דרושים בחברת Infinidat

דרושים בחברת Infinidat

להפוך ליוניקורן תוך שנה מהשקת מוצר ראשון זה משהו שלא הרבה חברות יכולות להגיד על עצמן. Infinidat בהחלט יכולה. האם המשרה הבאה שלך נמצאת כאן?

אינפינידט היא חברה ישראלית-אמריקאית המפתחת פתרונות אחסון נתונים. החברה הוקמה בשנת 2011 על ידי משה ינאי, אחד החלוצים בתחום אחסון המידע, אשר בעברו שני אקזיטים מוצלחים, תפקיד ניהולי ב-IBM ו-14 שנות עבודה ב-EMC, ענקית האחסון העולמית המוכרת היום כתאגיד Dell EMC, בהן הוביל את הפיתוח של סימטריקס – מוצר הדגל של החברה.

ב-2013, שנתיים בלבד לאחר הקמתה, הגישה אינפינידט בקשה ל-93 פטנטים. נכון ל-2021 הוציאה החברה מעל 140 פטנטים. מלבד העשייה האינטנסיבית, הראתה החברה גם נתוני צמיחה שוברי שיאים, כבר בשנותיה הראשונות. ב-2014 השיקה את המוצר הראשון שלה, מוצר הדגל InfiniBox המספק מערכי אחסון גדולים ומבוסס על HDD, SSD ורכיבי DRAM.

תוך שנה מהשקת האינפיניבוקס, בשנת 2015, דווח כי שווי החברה עומד על 1.2 מיליארד דולר. באותה שנה גייסה החברה מימון של 150 מיליון דולר. ב-2017 גייסה החברה 95 מיליון דולר ושוויה הוערך בכ-1.6 מיליארד דולר. סך הכל, ב-10 השנים הראשונות לקיומה, גייסה אינפינידט יותר מ-350 מיליון דולר.

Infinidat Careers:

תחומים רלוונטים:
באינפינידט מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Infinidat כמקום עבודה

Infinidat נחשבת לחברה פורצת דרך בתחום אחסון הנתונים, המספקת את כל צרכי האחסון הנדרשים לארגון: פתרונות אחסון נתונים, הגנה על נתונים, אחסון ענן ועוד. הטכנולוגיות העומדות מאחורי המוצרים השונים שפיתחה החברה (רבות מהן, כאמור, מוגנות בפטנט) מבטיחות ביצועים גבוהים, זמינות גבוהה, היקפי אחסון של מולטי פטה-בייט וצמצום עלויות.

על אף שמנכ"ל החברה האמריקאי אשר נכנס לתפקידו לאחר פרישתו של משה ינאי, מנהל את החברה מארה"ב, אינפינידט הרצליה שימשה מאז ומתמיד כמטה החברה הראשי. לצידו מחזיקה החברה סניפים נוספים ברחבי העולם.

הצמיחה המתמדת של החברה מאפשרת לה להציע מגוון הזדמנויות מעניינות למחפשי העבודה, ולרענן באופן תדיר את עמוד ה-Infinidat Careers באתר. מי שיענו למודעות אינפינידט דרושים ימצאו בחברה אתגר מקצועי, סביבת עבודה חדשנית ומלאת תעוזה ולא פחות חשוב מכך – תנאים מצוינים. לצורך הדוגמה, לתפקידי Software Developer השונים, למשל C++ Software Developer, מציעה אינפינידט משכורת ממוצעת של 20.5 אלף ₪ לחודש. Python Developer, לעומת זאת, יזכה לשכר גבוה בכ-10 אלפים ₪ בחודש.

מדוע מומלץ לעבוד ב- Infinidat

לחברת אינפינידט דרושים עובדים עם ניצוץ יצירתי, תשוקה למקצוע וחיפוש תמידי אחר השראה. החברה, שמגדירה את עצמה כחברה כיפית, צעירה, דינמית וחדשנית, מעוניינת לגייס לשורותיה אנשים שלא מחפשים רק מקום עבודה אלא מקום בו יוכלו ללמוד, לגדול ולפרוח. אם זה נשמע כמו תיאור מדויק שלכם, תשמחו לשמוע שהחברה מאמינה כי סביבת העבודה הפיזית חשובה לא פחות מהאתגר המקצועי ומהקולגות שלכם, ולכן הפכה את משרדי Infinidat ישראל למקום נעים שכיף להגיע אליו ולעבוד בו. בנוסף, חשוב לדעת כי החברה מעניקה הזדמנות שווה לכל מועמד, ללא הבדלי גזע, צבע, גיל, דת, מין, נטייה מינית, זהות מגדרית, מוצא, או כל מאפיין אחר.

עכשיו, כשיש לכם את כל המידע הדרוש על החברה, כל מה שנותר לכם לעשות הוא להגיע לראיון עבודה. איך עושים את זה? יש את הדרך הארוכה, המייגעת והבכלל לא בטוחה שבה אתם חורשים לוחות דרושים הייטק, שולחים שוב ושוב את קורות החיים ומקווים לטוב, ויש דרך קצרה ויעילה שמביאה תוצאות ודורשת מכם לשלוח קורות חיים רק פעם אחת – אלינו.

כחברת ההשמה להייטק המובילה בישראל, אנו מנהלים קשרים הדוקים עם אינפינידט ועם שאר החברות המובילות בארץ, אשר מנהלות מולנו תהליכי גיוס רבים וסומכות על ההמלצות שלנו. בזכות קשרים אלו, המומחים של Gotfriends – ההייטק של ההשמה, מקבלים את כל המשרות השוות ביותר לפני כולם, מתחת לרדאר של מחפשי העבודה. מתוכן, המשרות שמתאימות לדרישות ולצרכים שלכם עוברות ישירות אליכם, כך שאתם מקבלים גם ליווי מקצועי, גם ייעוץ בנוגע לדרך המקצועית שלכם וגם יתרון על המתחרים. שלחו לנו קורות חיים ותחזיקו חזק, הקריירה שחלמתם עליה מתחילה ממש עכשיו.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים