דרושים בחברת AppsFlyer

דרושים בחברת AppsFlyer

AppsFlyer צמחה בקצב מסחרר מיום הקמתה, וגדלה להיות חברה שחולשת על עשרות אחוזים מנתח השוק הבינלאומי. מה אתם אומרים? מתאים לכם לעבוד ביוניקורן ישראלי?

ב-2020 השלימה AppsFlyer סבב גיוס גדול במיוחד. על פי ההערכות, רק שנתיים-שלוש קודם לכן עמד שוויה על כ-300 מיליון דולר, וכשהגיעה לסבב הגיוס הגדול של 2020 היא כבר אחזה בסטטוס של חברת יוניקורן. אם תשאלו את העומדים בראשה, זוהי רק ההתחלה.

אפספלייר הוקמה בשנת 2012 על ידי אורן קניאל ורשף מן, ושמרה על מגמת צמיחה מרשימה כמעט מן הרגע הראשון. ב-2014 השלימה סבב גיוס ראשון בהיקף 7.1 מיליון דולר, ב-2015 סבב גיוס שני בהיקף של 20 מיליון דולר, ב-2017 גייסה 56 מיליון דולר וב-2020, בסבב גיוס D, השלימה גיוס של 210 מיליון דולר לפי שווי של 1.4 מיליארד לפני הכסף.

בין שני סבבי הגיוסים של 2017 ו-2021 גדלה פי 4 כמות העובדים בחברה, וב-2019 חצתה החברה רף הכנסות של 150 מיליון דולר בשנה. ב-2018 הודיעה אפספלייר כי רכשה את צוות הפיתוח של חברת Yodas (Acquihirel), דבר שתרם גם הוא להתפתחות המהירה שלה.

AppsFlyer Careers:

תחומים רלוונטים:
באפספלייר מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

AppsFlyer כמקום עבודה

AppsFlyer עוסקת בחיבור בין שני תחומים מבוקשים במיוחד – תחום המובייל ותחום הביג דאטה. הפלטפורמה שפיתחה מאפשרת לחברות, מפתחי אפליקציות ומפרסמים לנתח את טיב הפרסום במובייל באמצעות דיווח בזמן אמת על אפקטיביות הפרסומים השונים. באמצעות הפלטפורמה, המדווחת למשתמשים מאין הגיעו המשתמשים הרווחיים שלהם וסורקת את כלל הפרסומים ברשתות החברתיות, את מודעות הפרסום ברשת, את החיפושים במנועי החיפוש, הדיוורים הישירים במייל וכן הלאה – מאפשרת החברה ללקוחותיה לנהל את מאמצי השיווק שלהם במובייל בצורה חכמה ואפקטיבית.

אפספלייר פועלת מול לקוחותיה באמצעות מנוי חודשי לתוכנה שפיתחה, כאשר התשלום מתבצע בהתאם להיקף השימוש של הלקוח ולכמות הפונקציות אותן הוא רוכש דרך המערכת. לחברה משרדים בארה"ב, דרום אמריקה, אירופה, אסיה ואוסטרליה, אך  בעמוד ה- appsflyer careers באתר החברה ניתן לראות שהכמות הגדולה ביותר של משרות טכנולוגיות פתוחות נמצאת כאן בארץ, בסניף הרצליה. עם זאת, מודעות דרושים אפספלייר מתפרסמות לא רק בלוחות דרושים הייטק הרצליה אלא גם בלוחות הצפוניים, כיוון שלחברה יש סניף נוסף בארץ, הממוקם בחיפה. בין המשרות הנפוצות – DevOps Engineer, Full Stack Developer, BIG DATA Architect, Backend/Frontend Engineer ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד ב- AppsFlyer

אפספלייר חולשת על נתחי שוק של עשרות אחוזים מהשוק הסיני והאמריקאי, וכובשת עוד ועוד שווקים גדולים בעולם. על מנת לעמוד בדרישה הגבוהה לשירותיה, לחברת אפספלייר דרושים המוחות היצירתיים והחדים ביותר – והיא נותנת לא מעט בתמורה לכך. החברה מציעה לעובדיה חבילת אופציות, חבילה נדיבה של ביטוח בריאות פרטי, קורסים וחוגים להעשרה והזנה מקצועית, גופנית ונפשית וסביבת עבודה vegan friendly. בנוסף, מפעילה החברה תוכנית בשם GEEP (Global Employee Exchange Program) במסגרתה יכולים העובדים לעבור למשך חודש לסניף אחר של החברה, ולקבל אופציה לרילוקיישן שנה מאוחר יותר. בכל סניפיה שומרת החברה על מודל עבודה גמיש המאפשר לכל עובד לעבוד מכל מקום, ולהגדיר לעצמו את ה-Work/ Life Balance המתאים לו.

כאמור, לסניף הרצליה של חברת AppsFlyer דרושים לא מעט עובדים חדשים, וגם הסניף החיפאי מציע הזדמנויות שכדאי לבדוק. אבל אם אתם רוצים להגיע למגייסים ולא להיעלם בתוך מאות המתחרים שלכם שחולמים על מקום עבודה כזה, כדאי לכם לשכוח ממודעות דרושים AppsFlyer ולמצוא עבודה בדרך הטובה והיעילה ביותר – דרכנו! אצלנו ב-Gotfriends – ההייטק של ההשמה, תמצאו משרות הייטק שלא מתפרסמות בשום לוח דרושים ומגיעות אלינו היישר מהחברות, מתחת לרדאר של שאר מחפשי העבודה. איתנו תקבלו את המשרות שמתאימות לכם ולדרישות שלכם, יחד עם ייעוץ וליווי ממיטב ממומחי ההשמה שלנו, ובצירוף המלצה חמה למראיינים ולמגייסים שלכם, שמהווים חלק מהרשת החברתית-מקצועית הענפה שיצרנו. כדאי לכם למהר, המשרות הפתוחות באפספלייר נחטפות בקצב מהיר – שלחו לנו קורות חיים והצטרפו למועמדים המאושרים שיאיישו אותן.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים