שותפים להצלחה

דרושים בחברת Elbit

חברת אלביט מערכות

כאן מגינים על הבית
ממערכות חלל, מרחבי הסייבר ועד מעמקי הים, אלביט מערכות - מחברות ההייטק הביטחוני המובילות בעולם - מציגה בגאווה עולם של טכנולוגיות ישראליות מציתות דמיון ואינסוף הזדמנויות לעבודה עם משמעות עוד משנת 1967!

מה שהתחיל ממרכז מחקר ופיתוח בעצם לא הפסיק לרגע, עם התרחבות גלובלית אדירה ואינסוף פיתוחים חדשניים שנמכרים לכל העולם של מערכות הגנה, מודיעין ותקשורת אלקטרוניים במגוון תחומי סייבר, תקשוב, אוויר, יבשה וים. פרט מעניין הוא שהודות לטכנולוגיות הביטחוניות פורצות הדרך שלה, החלה החברה לעשות בהן שימוש גם בתחומים אזרחיים לחלוטין כמו ברפואה, הנדסה אזרחית, ונהיגה בטוחה.

באלביט מערכות מועסקים בגאווה כ-17,000 עובדים, כ-13,000 מתוכם בישראל שלאורך השנים יצרו תרומה ענקית לביטחון המדינה ומהווים חלק בלתי נפרד בפיתוח היכולות הדמיוניות שמגינות על המשפחות של כולנו. אגב, אם תהיתם כמה ענקית היא התרומה של אלביט מערכות לישראל, היא ענקית כמו 30 פרסי ביטחון בהם זו זכתה ובעוד עשרות פרסים יוקרתיים נוספים.

מקור עולמי מוביל של מערכות טכנולוגיות חדשניות בתחום הביטחוני והאזרחי
מעבר למשמעות המיוחדת בהגנה על הבית, אין ספק שהדבר הבולט ביותר באלביט מערכות הוא האתגר הטכנולוגי העצום, כזה שמאפשר למהנדסים ומהנדסות בכל הדרגים והתחומים, להיחשף ולהשפיע באופן די ייחודי על כל שלבי המחקר והפיתוח של מערכות החברה. בכל פרויקט חדש תמצאו את כל סוגי ההנדסות האפשריות כמו תוכנה, אלקטרוניקה, כימיה ומכונות, וכולן חייבות להשתלב אחת בשנייה בצורה הרמונית כדי לייצר מערכת אינטגרטיבית ללקוח (או "System of systems" כמו שבחברה אוהבים לקרוא לזה) היכן שזה לא יהיה ממוקם על הגלובוס.

אבל מלבד לחדשנות, לביטחון התעסוקתי וליכולת להשפיע על הפרויקטים המשמעותיים ביותר בתעשיית ההייטק הביטחוני, אלביט מערכות היא מקום שיודע להציע אינסוף הזדמנויות להגשמה עצמית ופיתוח אישי. לזה, תוסיפו הזדמנויות קריירה רחבות עם יכולת להשפיע ולצמוח בתוך החברה, אפשרות למעבר מקצועי בין חטיבות, החלפת תחומי עיסוק ומיקומים גיאוגרפיים ותקבלו תמהיל ייחודי בנוף ההייטק הישראלי, כזה שכנראה לא תמצאו בשום מקום אחר.

אווירת מיקרוקוסמוס של ישראליות וטכנולוגיה
בזכות פריסה גיאוגרפית רחבה ב-25 אתרים, מטה גלובלי שיושב בישראל, טווח גילים רחב ומגוון תחומי עיסוק, קיימת באלביט מערכות אווירת מיקרוקוסמוס של ישראליות וטכנולוגיה תוצרת כחול-לבן שמורגשת בכל פינת חשיבה, מסדרון או משרד.  

כל העובדים באלביט מערכות משלבים את ערכי הליבה של החברה כמעט בכל דבר שהם עושים, ואלו בתמורה משולבים גם הם בכל הכשרה או פעילות שמוצעות להם. כל אלו מקרבים את אלביט מערכות יותר ויותר להגשמת חזונה להפיכת מקור עולמי מוביל של מערכות טכנולוגיות חדשניות בתחום הביטחוני והאזרחי.

נוסף על עידוד החדשנות, מפעילה החברה סט רחב של תכניות לפיתוח והעשרת עובדים בהיבטים טכנולוגיים וניהוליים. כמו כן מפעילה החברה תכניות פיתוח קריירה למנהלים ולטאלנטים בכל הדרגים הכוללות, בין היתר, מסלול התפתחות מותאם אישית. בנוסף, החברה פועלת בערוצים רבים להעלאת הגיוון התעסקותי, עושה מאמצים לשמירה על איכות הסביבה גם ברמת המפעלים וגם ברמת סביבת העבודה ומעודדת את העובדים לתרומה לקהילה בצורת התנדבות פעילה.

באתרי החברה השונים תמצאו חדרי כושר מאובזרים, שרותי קייטרינג בשריים וחלביים ושירותים נוספים לטובת העובדים (כן, אפילו שרותי כביסה) כדי שאלו יוכלו להתרכז לחלוטין בפיתוח טכנולוגיות העתיד הבאות. בנוסף, בחלק מהאתרים, הקימו העובדים קבוצות ספורט והרכבי נגינה חובבים כי ככה זה באלביט מערכות, אווירת ההדדיות והכיף נמשכת לאורך כל יום העבודה, וגם אחריו...  

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים