שותפים להצלחה

דרושים ב Cellebrite

המוצר הראשון שייצרה סייע לחנויות סלולר להעביר את המידע מהנייד הישן של הלקוח לנייד החדש. היום סלברייט היא מעצמה בתחום הפורנזיקה הדיגיטלית שמסייעת במיליוני חקירות בכל רחבי העולם. תמיד חלמתם להיות גיבורי על? יכול להיות שזה בדיוק המקום עבורכם

זוכרים את הימים שבהם כל קנייה של נייד חדש הצריכה העברה של המידע מהנייד הישן אליו? כך בדיוק התחילה חברת Cellebrate את דרכה, כאשר הוקמה כאן בישראל, ב-1999, על ידי אבי יבלונקה, יובל אפללו וירון ברץ. המוצר הראשון של החברה, שאפשר לנציגי המכירות בחנויות הסלולר לבצע את העברת המידע שהייתה אז הכרחית עם קניית מכשיר חדש, שימש מאות אלפי חנויות סלולריות בכל רחבי העולם.

בשנת 2007 נרכשה על ידי תאגיד בשם FutureDial Incorporated, שאחד מבעלי המניות הגדולים ביותר שלו הוא חברה יפנית בשם Sun Corporation, שמחזיקה כיום בבעלות על סלברייט ובאחוז הגבוה ביותר של מניות החברה. החל מאותו שלב, החלה סלברייט לצמוח ולהתפתח ונכנסה לתחום הפורנזיקה הדיגיטלית.

כיום עוסקת החברה בפיתוח טכנולוגיות המשמשות רשויות אכיפה וחוק, גופי מודיעין וחברות פרטיות לצורך זיהוי פלילי דיגיטלי וניתוח נתונים דיגיטלי. היא נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום ועל פי ההערכות מחזיקה בכ-50% מנתח השוק.

עבודה ב Cellebrite:

תחומים רלוונטים:
בסלברייט מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Cellebrite כמקום עבודה

הטכנולוגיות שפיתחה ומפתחת סלברייט מסייעות לרשויות אכיפה בכל רחבי העולם לפענח פשעים ונמצאות בשימוש במיליוני תיקי חקירה מדי שנה. באמצעותן, מצליחים גופי משטרה בכל העולם לאתר נעדרים, להרשיע עבריינים, לעצור טרוריסטים ועוד. לאור העובדה שכולנו היינו רוצים להפוך את העולם לטוב יותר, אפשר להבין מדוע מודעות דרושים סלברייט נחשבות כבר שנים למבוקשות במיוחד.

 בין היתר, סייעו הטכנולוגיות של החברה לחשוף רשת בת מעל 100 חשודים בסחר בבני אדם בתאילנד, להגן על ילדים מפשעי מין ולסייע למרכז הלאומי לילדים נעדרים ומנוצלים בארה"ב להיאבק בניצול מיני ופורנוגרפיה של ילדים. בנוסף, פיתחה סלברייט טכנולוגיה המאפשרת לסרוק את הנייד של אדם שהיה מעורב בתאונת דרכים על מנת להבין אם השתמש בנייד ברגעים שלפני התאונה, דבר שעשוי לסייע בקביעת אשמתו/חפותו בכל הנוגע לגרימת התאונה.

החברה נמצאת בצמיחה מתמדת ומפרסמת משרות הייטק חדשות באופן שוטף עבור כל אחד מסניפיה ברחבי העולם וגם כאן בארץ, בסניף החברה הממוקם בפתח תקווה. את מגוון המשרות תוכלו למצוא בלוחות דרושים הייטק פתח תקווה או בחיפוש אחר לוח המשרות של אתר החברה – Cellebrite Careers, אבל למה שתעבדו קשה כשאנחנו כבר עשינו את העבודה בשבילכם ומצאנו שהמשרות הפתוחות הנפוצות ביותר בסניף הישראלי של החברה הן משרות Software Engineer ,Devops Engineer ,FrontEnd Engineer משרות Security Researcher באנדרואיד וב-iOS ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד ב-Cellebrite

מאחורי מודעות דרושים סלברייט נמצאת חברה עטורת פרסים שיכולה לתת לכם יציבות, אתגר ובעיקר עבודה עם משמעות אמיתית. נכון, בין היתרונות הגדולים של סלברייט תנאים מעולים הם בהחלט במקום טוב בפסגה, אבל הידיעה שאתם עושים משהו שאתם באמת יכולים להתגאות בו היא מה שבאמת מניע את החברה. 

חשוב לדעת שהחברה אינה מוכרת את שירותיה ומוצריה לכל אחד וכי הגופים הפרטיים הנעזרים בשירותיה, לטענתה, הם רק כאלה ששייכים לרשימת Fortune 1000  היוקרתית. בנוסף, החברה פיתחה מדדים מיוחדים לזיהוי שחיתויות ופגיעה בזכויות אדם על מנת לוודא שהטכנולוגיה שהיא מפתחת לא תגיע, חלילה, לידיים שעלולות לנצל אותה לרעה.

אם להיות גיבורי העל של ענף ההייטק זה כל מה שאתם חולמים עליו, עבודה בסלברייט היא בדיוק מה שאתם מחפשים. אבל רגע לפני שאתם מסתערים על לוחות דרושים סלברייט, חשוב שתדעו שהביקוש למשרות בחברה גבוה במיוחד ולכן, לפני שתגיעו להיאבק בפושעי כל העולם, תצטרכו להביס כמה וכמה מתחרים ראויים.

אל חשש, בדיוק בשביל זה אנחנו פה – Gotfriends, ההייטק של ההשמה וגיבורי העל הפרטיים שלכם. כחברת השמה להייטק הגדולה בישראל, אנו מקבלים את כל המשרות הכי נחשקות מתחת לרדאר של מחפשי העבודה. המומחיות, הניסיון והידע שלנו, יחד עם היכולת שלנו להפוך את העולם למען המועמדים שלנו, מאפשרים לנו להפוך את הצעד הבא בקריירה עליה אתם חולמים למציאות. שלחו לנו קורות חיים, העולם זקוק למוחות מבריקים חדשים בצד של ה"טובים".

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים