דרושים בחברת Verint


עבודה בחברת Verint

בעולם דינמי בו מוחלפות כמויות אדירות של מידע בכל רגע, פתרונות אינטיליגנציה ברת פעולה (Actionable Intelligence) הם הכרח, זו בדיוק ההתמחות של חברת Verint, מובילה עולמית בתחום שבפתרונות שפיתחה משתמשים מעל 10,000 חברות וארגונים ב-180 ארצות ברחבי העולם.

החברה עוסקת בפיתוח אמצעים להקלטות דיגיטליות של וידאו ואודיו ולניהול וניתוח הקול והתמונה תוך שימוש במאגרי מידע קיימים, על מנת לשמש למודיעין בטחוני ועסקי. בין מעל 800 הפטנטים הרשומים של החברה, פיתחה טכנולוגיה מתקדמת לזיהוי פנים המסייעת באיתור ובתפיסה של פושעים וטרוריסטים במתקני ציבור ברחבי העולם.

שווי החברה מוערך בכמיליארד דולר והיא מעסיקה כ-5,000 עובדים מרחבי העולם. הסניף הראשי של החברה ממוקם בניו יורק, ובנוסף לו ישנם כ-10 סניפים נוספים בארה"ב בלבד ומעל 30 נוספים ברחבי העולם – ברזיל, יפן, סין, אוסטרליה, רוסיה, צרפת, פולין, טורקיה, ישראל ועוד.

עבודה ב Verint:

תחומים רלוונטים:
בורינט מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Verint כמקום עבודה

לחברת ורינט ישראל הנהלה הממוקמת בהרצליה, שם נמצא גם מרכז הפיתוח הישראלי בו מועסקים כ-750 עובדים. לא כל חברה שתמצאו בלוח דרושים הייטק הרצליה, תציע לכם את הפוטנציאל שמגיע עם עבודה ב- Verint. עבודה ב- Verint Israel פירושה הצטרפות למרכז פיתוח השייך לרשת עולמית בעל שם בינלאומי – המתבטא במוניטין, משאבים ואפשרויות קידום בארץ ומעבר לים.

מודעות פונות למגוון רחב של אנשי מקצוע – מתכנת C++, מהנדס אוטומציה, איש שיווק, מתכנת Php ורבים נוספים. בחלק מהמשרות תופיע דרישה לשפה נוספת, וייתכן שיידרשו נסיעות רבות לחו"ל, אך לכולן משותף דבר אחד: לחברת Verint דרושים אנשים מוכשרים שמחפשים לצמוח ולגדול יחד איתה, ורואים את עתידם בחברה לטווח הארוך.

מדוע מומלץ לעבוד ב- Verint

מודעות הדרושים הן מהמודעות המבוקשות ביותר, ויש לכך לא מעט סיבות. ראשית, מדובר בחברה מובילה בתחומה, הידועה בחדשנות ובמצוינות שלה ומוערכת על ידי חברות, ארגונים ואנשי מקצוע בכל העולם. מעל 85% מהחברות השייכות לרשימת Fortune 100 משתמשות במוצרי החברה. שנית, מי לא ירצה לעבוד בסביבת עבודה המתוארת על יד החברה כ- Cool Technology & smart people?

לחברת ורינט דרושים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, והחברה רואה בהם משאב בעל ערך רב, ומציעה תנאים מעולים על מנת לגייס אותם לשורותיה ולהגיע להישגים יחד איתם. החברה מבטיחה לספק לעובדיה הזדמנויות לצמיחה מקצועית בסביבה שמטפחת מצוינות, הישגיות ושיתוף פעולה. בין ערכי החברה, חשובה מאוד התרומה לקהילה ועובדיה משתתפים בפעילויות רבות כגון חלוקת אוכל לנזקקים, נקיון פארקים, איסוף בגדים וציוד לילדים ועוד. כחלק מחזון החברה מוגדר כי לחברת Verint דרושים עובדים בעלי אכפתיות למקום עבודתם ולעולם בו הם חיים.

חושבים שלחברת ורינט דרושים אנשים בדיוק כמוכם? גם אנחנו! ואיתנו תוכלו להוכיח את זה לכל שאר העולם. עם המומחים של GotFriend תמצאו את עצמכם בעבודה עליה חלמתם, זו שנדמה שנבראתם במיוחד עבורה, מהר הרבה יותר מכפי שהעזתם לקוות.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים