שותפים להצלחה

דרושים בחברת Apple

דרושים בחברת Apple

חברת apple אחראית, ללא ספק, לאחד השינויים המהותיים באורח החיים שלנו. מפתחת תוכנות המחשב, המחשבים האישיים ומוצרי האלקטרוניקה משפיעה על חיינו במגוון עצום של אספקטים, עם מחשבי המקינטוש, מכשירי האייפון, אייפד ואייפוד, תוכנת המדיה iTunes, דפדפן הספארי ומוצרים נוספים, ועוד הרבה מעבר להם.

החברה נוסדה בשנת 76 והוכרה כחברה בע"מ פחות משנה מאוחר יותר, בשם "Apple Computer Inc" ב-2007 הוסרה המילה Computer משם החברה, עם השקת האייפון ותחילת דרכה של החברה במוצרים שאינם מחשבים אישיים.

אין כנראה צורך להסביר מדוע קריירה באפל היא אחת השאיפות של כל מהנדס תוכנה או איש הייטק באשר הוא, אך למה שלא נתענג על מספר נתונים שיבהירו לכם את היציבות הכלכלית והתנאים שמציעה apple  לעובדיה:

  • שווי השוק של החברה הוא מעל 700 מיליארד דולר
  • ההכנסות החברה עומדות על סכום אסטרונומי של יותר מ- 229,234,000,000 דולר בשנה
  • ב-2018 הפכה אפל לחברה הציבורית הראשונה בהיסטוריה שרשמה שווי שוק גבוה מטריליון דולר
  • מ-2001 עד 2018 לא נרשמה אפילו ירידה אחת בערך המניה של החברה
  • מאז 2018 חלו שינויים קלים בנתונים אלו, אך החברה עדיין מציגה נתונים מרשימים ורקורד הישגים מעורר התפעלות

עבודה ב Apple:

תחומים רלוונטים:
באפל מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Apple כמקום עבודה

עם מדינת ישראל מנהלת חברת apple רומן ממושך, מה שמבטיח לכם, היושבים בציון, לראות עוד ועוד מודעות דרושים apple הפותחות בפניכם היצע מרשים ומגוון של משרות באפל. את הקשר הישראלי פתחה רכישה של חברת "אנוביט" הישראלית בידי אפל, בכ-400 מליון דולר, אז גם החליטה אפל לפתוח את מרכז הפיתוח והשיווק הראשון שלה מחוץ לארה"ב – כאן בהרצליה פיתוח.

מודעות דרושים apple יופיעו לא רק בלוחות דרושים הייטק הרצליה, כיוון שמאז התווספה כתובת apple נוספת, השייכת לסניף הנמצא במרכז התעשייה מת"ם שבחיפה. גם רכישות נוספות של סטארטאפים ישראלים נעשו מאז על ידי אפל – לא פחות משלוש חברות ישראליות נוספות בכ-400 מליון דולר נוספים, על פי ההערכות.

לחברת אפל עשרות סניפים בכל רחבי העולם, בכל אחת מהיבשות, כך שניתן למצוא מודעות דרושים בכל מדינה בה תהיו מעוניינים לעבוד. אך המסלולים הנוחים יותר לעובדים המעוניינים בקריירה מעבר לים, יתחילו במודעות דרושים אפל בישראל, שיתפתחו לביקורים חוזרים ונשנים במרכזי החברה בחו"ל, ומשם להצעות אטרקטיביות לרילוקיישן, לאחר שכבר התבסס מעמדם בחברה.

מדוע מומלץ לעבוד ב- Apple

חברת apple מחזיקה, ללא ספק, בתארים, בהישגים ובמשאבים המאפשרים לה להשקיע בעובדים שלה כמו שלא הרבה חברות יכולות להרשות לעצמן. החברה מציעה לעובדים בכל הדרגות אופציות למניות או הנחה ברכישתן, כך ששליחת קורות חיים למודעת דרושים  יכולה להיות צעד שישנה לחלוטין את עתידכם הכלכלי.

בנוסף, ואולי אף חשוב מכך, מועמדים שרוצים להרגיש בפועל ובשיא הרצינות, שהשמיים הם הגבול. שיש להם את הגב לחלום בגדול, להציע רעיונות ולראות אותם קורמים עור וגידים, להשפיע על העולם כולו ולעבוד יחד עם המוחות המבריקים והיצירתיים ביותר בעולם.

עזבו אתכם מלוחות דרושים הייטק, אין צורך להמשיך לחפש מודעות דרושים apple. לחברה כזאת אתם צריכים להיכנס בדלת הקדמית, ישירות אל המשרות שלא מתפרסמות בשום מקום אחר, חוץ מאצלנו. שלחו לנו קורות חיים עוד היום והמומחים של Gotfriends  יבטיחו לכם מקום בחברה שמעוררת השראה במליונים של אנשים מכל העולם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים