דרושים בחברת Elbit

חברת אלביט מערכות

אלביט הוא שם מוכר בכל בית בישראל. החברה נוסדה בשנת 1966 כשותפות בין משרד הביטחון לבין חברת אלרון, חברה לייצור מכשירים אלקטרוניים המשמשת כענף ההשקעות בתחום הטכנולוגיה של חברת EDB. אלביט, ששמה הוא חיבור של המילים אלרון וביטחון, הוקמה לצרכי ייצור מערכות אלקטרוניות לצרכי ביטחון ולצרכים אזרחיים.

בשנת 1996 התפצלה אלביט לחברת אלביט הדמיה רפואית ולחברת אלביט מערכות, שהיא כיום נושאת הדגל בפיתוח וייצור של אמצעי לוחמה מתקדמים ומערכות אלקטרוניות בטחוניות ואזרחיות בארץ ובעולם. אם תענו על מודעת 'אלביט דרושים' תוכלו לעבוד בחברה שמובילה פרויקטים מרתקים כמו מערכת צי"ד של צה"ל (צבא יבשה דיגיטלי), מפתחת מערכות מל"ט (מטוסים ללא טייס), טכנולוגיות חלל מתקדמות, ונחשבת לחברה מובילה בעולם בתחום של מערכות טלפון וקשר צבאי. בין מוצריה גם מערכות הגנה לטנקים, מצלמות חלל, מערכות אבטחה מתקדמות, שירותי השבחה למטוסים ולמסוקים, מערכות תצפית ואיסוף מידע בים, באוויר וביבשה ועוד.

לחברת אלביט דרושים עובדים מעולים עבור הסניף הראשי הנמצא בחיפה ועבור שאר הסניפים וחברות הבת הממוקמים ברחבי הארץ - רחובות, רעננה, חולון, בני ברק, איירפורט סיטי ועוד. לחברה 12,000 עובדים בארץ ובחו"ל, כאשר חברת הבת העיקרית מעבר לים היא אלביט מערכות אמריקה (ESA) שבין לקוחותיה חברת בואינג, לוקהיד מרטין וצבא ארה"ב.

עבודה ב Elbit:

תחומים רלוונטים:
באלביט מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

אלביט כמקום עבודה

רבים מחפשים אחר מודעות אלביט דרושים ולא רק בגלל העניין המקצועי הרב אלא גם בשל סביבת העבודה הנעימה והמאתגרת. החברה שומרת על מקום יציב בעשרת הגדולים של רשימת החברות שהכי כדאי לעבוד בהן בישראל, שווי השוק שלה עומד על מעל 10 מיליארד ₪ והדבר מתבטא גם בערך מניה יציב, כאשר בהסכם ההעסקה מוצעות לעובדים אופציות במניות החברה.

לחברת אלביט מערכות דרושים עובדים מנוסים ומיומנים לצד סטודנטים בתחילת דרכם המחפשים מקום יציב לצמוח בו ולפתח קריירה מספקת וארוכת שנים. במודעות אלביט דרושים מוצעות משרות במגוון רחב של תחומים – מהנדסי חומרה ואלקטרוניקה, מפתחי אלגוריתמים, מהנדסי תוכנה, מפתחי אפליקציות web, מהנדסי FPGA, אחראי תשתיות IT  ועוד. תוכלו להתרשם מן המגוון אם תחפשו דרושים הייטק חיפה, עבור המרכז של החברה הנמצא במת"מ, אך גם חיפוש אחר מודעות כמו דרושים אלביט מערכות באופן כללי יניב תוצאות, ויפתח בפניכם אפשרויות העסקה במקומות כמו נתניה, חולון, רחובות, שדרות ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד באלביט

לא לשווא בתחום החיפוש אחר דרושים אלביט היא מהמבוקשת ביותר בתחום ההייטק, ושפע של הצעות עבודה באלביט נחטפות מיד עם פרסומן. קריירה באלביט היא מעל לכל מלאה באתגר ועניין וסיפוק בידיעה שמוצרי החברה תורמים לביטחון המדינה ובנות בריתה בעולם. מעבר לכך, באלביט מערכות מאמינים בטיפוח העובדים, וביצירת מקומות העסקה לטווח ארוך ואפשרויות לקידום מתוך החברה. לחברת אלביט מערכות דרושים עובדים שיכולים להיות בטוחים שנכנסו למקום עבודה בו משקיעים בהדרכות רבות לפיתוח מיומנויות ניהוליות, טורחים לבצע בקרב העובדים סקרי שביעות רצון תקופתיים, ומשקיעים בימי גיבוש, פעילויות והטבות לעובדים.

על מודעות אלביט דרושים עונים מועמדים מאוניברסיטאות שונות ומקומות עבודה שונים, והחברה משקיעה לא מעט ביצירת מכנה משותף בין העובדים במישור המקצועי והחברתי. את צוותי הניהול שלה שואפת החברה להצמיח מתוך שורותיה, כך שהיום אתה בתחילת דרכך ועונה למודעת אלביט דרושים שהתאימה לך, ומחר כבר תוכל למצוא את עצמך במסלול הישיר לניהול ובהתנסויות מעניינות בכל התחומים שיש לחברה להציע.

מחפשים מודעות 'אלביט דרושים'? למה לעבוד קשה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. Gotfriends  היא חברת השמה המתמחה בחיבור מועמדים למשרות הרלוונטיות ביותר עבורם. שלחו לנו קורות חיים ונשמח לקדם אתכם לקראת התפקיד המקצועי הבא שלכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום

שלחו קורות חיים
המאמץ עלינו!
עזבו אתכם מחיפוש משרות ומישיבה מייגעת מול המחשב.
שלחו קורות חיים
שלחו קורות חיים
ואנו נמצא עבורך את משרת ההייטק המתאימה לך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות.
בחרו קובץ
קובץ אינו תקין - אנא בחר קובץ אחר

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

למה כדאי לכם לגייס טאלנטים לחברה דווקא עכשיו, בזמן משבר הקורונה

זה נכון שלמשבר הקורונה יהיו (ויש כבר עכשיו) השלכות קשות על המשק ועל הכלכלה, אבל יש גם הזדמנויות שכדאי לנצל. המשבר מספק לכם אפשרות חד פעמית להשקיע בגיוס מהיר ואיכותי של טאלנטים, כדי שביום שבו הכל ייגמר – תוכלו לחזור לעניינים בכל הכוח

להרחבה