שותפים להצלחה

דרושים ב CTERA Networks

היא מבטיחה לאפשר לארגונים לנהל ולשתף את קבצי הענן שלהם בצורה יעילה ובטוחה, ואפילו משרד ההגנה האמריקאי נותן בה את אמונו. מה דעתכם על עבודה ב- CTERA Networks?

יוצאי צ'ק פוינט ידועים כמי שעומדים מאחורי לא מעט הצלחות בתחום הסייבר ואבטחת המידע בעולם, אחת מהן היא סיטרה נטוורקס. החברה הוקמה ב-2008 על ידי לירן אשל וזוהר קאופמן, בוגרי 8200 אשר ניהלו בעבר את סופוור, חברת הבת של צ'ק פוינט.

החברה מייצרת מוצרי חומרה ותוכנה המאפשרים לחברות וארגונים לאחסן, לנהל, לגבות ולשתף קבצים על תשתיות ענן פרטיות או ציבוריות, תוך שמירה על אבטחת מידע מקסימלית. מאז הקמתה זכתה החברה בשורה של פרסים, הוגדרה כסטארט-אפ מוביל בתחומה וכאחת החברות הצומחות ביותר ב- EMEA ובארץ. 2021 הייתה שנה מרגשת במיוחד עבור החברה, אשר דורגה כפיינליסטית בטקס פרסי ה- TECH Innovators של CRN, נבחרה כמובילה בתחום אחסון קבצי הענן על ידי GIGAOM וזכתה בפרס הסטיבי עבור פתרונות האחסון והגיבוי שלה.

ב-2018 החברה השלימה סבב גיוס D בהיקף של 30 מיליון דולר, אשר התווספו לכ-70 מיליון דולר שגייסה בסבבים הקודמים. מאז, החברה לא מפסיקה לצמוח ולאייש משרות חדשות, החל ממשרות Team Leader, דרך משרות תוכנה וחומרה ועד למשרות QA.

עבודה ב CTERA Networks:

תחומים רלוונטים:
בסיטרה נטוורקס מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

CTERA Networks כמקום עבודה

אם אתם נוהגים לחפש משרות בלוחות דרושים הייטק פתח תקווה, ודאי נתקלתם בשם החברה, אשר המטה הישראלי שלה ממוקם בעיר, וכולל משרדים נעימים ומפנקים עם כל ההטבות שיהפכו את חייו של ה-Backend Architect המצוי למהנים ונעימים הרבה יותר.

כמובן שאם תחפשו מודעות דרושים סיטרה נטוורקס, או תיכנסו ללוח המשרות הפתוחות באתר של סיטרה נטוורקס, תגלו שהחברה מגייסת טאלנטים מוכשרים לשורה ארוכה של תפקידים נוספים, בהם משרות Big Data Engineer ,C++ & JAVA Developer ,Linux Engineer ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד ב- CTERA Networks

מתי אפשר לדעת שאתם סיפור הצלחה? כשאתם זוכים לאמונם של גופים וחברות מהגדולים והחשובים בעולם. במקרה של סיטרה אלו למשל חברות כמו מקדונלדס, יוניליוור וענקיות תקשורת עולמיות, ולקוחותיה הבולטים ביותר הם משרד ההגנה האמריקאי וכן חיל האוויר והצי של ארה"ב.

כדי להמשיך לשרת אותם ואת עשרות אלפי לקוחות החברה בכל רחבי העולם, לחברת סיטרה נטוורקס דרושים אנשים בעלי חשיבה יצירתית, שחולמים בגדול ויודעים ללמוד מהר, לשתף פעולה ולהעצים זה את זה, ולא חוששים מעבודה קשה. למתאימים, מציעה החברה סביבת עבודה צומחת וחדשנית, עם הטבות ופאן כיד המלך, תוך הקפדה על קולגיאליות וחוסר פורמליות.

מאמינים שלחברת סיטרה נטוורקס דרושים אנשים בדיוק כמוכם? בואו נתחיל להזיז את העניינים. ברוכים הבאים ל-Gotfriends – ההייטק של ההשמה, חברת השמה להייטק הגדולה בישראל, שמלווה מדי שנה אלפי מועמדים אל המשרות שתמיד חלמו עליהן. 

איתנו, אתם יכולים להניח ללוחות דרושים הייטק ולהפסיק לרפרש את החיפוש אחר מודעות דרושים סיטרה נטוורקס, כי המשרות הכי שוות מגיעות אלינו, היישר מהחברות המובילות בארץ, לפני כל השאר ומתחת לרדאר של המתחרים שלכם – שאר מחפשי העבודה. אנו מתמחים בהתאמה בין טאלנטים מוכשרים לבין מקומות העבודה שיגרמו להם לפרוח, ומלווים את המועמדים שלנו לאורך כל הדרך, כולל תיווך וייעוץ בשלבי המשא ומתן, עד לחתימה. מבחינתנו, הזמן שלכם יקר, והכישרון שלכם – אפילו יותר. שלחו לנו קורות חיים ותנו לנו למצוא את המשרה שבה תוכלו להפיק מעצמכם את המיטב.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים