שותפים להצלחה

דרושים בחברת Verint


בשוק הטכנולוגי חברות מבדלות את עצמן לא רק במוצר ובמחיר אלא בעיקר בשירות. בעולם של שיתוף ברשתות חברתיות השירות הופך להיות גורם מבדל משמעותי (הכרות של הספק עם הלקוח וצרכיו, איכות השירות, יעילות, קיצור זמן שיחה, הבנה מהירה יותר של הצורך ומתן פתרונות מהירים וטובים).  

Verint מתמקדת בפיתוח פלטפורמת ענן עם מגוון גדול של פתרונות תוכנה עבור החברות והפירמות הגדולות בעולם. חברות אלו מפעילות מרכזי שירות לקוחות גדולים הכוללים עשרות-אלפי נציגים, במטרה לשפר ולייעל את איכות השירות. מוצריה של Verint יושבים על הציר שבין החברות ללקוחות שלהן, מאפשרים להן ללמוד מהאינטראקציה ביניהם, לייצר תובנות ובאמצעותן לשפר ולייעל את השירות. המוצרים חוסכים ללקוחות זמן ואנרגיה ומשפרים את החיים של מיליוני אנשים ברחבי העולם.

סוויטת המוצרים של Verint מספקת פתרונות בתחום ההקלטות של אלפי ומיליוני אינטראקציות ביום, ב-Voice וב-Text, תיעוד שלהן וביצוע אנליזות מורכבות, זיהוי טרנדים ומיפוי נושאי האינטראקציות במוקד. כל זאת תוך שימוש בטכנולוגיות הבאות: Speech Analytics, Text Analytics ,AI ,Machine learning ו-NLP. בנוסף מספקת החברה מוצרים המאפשרים להעריך את איכות השירות של הנציגים ורמת שביעות רצון הלקוחות.

 

עבודה ב Verint:

תחומים רלוונטים:
בורינט מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Verint כמקום עבודה

Verint הוקמה בישראל בשנת 1994, ועם השנים הפכה לחברה ציבורית משגשגת שנסחרת בנאסד"ק, עם מחזור כספי של מעל 900 מיליון דולר בשנה. בשנת 2021  פיצלה Verint את פעילותה הביטחונית והאזרחית לשתי חברות שונות: חברת קוגנייט טכנולוגיות, העוסקת בתחום מודיעין הסייבר, וחברת ורינט שממשיכה להתמקד בפיתוח תוכנה למערכי שירות לקוחות בתחום האזרחי.

החברה מונה כ-4,300 עובדים ברחבי העולם ומתוכם כ-200 עובדים במרכז הפיתוח הישראלי הממוקם בהרצליה, שהינו מרכז הפיתוח הגדול ביותר של החברה, והמקור לכמות גדולה של משרות המתפרסמות מדי שבוע בלוחות דרושים הייטק הרצליה. הסביבה האנושית מיוחדת במינה, עובדי החברה מאופיינים ברמות גבוהות של נחישות ואמפתיה, יכולת הקשבה, יצירתיות, תשוקה אמיתית לשיפור חוויית הלקוח ואכפתיות אחד כלפי השני.

מדוע מומלץ לעבוד ב- Verint

הביקוש מצד שוק המועמדים למודעות דרושים Verint גבוה לא פחות מהדרישה שמציגה החברה, ויש לכך לא מעט סיבות. החברה הינה גלובלית ומשגשגת, המייצרת מגוון הזדמנויות לפיתוח מקצועי לכלל עובדיה, תוך הגשמת שאיפותיהם וגאווה רבה במוצרים השונים. הסביבה הארגונית מאופיינת באוזן קשבת לצרכי העובד ועמדותיו, יש מקום להציע, לשאול וכמובן גם לטעות- המצע הטוב ביותר עבור חדשנות. מושקעים מאמצים רבים בשימור התרבות הארגונית הייחודית, יחד עם מחויבות לתרומה לקהילה ולשוויון הזדמנויות, הטבות ופעילויות בתוך ומחוץ למשרדי החברה, הכל תוך כיבוד מקסימלי של ה-wellbeing של העובדים ואיזון בין העבודה לחייהם האישיים.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים