמצעות הפתרון של WhiteSource יכולות החברות לספק אבטחה מוגברת ליישומי התוכנה שלהן, מבלי להאט את קצב הפיתוח ומבלי לפגוע בביצועי התוכנות אותן הן מפתחות.

מודעות דרושים וייטסורס מתפרסמות בלוחות של חברות הייטק בחיפה, שם נמצא אחד ממרכזי הפיתוח של החברה. מרכז נוסף נמצא בכרמיאל והסניף המרכזי של החברה בארץ ממוקם בגבעתיים. בנוסף, מחזיקה החברה סניפים גם בארה"ב ובאירופה. WhiteSource מגייסת עובדים חדשים למגוון של תפקידים, החל ממשרות חלקיות של QA Automation Student, דרך משרות Java Developer ועד לתפקידים בכירים יותר כמו Backend/ Full Stack Team Leader.

מלבד התחרות הגדולה על כל מודעת דרושים WhiteSource חדשה, דבר נוסף שמעיד על היעילות של הטכנולוגיה הוא רשימת מאות החברות הבוחרות להשתמש בשירותיה של וייטסורס. עם לקוחות החברה נמנות ענקיות בינלאומיות כמו מיקרוסופט, IBM, מאסטרקארד, Comcast, פיליפס, טושיבה ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד בוייטסורס

ב-2021 נבחרה וייטסורס לחברה המובילה בניתוח חברות SCA (Software Composition Analysis) שבוצע על ידי The Forrester Wave. החברה קיבלה את הניקוד הגבוה ביותר בקטגוריות כמו היקף הכיסוי, איתור חולשות, אסטרטגיה וחזון ועוד. אבל לא רק ההישגים המקצועיים גורמים למועמדים חדשים להשתוקק לקבוע עם WhiteSource ראיון עבודה, אלא גם סביבת העבודה והגישה של החברה כלפי העבודה וכלפי העובדים.

החברה רואה חשיבות רבה באיזון בין שעות בית לשעות עבודה, מאפשרת שעות הגעה ויציאה גמישות ועבודה במודל היברידי, שאומצה אחרי תקופת הקורונה. מבחינת WhiteSource גיוס עובד חדש הוא לא רק קליטה של אדם חדש למשפחה, אלא גם הזדמנות לקבל פידבק על תהליכי הגיוס ולשפר אותם, ואותה הקשבה לצרכי העובדים נשמרת לאורך כל הדרך.

איך מצטרפים לכל הטוב הזה? מחפשים בגוגל WhiteSource Careers ושולחים קורות חיים? כל כך פשוט? אפשר. אבל אפשר גם לתת למישהו אחר לעשות את החיפוש עבורכם, מישהו שמומחה בזה ויודע למצוא את המשרות הספציפיות שיתאימו לכם, מישהו שיש לו גם גישה למגייסי החברה ויכולת להבטיח שקורות החיים שלכם יגיעו אליהם, יחד עם המלצה ממש חמה. את כל זה לא תוכלו לקבל באמצעות מענה למודעת דרושים וייטסורס, אבל בהחלט תוכלו לקבל דרכנו. Gotfriends היא לא סתם חברת השמה להייטק, היא ההייטק של ההשמה. לא בכדי אנו נחשבים לחברה המובילה במדינה בהשמה להייטק, זו המומחיות שלנו וזו המחויבות שלנו עבורכם. שלחו לנו קורות חיים ואנחנו נדאג להפנות אליכם הזדמנויות מעולות שמגיעות אלינו מתחת לרדאר, הרבה לפני שהן מתפרסמות אפילו באתר החברה, והכי חשוב - הרבה לפני המתחרים שלכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים